شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مشکل مرورگرهازمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۱۰:۱۶ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: soha
آخرین ارسال: soha
پاسخ: 4
بازدید: 530

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکل مرورگرها

۲۴-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۴-۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ :عصر، توسط soha.)
ارسال: #1
مشکل مرورگرها
سلام
من ویندوز 8 نصب کردم اما مروز گر فایر فاکس یا IE قالب های وبسایت ها و سایت ها را نشون نمیده و با اینکه رمز و پسورد درست هست وارد تالار ها نمیشه
چرا ؟؟
مشکل چیه ؟؟
مروگز فایر فاکس 23 و 22 را هم امتحان کردم چند بارم حذف و دوباره نصب کردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لبخند بزن...
بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا....
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Ahmad
۲۴-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ :عصر
ارسال: #2
RE: مشکل مرورگرها
ینی هیشکی بلد نی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لبخند بزن...
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
۲۴-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۳۰ :عصر
ارسال: #3
به خاطر مشکلات فعلی (کرک و ...) که ویندوز8 داره و همچنین کارایی بالای ویندوز7 فکر کنم کمتر کسی از بچه های تالار رفته باشه سراغش، و چون باهاش کار نکردیم طبیعتا با اِرورهاش هم آشنا نیستیم.
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sahar.n ، soha
۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ :عصر
ارسال: #4
روی دسکتاپ کلیک سمت راست بزنید و گزینه Personalize را انتخاب کنید . سپس
در این صفحه یک تم دیگر مانند Windows یا Earth یا Flowers را انتخاب کنید .

چقدر راحت همه چیز حل شد و من چقد پیچیده اینقد دور خودم چرخیدم و راه حال پیدا نکردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لبخند بزن...
باورکن......
 سپاس شده توسط Ahmad
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
14 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۲۳ :عصر)، MostafA (۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ :عصر)، mostafa haddadi (۲۴-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ :عصر)، Ahmad (۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۴۰ :عصر)، kaka (۲۴-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ :عصر)، Masoud Ebrahimi (۲۵-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ :عصر)، nasrin67 (۲۴-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ :صبح)، mahdi (۳۱-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ :عصر)، atefeh.m (۲۴-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ :عصر)، mahan (۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۱۲ :عصر)، sahar.n (۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۳۱ :عصر)، parva (۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۴۹ :عصر)، soha (۳۱-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ :عصر)، Rastak432 (۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری