شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مشکل نرم افزاری...؟؟!!؟؟زمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۶:۰۷ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: kaka
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
پاسخ: 9
بازدید: 776

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکل نرم افزاری...؟؟!!؟؟

۱-۶-۱۳۹۱, ۰۴:۱۳ :عصر
ارسال: #1
1 (4) مشکل نرم افزاری...؟؟!!؟؟
سلام دوستان.
کسی میدونه این خطایی که روی صفحه میاد به خاطر چی هست؟
موقع روشن کردن سیستم میاد و بعضی اوقات هم ظاهر میشه؟؟!!
از روی پیغام به نظرمیاد مشکل از نرم افزار baby lon هست .ولی من این نرم افزار را خیلی وقت هست که پاک کردم و اثری از اون رو سیستم نمونده.ولی نمیدونم این خطا چرا ظاهر میشه...!!
ممنونمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱-۶-۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ :عصر
ارسال: #2
RE: مشکل نرم افزاری...؟؟!!؟؟
یه چیزی بگم ناراحت نشید
آخه کدوم آدم عاقلی میاد بیبلون نصب کنه اونم تو این کشور!!!
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه نظر من براتون اهمیتی داره بیبلون رو حذف کنید و دیگه فکرشم از سرتون بندازید بیرون
بجاش ازدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کمک بگیرید
۱-۶-۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ :عصر
ارسال: #3
داخل رجیستری شما وجود داره!!!
۱-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ :عصر
ارسال: #4
سلام.خب حالا شما نگفتید این مشکل را چطور برطرف کنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

baby lon خوب بود و من راضی بودم.ولی خب دیکشنری تخصصی رشته کامپیوتر میخواستم نصب کنم babylon را حذف کردم.این سایت مترجم گوگل هم من اصلا ازش راضی نیستم چون خوب ترجمه نمیکنه و فعل و فاعلها را قاطی پاتی قرارمیده. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا شما بفرمایید مشکل از چیه و چطور برطرف کنم؟
این هم که میگید داخل رجیستری وجود داره....
ببخشید ولی چی داخل رجیستری وجود داره؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ :عصر
ارسال: #5
با سلام. این جوری که بنده متوجه شدم مشکل از اینکه بابیلون می خواد یه اسکریپی را اجرا کنه ولی به دلایلی که دقیقا نمی تونم حدس بزنم. نیاز به شی داشته.
یکبار بابیلون را نصب کنید و این بار جدیدترین ورژنو اون را نصب کنید. اگر بابیلون می خواست Toolbarی نصب کنه در حین نصب اجازه ندید. نمی شه دقیقا تر بفرمایید کی این مشکل میاد؟!! در حین ترجمه صفحه یا زمانی که یک صفحه را باز می کنید بابیلون می خواد ترجمه کنه (مثل گوگل کروم که وقتی وارد یه سایت می شید می خواد ترجمه کنه) مشکل پیش میاد؟!!
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط kaka
۱-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ :عصر
ارسال: #6
(۱-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ :عصر)Alidousti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.خب حالا شما نگفتید این مشکل را چطور برطرف کنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

baby lon خوب بود و من راضی بودم.ولی خب دیکشنری تخصصی رشته کامپیوتر میخواستم نصب کنم babylon را حذف کردم.این سایت مترجم گوگل هم من اصلا ازش راضی نیستم چون خوب ترجمه نمیکنه و فعل و فاعلها را قاطی پاتی قرارمیده. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا شما بفرمایید مشکل از چیه و چطور برطرف کنم؟
این هم که میگید داخل رجیستری وجود داره....
ببخشید ولی چی داخل رجیستری وجود داره؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راضی!!
دیگه این تابلو شده و معلومه که بیبلون نرم افزار جاسوسی هستش و به تمام نقاط سیستمون رفت و آمد میکنهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس شما اصولا برنامه های اضافی رو از تسک منیجرتون نمیبندید !!وگر نه متوجه فعالیت همیشگی اون میشدید و ...بگذریم.
راه اول- اگه وارد به رجیستری هستید(که میدونم نیستید)پس همون راه دوم
یه نرم افزار پاک سازی رجیستری بصورت موقت نصب کنید و رجیستری تون رو پاک کنید. میتونید از سایت معتبر و بدون هیچ مشکله دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر نرم افزاری رایگان بگیرید. ccleanr رو میتونید دانلود و استفاده کنید
 سپاس شده توسط kaka ، Masoud Ebrahimi
۱-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ :عصر
ارسال: #7
Your Unin-staller! یا uninstaler pro رو نصب کنین استاد تا رجیستیاشو پاک کنه
بابیلون تولبار مثل تولبار گوگل ترانسلیته ولی کاراییش زیاد جالب نیست
بعد از اک کرن رجیستریها میتونی دوباره نصبش کنی ولی تولبارشو نصب نکنی بهتره(خودشم چندان تعریفی نیست)
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط kaka ، sayson
۱-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ :عصر
ارسال: #8
(۱-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ :عصر)My Dear نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. این جوری که بنده متوجه شدم مشکل از اینکه بابیلون می خواد یه اسکریپی را اجرا کنه ولی به دلایلی که دقیقا نمی تونم حدس بزنم. نیاز به شی داشته.
یکبار بابیلون را نصب کنید و این بار جدیدترین ورژنو اون را نصب کنید. اگر بابیلون می خواست Toolbarی نصب کنه در حین نصب اجازه ندید. نمی شه دقیقا تر بفرمایید کی این مشکل میاد؟!! در حین ترجمه صفحه یا زمانی که یک صفحه را باز می کنید بابیلون می خواد ترجمه کنه (مثل گوگل کروم که وقتی وارد یه سایت می شید می خواد ترجمه کنه) مشکل پیش میاد؟!!

این مشکل دقیقا وقتی لپ تاپ روشن میکنم روی صفحه میاد و من هم اصلا تا حالا دکمه yes یا no را نزدم که ببینم چه اتفاقاتی میفته....مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط با همون buttom قرمز رنگ علامت close این پیغام صفحه را بستممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی هم که این پیغام خطا را میبندم دیگه این پیغام ظاهر نمیشه تا دفعه بعد که سیستم دوباره روشن میکنم.البته ممکنه از بین 5-6بار که سیستم روشن میکنم، 1بار این پیغام بیاد.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ :عصر
ارسال: #9
یه زحمتی بکشید و بابیلون را لطفا برای مدتی پاک کنید ببینید آیا باز این مشکل پیش میاد یا نه.
بعد از اون مدت یه چیزی غیر از اونی که همیه نصب می کنید را نصب کنید.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
 سپاس شده توسط kaka
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری