شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مشکل یاهو مسنجرزمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۰۶:۲۵ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: z.d
آخرین ارسال: z.d
پاسخ: 1
بازدید: 460

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکل یاهو مسنجر

۲۰-۴-۱۳۹۱, ۰۷:۴۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۴-۱۳۹۱ ۰۸:۱۳ :عصر، توسط z.d.)
ارسال: #1
مشکل یاهو مسنجر
سلام خدمت اساتید گرامی ، نخبگان در زمینه علوم کامپیوتریمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه مشکلی دارم با یاهومسنجر، ازش عکس گرفتم - بی زحمت یه نگاه بندازید ببینید می تونید کمکم کنید. اگه مشکلم حل بشه خیلی ازتون مرسی میشم.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تازه من کانکت هستما - ولی نمی دونم چرا وقتی توی network and sharing center را نگاه می کنم
اینجوریه .

تازه وقتی از properties ، local area connection میگیرم هم این پیغام را میده.

چکار کنم؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کانال نیازمندی های چهارمحال و بختیاری:
اخبار استخدامی، آگهی حراجی های فروشگاه های معتبر، آگهی های رهن و اجاره و خرید و فروش املاک و...
chaharmahalkhabar@
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشکل - یاهو میل z.d 6 669 ۶-۹-۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ :عصر
آخرین ارسال: af.rad
  با یاهو مسنجر مشکل دارم!!! ava_samin 12 1,653 ۱۳-۱۱-۱۳۹۰ ۱۲:۱۸ :صبح
آخرین ارسال: ava_samin
  ترفندی برای یاهو مسنجر z.d 1 682 ۸-۹-۱۳۹۰ ۰۶:۲۳ :صبح
آخرین ارسال: Administrator