شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مشکل - یاهو میلزمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۵۹ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: z.d
آخرین ارسال: af.rad
پاسخ: 7
بازدید: 669

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکل - یاهو میل

۶-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ :صبح
ارسال: #1
مشکل - یاهو میل
با سلام - کسی میدونه چرا ایمیل من اینجوری شده؟

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راهنمایی کنید لطفاً
اخبار استخدامی، آگهی حراجی های فروشگاه های معتبر، آگهی های رهن و اجاره و خرید و فروش املاک و...
chaharmahalkhabar@
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۶-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ :صبح
ارسال: #2
RE: مشکل - یاهو میل

من هم از دیشب همین مشکلو دارم...! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارم چک میکنم ببینم دلیلش چیه و راه حلش کدومه...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط z.d
۶-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ :صبح
ارسال: #3
منم همین مشکلو دارم ولی واسه امتحان از ف ی ل ت ر شکن استفاده کردم درست شد
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط MostafA ، z.d
۶-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۶-۹-۱۳۹۲ ۰۹:۴۱ :صبح، توسط MostafA.)
ارسال: #4

اگه مشکل از سمت یاهو باشه، هرچی هست بخاطر موقعیت مکانی و IP ما هست، حتماً فاز دوم تحریم یاهو علیه ایرانه... چون با قندشکن مشکلی نداره و درست باز میشه... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی اگه از سمت ما باشه حتماً تحریم کردن یاهو رو و نمیذارن اسکریپت هاش اجرا بشه... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط nasrin67 ، z.d
۶-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ :صبح
ارسال: #5
آمریکا گر ز حکمت ببندد یاهویی را ، ز رحمت گشاید جیمیلی را مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کانال نیازمندی های چهارمحال و بختیاری:
اخبار استخدامی، آگهی حراجی های فروشگاه های معتبر، آگهی های رهن و اجاره و خرید و فروش املاک و...
chaharmahalkhabar@
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۶-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ :عصر
ارسال: #6

ظاهراً مشکل برطرف شده... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۶-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ :عصر
ارسال: #7
واسه من درست نشده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرگز بخاطر مردم تغییر نکن! این جماعت هر روز تو را جور دیگری می خواهند.مردم شهری که همه در آن می لنگند،به کسی که راست راه می رود می خندند...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشکل یاهو مسنجر z.d 0 459 ۲۰-۴-۱۳۹۱ ۰۷:۴۵ :عصر
آخرین ارسال: z.d
  با یاهو مسنجر مشکل دارم!!! ava_samin 12 1,651 ۱۳-۱۱-۱۳۹۰ ۱۲:۱۸ :صبح
آخرین ارسال: ava_samin

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
16 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۶-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۳۰ :عصر)، z.d (۸-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۵۷ :عصر)، MostafA (۶-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ :عصر)، nasrin67 (۶-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ :عصر)، STAR (۷-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ :صبح)، nasrin (۲۳-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ :عصر)، atefeh.m (۶-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ :صبح)، mahan (۷-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ :صبح)، maryam (۶-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۳۷ :عصر)، sahar.n (۶-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۲۲ :عصر)، nematolahi_22 (۱۳-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۱۱ :عصر)، AliReza (۶-۱۲-۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ :صبح)، af.rad (۷-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ :عصر)، ماه تاب (۸-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۵۲ :عصر)، engin_atefe (۶-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۲۲ :عصر)، mmmmz (۶-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری