شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مطالب جالبزمان کنونی: ۲۱-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۳۰ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اسیر خودم
آخرین ارسال: اسیر خودم
پاسخ: 1
بازدید: 308

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مطالب جالب

۲۳-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۰۷ :صبح
ارسال: #1
مطالب جالب
عجایب هفتگانه زندگی ما
تا ازعجایب هفتگانه سخن به میان می اید همه نظرها به دیوار چین اهرام ثلاثه مصر معطوف میگردد اما منظور ما از مطرح نمودن ان مکانهای یاد شده نمی باشد بلکه عجایب هفتگانه ما عبارتند از:
1_ زندگی کردن با حقوق ماهیانه 300هزار تومان:اکثر شهروندان کشورمان با وجود داشتن این همه مشکلات توانسته اند با درامد 300هزار تومان زنده بمانند. این جز عجایب می باشد زیرا با هیچ زندگی استانداردی مطابقت ندارد.
2_داشتن ثروت فراوان با وجود نداشتن کار معین : همه ما کسانی رو می شناسیم که با وجود نداشتن کار معین صاحب ثروت فراوانی می باشند داشتن دهها اپارتمان در شهرهای مختلف داشتن انواع ماشین های گرانقیمت پول غیرقابل شمارش و... تنها جزو کوچکی از ثروتهای انها می باشد به نظرتان این عجیب تر از دیوار چین نمی باشد؟
3_فراوانی دکتر و مهندس :در هیچ جای دنیا حتی عقب مانده ترین کشورها نمی توان کسی را مشاهده کرد که بدون خواندن یک ساعت درس ادعای مهندسی یا دکتری کند در کشور ما دیدن مهندس و دکتر مدرک دار عجیب می باشد .
4_داشتن نظام اموزشی :واقعا در کشور ما باید ادعا کرد که از لحاظ اموزشی معجزه رخ داده است وگرنه بر اساس استاندارهای تربیتی نباید در کشور مدرسه ای فعالیت اموزشی داشته باشد واقعا که باید گفت دیدن اهرام ثلاثه مصر در مقایسه با اموزش پرورش اصلا جز عجایب به حساب نمی اید .
5_وجود مدیران غیر متخصص: در کمتر کشوری می توان دید که بسیاری از امور اداری کشور به افراد غیر متخصص سپرده شده باشد اما خوشبختانه کشور عزیز ما از این نعمت برخوردار است ایا نباید تعجب کرد که کشور چگونه مدیریت میشود !
6_پول حلال خودتان بهتر می دانید از من توضیح نخواهید .
7_عجایب دیگری هم هست که ترجیح میدم هفتمیش رو خودتان از میان عجایب دیگر با اندکی دقت در جامعه به این لیست اضافه کنید.
یکی گفتا به کعبه ما هر دو خاکیم چرا باید به دورت من بگردم بگفتا کعبه تو با پای امدی باید بگردی برو با دل بیا تا من بگردم.
الهی پیشانی بر خاک نهادن اسان است دل از خاک برداشتن دشوار است
قبر صندوق اعمال ماست فشار قبر فشار اعمال ماست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط par1 ، atefeh.m
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مطالب نا جالب (حماقت را پایانی نیست) hichkas 2 414 ۲۴-۵-۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ :عصر
آخرین ارسال: hichkas
  مطالب کوتاه طنز و کمی قابل تأمل!! The DaRk PrOpheT 0 849 ۱۶-۱۱-۱۳۹۰ ۰۵:۱۴ :عصر
آخرین ارسال: The DaRk PrOpheT

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
19 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۴-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ :صبح)، Masoud Ebrahimi (۲۴-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۴۸ :عصر)، STAR (۲۳-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ :صبح)، atefeh.m (۲۴-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۵۸ :عصر)، maryam (۲۳-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ :صبح)، sahar.n (۲۳-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۰۰ :عصر)، MshdN (۲۳-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ :عصر)، af.rad (۲۳-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۳۸ :عصر)، tahoora (۲۳-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ :عصر)، Rastak432 (۲۳-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۱۳ :عصر)، par1 (۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ :صبح)، شاسلطان (۱۱-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ :صبح)، sahar.i (۷-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ :صبح)، h_v1988 (۲۷-۶-۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ :عصر)، اسیر خودم (۴-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ :صبح)، anoosh (۴-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ :صبح)، mmmmz (۱۱-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ :صبح)، saba123 (۲۹-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۱۵ :عصر)، shadi02 (۲۰-۱۲-۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری