شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مطالب مهم برای امتحانزمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۵۰ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: flower.fbvon
آخرین ارسال: fahime.azad69
پاسخ: 13
بازدید: 1511

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مطالب مهم برای امتحان

۲۲-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۳۸ :عصر
ارسال: #1
مطالب مهم برای امتحان
سلام و احترام. لطفا توی این تایپک مطالب یا فایلهای قبلی که همه کلی هستند قرار ندید. صرفاً اون مطلبی که برای امتحان مهم هست تو این تایپک قرار داده بشه تا همه بتونن نمره بالا بگیرن.
دنیا ، به شایستگی هایت پاسخ می دهد نه به آرزوهایت
پس ، شایسته ی آرزوهایت باش
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط fahime.azad69 ، collegian_msc ، mahan ، Administrator ، omid1990raha
۲۲-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۴۰ :عصر
ارسال: #2
RE: مطالب مهم برای امتحان
من از فردا داده کاوی از روی جزوات استاد میخونم و کلاس هاشون میبینم.
انشالله هر جلسه تصاویر اسلاید هاشونو که نکته های گفته شده در کلاس هم نوشته شده در تالار قرار میدم
دوستان اگه مطالب مهم برای امتحانو هم قرار بدن که خیلی عالی میشه.انشالله همه با نمره های خیلی بالا این درس رو پاس کنیم.
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
 سپاس شده توسط mahan ، mygonabad ، omid1990raha
۲۲-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۵۳ :عصر
ارسال: #3
با توجه به اینکه فایلهای پاورپوینت استاد معقولی با سرفصل دانشگاه پیام نور مطابقت نداره و اینکه عنوان بندی صحیحی نداره و سردرگمی ایجاد میکنه، یک فایل پی دی اف میفرستم که سرفصل پیام نوره. مطالب سرفصل رو با کتاب مرجع مطابقت دادم. طبق گفته استاد معقولی از اسلاید اول تا انتهای سبد بازار هست. اسلاید دوم و سوم هم که کامل هستند. بنابراین این فایل شامل همه مطالب سرفصله. توی اسلاید بعضی از مطالب به صورت عکس بود. بعضی هاشو تایپ کردم. ولی بعضیا رو وقت نکردم. به خاطر همین بعضی جاها فونت و اندازه با کل فایل مطابقت نداره. به خاطر عکس بودن هم نتونستم فهرست مطالب ایجاد کنم ولی فایل headingشده است و کاملا واضح. من اطلاع ندارم مطلبی از سرفصل حذف شده یا نه. اگر کسی در جریانه بگه تا فایل رو اصلاح کنم. ممنون

فایل‌(های) پیوست شده
نام فایل : datamining-flower.fbvon
دفعات دانلود : 170
حجم فایل : 200 bytes
ارسال کننده فایل : flower.fbvon
نوع فایل : .fbvon
 سپاس شده توسط fahime.azad69 ، mehrannoruzi ، ehsanp68 ، Administrator ، heram ، poloton ، mahan ، omid1990raha
۲۹-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ :عصر
ارسال: #4
باسلام
با تذکر یکی از دوستان متوجه شدم فایلی که ارسال شده قسمت مکعب داده اش ناقصه. داستان از این قراره که فایلی که استاد اول ترم ارسال کردند با فایلی که توی وبلاگ شمیرانات موجوده تفاوت داره. تا پس فردا با استفاده از فایل شمیرانات فایل pdf رو تکمیل می کنم و می فرستم.
به امید روزی که تکلیف آدم توی پیام نور از اول ترم روشن باشه
 سپاس شده توسط fahime.azad69 ، mahan ، mygonabad ، omid1990raha
۱-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ :صبح
ارسال: #5
سلام..خیلی ممنون بابت زحمتی که کشیده اید....
واقعا در این وقت کم ب دردمون میخوره...
فقط یه خواهشی داشتم...میشه یکی که پاسخ سوالات تشریحی امتحان ترم پیشو و همچنین چنتا از سوالات تستیش که نیاز به حل تشریحی داره تا بتوان به جواب رسید رو بزاره؟

من شدیدا نیاز دارم..چون اصلا متوجه نمیشم اونارو...
سرکلاسا هم نبودم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mygonabad ، fahime.azad69 ، omid1990raha
۱-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ :صبح
ارسال: #6
(۱-۱۰-۱۳۹۲ ۱۰:۲۰ :صبح)hafez2 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام..خیلی ممنون بابت زحمتی که کشیده اید....
واقعا در این وقت کم ب دردمون میخوره...
فقط یه خواهشی داشتم...میشه یکی که پاسخ سوالات تشریحی امتحان ترم پیشو و همچنین چنتا از سوالات تستیش که نیاز به حل تشریحی داره تا بتوان به جواب رسید رو بزاره؟

من شدیدا نیاز دارم..چون اصلا متوجه نمیشم اونارو...
سرکلاسا هم نبودم

اقای حافظ 1 هفته وقت دارین و من نمیدونم چقدر خوندین ولی خیلی ضرر میکنین اگه کلاسای استاد معقولی رو نبینین.تمام سوالاتشونو سر کلاس توضیح دادند.در ضمن اگه کلاس رو ببینین و با اسلایدهاشون پیش برین تمام مطالب رو میگن و در ضمن خوندن کتاب دکتر غضنفری هم براتون خیلی راحت تر میشه و سریع پیش میرین.
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
 سپاس شده توسط mahan ، mygonabad ، omid1990raha
۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۳:۳۴ :عصر
ارسال: #7
میشه لینک فایلهای کلاسهای استاد رو بزارین؟
میخوام ب صورت آفلاین ببینم...نمیتونم همش آنلاین باشم....
کسی فایلشو برداشته از سایت کلاس مجازی؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۳۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۰-۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ :عصر، توسط mygonabad.)
ارسال: #8
با سلام
خواستم ببینم از دوستانی که منابع مختلف داده کاوی رو بررسی کردند...
آیا ارائه های دانشجویان دکتر فراهی میتونه منبع جامعی باشه ؟؟
تا اونجایی که من دیدم 5 فصل کتاب مرجع رو ترجمه کردند و ترجمه بدی هم نداشت که حدود 300 صفحه میشه
از طرفی اسلایدهای استاد که خیلی خلاصه هستند و به هیچ وجه مفهوم نیستند
به نظر شما اینها رو بخونیم یا بشینیم از رو فیلم ها با اسلایدهای استاد جلو بریم ؟
با تشکر
 سپاس شده توسط fahime.azad69 ، omid1990raha
۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ :عصر
ارسال: #9
باسلام و احترام
یکی از بزرگترین مشکلات ما عدم ارتباط با استاده. برای این کار یک نماینده تعیین میشه، اما از الان به بعد مشکل دوبرابر میشه. متاسفانه نماینده کلاس اصلا جوابگو نیستن. نه ایمیل نه نظرات توی وبلاگ. من واقعا متاسفم که ما دانشجوها حتی برای همدیگه احترام قائل نمیشیم. هر استادی قبل از امتحان یک مقدار منبع امتحان رو محدود میکنه. اما اگر دانشجوها درخواست نکنن و نماینده محترم پیگیری نکنه پس چه انتظاری هست؟
من داده کاوی رو از روی ترجمه اصلی منبع که مربوط به انتشارات دانشگاه تهران هست با فایل چک کردم. مطالب فایل مطالب گزیده است. آیا منظور اینه که همین مطالب کافیه و این گزیده برای امتحان مدنظر هست؟ خب جواب این سوال رو از چه طریق میشه فهمید؟ آقای استاد که هیچ. آقای نماینده هم که بدتر.
امروز شنبه است. و جلسه آخر کلاس قرار بوده امروز باشه. این توقع زیادیه که مطالب گفته شده و جمع بندی مطالب توی وبلاگ درس درج بشه؟ برای خیلی از دوستان فردا که تعطیله بزرگترین غنیمته. بقیه روزا که از 7صبح تا 7شب سر کارن. الان باید نحوه مطالعه درس تعیین تکلیف بشه نه پنج شنبه. لطفا اگر کسی با استاد یا نماینده در ارتباطه یا امکان تماس داره، انتقال بده که ما بدونیم چه کنیم. خسته شدیم از بس یه سری مطلب خوندیم و سر جلسه امتحان مطالب جدید دیدیم.
 سپاس شده توسط mygonabad ، fahime.azad69 ، mahan ، omid1990raha
۲-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ :عصر
ارسال: #10
1 (17) RE: مطالب مهم برای امتحان
سلام به همگی
فایل اول اصلاح شد و قسمت مکعب داده تکمیل شد. لطفا برای امتحان فایل جدید رو بخونید.
متشکرم

فایل‌(های) پیوست شده
نام فایل : dataminingv02-flower.fbvon
دفعات دانلود : 91
حجم فایل : 200 bytes
ارسال کننده فایل : flower.fbvon
نوع فایل : .fbvon
 سپاس شده توسط amiramt ، fahime.azad69 ، zandieh ، mehrannoruzi ، mahan ، omid1990raha
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
100 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۴-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ :عصر)، z.d (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ :عصر)، simin (۲۳-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ :عصر)، fahime.azad69 (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ :صبح)، mahan (۴-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ :عصر)، mosafer (۲۷-۱۱-۱۳۹۳, ۰۲:۳۷ :عصر)، ebrahim.alaee (۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ :عصر)، sattar7 (۲۷-۷-۱۳۹۳, ۰۹:۱۶ :عصر)، saeed_shah (۲۹-۹-۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ :عصر)، dara (۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ :عصر)، hasanjodaki (۲۴-۹-۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ :صبح)، abdi66 (۲۲-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ :عصر)، zandieh (۴-۱۰-۱۳۹۲, ۰۴:۵۰ :عصر)، ehsanp68 (۲۳-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ :عصر)، omid1990raha (۴-۱۰-۱۳۹۳, ۱۰:۰۹ :صبح)، Omidbarbod (۲۷-۱-۱۳۹۳, ۰۷:۰۴ :صبح)، heram (۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۱۲ :صبح)، narsis (۶-۳-۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ :صبح)، mehrannoruzi (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ :صبح)، nazari (۲-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ :صبح)، baharanjbar (۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۲۳ :عصر)، helia (۱۵-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ :صبح)، parnia (۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۳۴ :عصر)، hashemihadi (۹-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۱۸ :صبح)، ندا وحیدزاده (۹-۳-۱۳۹۳, ۰۶:۵۸ :عصر)، hafez2 (۲-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۳۳ :عصر)، afshin1354 (۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ :عصر)، nikoo55 (۷-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ :صبح)، mediral (۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۳۳ :عصر)، 917723179 (۲-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ :صبح)، zst (۳۰-۷-۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ :صبح)، hashemi (۱۲-۳-۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ :عصر)، aminmeghnatisi (۶-۳-۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ :صبح)، pnu_shemiranat_user (۲۴-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ :صبح)، h_v1988 (۲-۹-۱۳۹۳, ۰۹:۴۰ :عصر)، nmotaghed (۳۰-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ :عصر)، nargesm1 (۲۳-۲-۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ :عصر)، mohsen290 (۵-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ :عصر)، kamaly (۲۳-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ :صبح)، poloton (۵-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ :صبح)، saeed123 (۲-۱۰-۱۳۹۳, ۰۳:۱۴ :عصر)، niloobah (۲۶-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۴۳ :عصر)، mehdizxc (۴-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ :عصر)، charso361 (۲-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۴۴ :عصر)، amiramt (۲-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۱۷ :عصر)، raminsh (۲۴-۱-۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ :عصر)، macman (۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ :صبح)، masterstudent (۲-۱۰-۱۳۹۲, ۰۴:۴۶ :عصر)، m.zeynali (۴-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ :عصر)، sbanaee (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ :صبح)، moradi (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ :عصر)، kzmsbr (۱۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ :عصر)، delphi (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۰۴ :عصر)، محبوبه مللی (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ :عصر)، m_hassanzadeh (۲۵-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ :صبح)، dadkangan (۲۲-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ :صبح)، soran1578 (۱۵-۳-۱۳۹۳, ۰۳:۵۲ :عصر)، mzzzzzzz (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۲۵ :عصر)، flower.fbvon (۵-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ :عصر)، doost (۱۶-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ :عصر)، hosein2000 (۱۶-۳-۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ :عصر)، mehri_dorosti (۱۶-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ :صبح)، Mohsen F (۶-۳-۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ :صبح)، omid_haghighatgoo (۱۵-۳-۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ :عصر)، keshavarzi.fam (۲۷-۱۱-۱۳۹۲, ۰۸:۲۲ :عصر)، karimi.ali2005 (۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۳:۱۶ :عصر)، newman (۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ :عصر)، yaserbmv (۲۹-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ :عصر)، fereshteh200000 (۲۲-۹-۱۳۹۳, ۰۶:۵۸ :عصر)، fdan (۱-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ :عصر)، alijsh (۱۳-۳-۱۳۹۳, ۰۷:۰۹ :صبح)، AHE123 (۱۸-۳-۱۳۹۳, ۰۵:۵۴ :صبح)، bbk0062 (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ :عصر)، hamid_66zn (۲۰-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ :صبح)، atiehn66 (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ :عصر)، om67av (۲۷-۲-۱۳۹۵, ۰۷:۰۳ :عصر)، ابی1 (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ :صبح)، baharami (۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۵۳ :صبح)، tahmasebi_f (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ :عصر)، lahijani (۲۶-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ :عصر)، Shirin Asghari (۲-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ :عصر)، nzehiry1364 (۲-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ :عصر)، saba13901390 (۲-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۲۵ :عصر)، باژدان (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ :صبح)، ahvan (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ :صبح)، mrezvan (۲۵-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۰۴ :عصر)، arshad (۱۴-۳-۱۳۹۴, ۱۲:۱۰ :عصر)، mdangar (۴-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ :عصر)، عاطفه خانوم (۴-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ :عصر)، samagh (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۳۷ :صبح)، yasingh (۲۸-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ :صبح)، hengamehsattar (۲۹-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ :عصر)، maryasadaf (۱-۸-۱۳۹۳, ۰۸:۵۷ :عصر)، rasoul1560 (۱۲-۳-۱۳۹۳, ۰۹:۴۸ :صبح)، pishva (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ :صبح)، heda (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ :صبح)، morteza20537 (۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۳۲ :عصر)، bolbol (۱۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ :عصر)، رسول زاده (۵-۱۰-۱۳۹۳, ۰۵:۲۸ :عصر)، arasherami (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری