شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

معرفی کتابزمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۱۲:۲۲ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اسیر خودم
آخرین ارسال: اسیر خودم
پاسخ: 2
بازدید: 355

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معرفی کتاب

۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ :عصر
ارسال: #1
معرفی کتاب
کتاب هنر عشق ورزیدن اثر اریک فروم
کتاب بسیار بسیار پر معنایی می باشد دوستان حتما مطالعه بفرمایید.

کتاب اقتدارگرایی در عهد قاجار نوشته استاد سریع القلم
این کتاب رو به کسانی که دوست دارند اینده مردم ایران را پیش بینی کنند پیشنهاد می کنم .نکته های بسیار جالبی دارد .از دست ندهید .
یکی گفتا به کعبه ما هر دو خاکیم چرا باید به دورت من بگردم بگفتا کعبه تو با پای امدی باید بگردی برو با دل بیا تا من بگردم.
الهی پیشانی بر خاک نهادن اسان است دل از خاک برداشتن دشوار است
قبر صندوق اعمال ماست فشار قبر فشار اعمال ماست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ebrahim.alaee
۲۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ :عصر
ارسال: #2
RE: معرفی کتاب
رمان "پاییزپدر سالار "
رمانی است پرقدرت از نویسنده ای بزرگ در عصر حاضر و شاهکاری از تصورات ملموس .مهمترین کار ادبی گارسیا مارکز همین پاییز پدر سالار است و برای این کتاب بیش از 17 سال زحمت کشید .

رمان"راز فال ورق "
یوستین گوردر در این کتاب نیز چون اثر پر اوازه ی دیگرش "دنیای سوفی " توانایی ادبی خود را در امیختن جهان های واقعی و تخیلی و جهش از یکی به دیگری و نیز در هم بافتن داستانی پر فراز و فرود را با پرسش هایی فلسفی و هستی شناختی نشان می دهد . سفر هانس و پدرش از نروژ تا یونان سفری واقعی است اما در ضمن ان هانس کتابی جادویی با نوشته هایی ریز پیدا می کند که در ان چهره های روی ورق جان می گیرند و ماجراهای خیالی این کتاب مینیاتوری با داستان زندگی خود او در هم می امیزد ودر خلال ان تاملات متفکرانه ی پدرش او را با مسایل بزرگ حیات اشنا می سازد .

رمان "لیدی ال "
رومن گاری در رمان" لیدی ال "دو دلداده را از میان خیل جوانان اواخر قرن پر اشوب قرن نوزدهم بر گزیده که یکی _ارمان_سودای مبارزه سیاسی را در سر می پروراند و دیگری _دیانا_سودایی عشق است و معشوق را به تمامی برای عشق ورزیدن می خواهد .
پیداست که در کشاکش عشق و مبارزه چه بسا یکی فدای دیگری می شود و در این هنگامه پرغوغا پیوسته شکننده تر اسیب پذیر تر است .
یکی گفتا به کعبه ما هر دو خاکیم چرا باید به دورت من بگردم بگفتا کعبه تو با پای امدی باید بگردی برو با دل بیا تا من بگردم.
الهی پیشانی بر خاک نهادن اسان است دل از خاک برداشتن دشوار است
قبر صندوق اعمال ماست فشار قبر فشار اعمال ماست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط z.d
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
13 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ :عصر)، z.d (۳۰-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۲۵ :عصر)، STAR (۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۱۱ :عصر)، mahan (۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۰۹ :عصر)، ebrahim.alaee (۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۳۶ :عصر)، sahar.n (۲۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ :عصر)، af.rad (۲۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ :عصر)، tahoora (۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۶:۵۶ :عصر)، Rastak432 (۲۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ :عصر)، شاهین 57 (۱۲-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ :صبح)، اسیر خودم (۳-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ :صبح)، golebita (۲۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ :عصر)، Behzad_452 (۲۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۰۰ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری