شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

معمولا سایز بنر چقدر می تونه باشه؟زمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۷:۲۳ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ستاره
آخرین ارسال: MostafA
پاسخ: 5
بازدید: 548

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معمولا سایز بنر چقدر می تونه باشه؟

۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ :صبح
ارسال: #1
معمولا سایز بنر چقدر می تونه باشه؟
سلام دوستان عزیز
برای یکی از دوستانم میخوام یه بنر تبلیغاتی درست کنم بنر 2 متر در سه متر
اما نمی دونم چرا این سایز و توی فوتوشاپ میزنم نمی تونم لایه بوجود بیارم
الان من باید چیکار کنم ؟
اگه سایز کوچیکتر بزارم عکس بی کیفیت نمیشه ؟
تا تو هستی و غزل هست دلم تنها نیست ....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط MostafA
۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۴-۱۳۹۲ ۰۹:۵۷ :صبح، توسط MostafA.)
ارسال: #2
RE: معمولا سایز بنر چقدر می تونه باشه؟

چرا توی اون سایز نمیتونید لایه درست کنید...؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخاطر ضعف پردازشی سیستمتونه یا فکر میکنید مشکل از جای دیگس...؟؟
چون بنر هست رزولوشن رو بیشتر از 100 نذارید که پرینترهای بنر بالاتر از اونو نمیتونن چاپ کنن معمولاً.
درضمن علاوه بر قدرت cpu و ram، باید حتماً فضای خالی نسبتاً زیادی رو درایو c سیستمتون داشته باشید چون فتوشاپ واسه ذخیره فایل های میانی temp از اونجا استفاده میکنه.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sahar.n ، ستاره ، Administrator
۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ :صبح
ارسال: #3
(۱۰-۴-۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ :صبح)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا توی اون سایز نمیتونید لایه درست کنید...؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخاطر ضعف پردازشی سیستمتونه یا فکر میکنید مشکل از جای دیگس...؟؟
چون بنر خست رزولوشن رو بیشتر از 100 نذارید که پرینترهای بنر بالاتر از اونو نمیتونن چاپ کنن معمولاً.
درضمن علاوه بر قدرت cpu و ram، باید حتماً فضای خالی نسبتاً زیادی رو درایو c سیستمتون داشته باشید چون فتوشاپ واسه ذخیره فایل های میانی temp از اونجا استفاده میکنه.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا دیروز من 200 *300 سانتی متر رو میزدم به جواب نمیرسیدم بعد نرم افزارم 3 ساعت فکر می کرد تا صفحه سفید رو چاپ کنه ، بعد از چاپ هم نمیذاشت من لایه جدید درست کنم اگه اشتباه نکنم میگفت (فضای دیسکتون رو این صفحه کامل گرفته !) اما امروز بدون اخطار و معطلی این صفحه رو برای من بوجود اورد
در مورده رزولیشن هم خودش پیش فرض 300 روگذاشته که با توجه به حرف شما من 100 اش میکنم خیلی ممنون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط MostafA
۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ :صبح
ارسال: #4

الان این خطا رو دوباره داد بازم نمیتونم کاری کنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ :عصر
ارسال: #5
(۱۰-۴-۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ :صبح)ستاره نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان این خطا رو دوباره داد بازم نمیتونم کاری کنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فضای خالی درایو c سیستمت خیلی کمه واسه کار کردن روی این سایز.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ستاره
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
24 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۶-۹-۱۳۹۴, ۰۸:۲۳ :عصر)، MostafA (۴-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۴۹ :عصر)، mostafa haddadi (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ :عصر)، kaka (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ :عصر)، ستاره (۲۳-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ :عصر)، nasrin67 (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ :صبح)، mahdi (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ :صبح)، STAR (۲۸-۲-۱۳۹۴, ۰۶:۴۳ :عصر)، atefeh.m (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ :صبح)، mahan (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ :عصر)، sahar.n (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ :عصر)، AliReza (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ :صبح)، af.rad (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ :صبح)، flower (۱-۷-۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ :صبح)، Rastak432 (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ :عصر)، habib (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۱۰ :عصر)، ava (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۰۱ :عصر)، asiye (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ :عصر)، sahar.i (۲۱-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۵۱ :صبح)، parnia (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ :عصر)، sama (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۲۴ :عصر)، zamane (۱۶-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ :عصر)، Videoalireza (۱۸-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ :صبح)، shaderyan (۱۱-۱۰-۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری