شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مفتخر باش به این همه بلاهت و حماقت.....من هکرمزمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۵۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sima
آخرین ارسال: sima
پاسخ: 1
بازدید: 979

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مفتخر باش به این همه بلاهت و حماقت.....من هکرم

۴-۹-۱۳۹۰, ۱۰:۲۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۹-۱۳۹۰ ۰۵:۵۷ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #1
مفتخر باش به این همه بلاهت و حماقت.....من هکرم
اینجا و امروز حرف اعتماد و اطمینان رنگ باخته البته با وسعت خیلی بیشتر در جامعه مجازی!
تا چه حد شعورو شخصیت انسانی باید به لجن کشیده شده باشد که برای ابراز وجود و اثبات منیت از حریم خصوصی و شخصی افراد سو استفاده شود.
از هم اکنون به تو که خود را سلطان هک ایران میدانی تبریک میگوییم و امید است زین پس بتوانی به حول و قوه برنامه نویسان خارجی و با نرم افزارهای جدیدتر و قویتری که به بازار می آیند تو هم بتوانی پسووردهای پیچیده تری از 123456 را کشف کنی و اختلالات بزرگتر و خرابکارانه تر از اینکه یک انجمن را اختشاش بکشانی انجام دهی و بعد شاد باشی که در زمره کلاهبرداران قرار گرفتی...و شاد باش که خود پست و بی چیزت را به رخ کشیدی...
و کیفور باش که توانستی اسرار نهفته تشکیلات سیا را در معرض دید عموم قرار دهی....

مشکل نه زمین است نه زمان ... ! مشکل حماقتی ست که شعور معنی شده و توهمی که فهم تفسیر میشود ... !
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mohammad ، nasrin67 ، mostafa haddadi ، mahdi ، The DaRk PrOpheT ، kaka ، BARAN ، XIII ، seda ، Administrator ، الهه ، STAR
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مطالب نا جالب (حماقت را پایانی نیست) hichkas 2 412 ۲۴-۵-۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ :عصر
آخرین ارسال: hichkas

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری