شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مقاله تاریخیزمان کنونی: ۲۱-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۴۲ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اسیر خودم
آخرین ارسال: Rastak432
پاسخ: 2
بازدید: 507

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مقاله تاریخی

۳۱-۶-۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ :عصر
ارسال: #1
مقاله تاریخی
گوبینو دیپلمات فرانسوی در کتاب 3سال در ایران می نویسد :
زندگی مردم این مملکت عبارت است از سرتا پا یک رشته توطءه ویک سلسله پشت سرهم اندازی فکر وذکر هر ایرانی فقط متوجه این است که کاری راکه وظیفه اوست انجام ندهد.
ارباب مواجب گماشته خود را نمی دهد و نوکر تا می تواند ارباب را سر کیسه می کند . از بالا گرفته تا پایین در تمام مدارج وطبقات این مملکت جز حقه بازی و کلاه برداری بی حد وحصر و بدبختانه علاج ناپذیر چیز دیگری دیده نمی شود وعجب انکه این اوضاع دلپسند انان است و تمامی افراد هر کس به سهم خود از ان بهرهمند و بر خوردار می شوند واین شیوه کار و طرز زندگی روی هم رفته از زحمات انان می کاهد وبه همین دلیل کمتر کسی حاضر به تغییر این وضع است .
یکی گفتا به کعبه ما هر دو خاکیم چرا باید به دورت من بگردم بگفتا کعبه تو با پای امدی باید بگردی برو با دل بیا تا من بگردم.
الهی پیشانی بر خاک نهادن اسان است دل از خاک برداشتن دشوار است
قبر صندوق اعمال ماست فشار قبر فشار اعمال ماست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Rastak432
۳۱-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ :عصر
ارسال: #2
RE: مقاله تاریخی
سلام.....با احترام و ادب خدمت کاربر اسیر خودم ه محترم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه مقدوره فونت مطالبتون رو درشت تر انتخاب کنید
من وفتی یه مطلب اینجوری با فونت ریز باشه شاید اصلا نخونمش یا سرسری رد بشم و به عمق مطلب پی نبرم....واسه همین درخواست میکنم که یکم فونت رو درشت تر انتخاب کنید.... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرمنده اگه دخالت بووووووووووووووووود
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط اسیر خودم
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مقالات تاریخی اسیر خودم 0 380 ۲۳-۶-۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ :صبح
آخرین ارسال: اسیر خودم

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
10 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۳۱-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۵۵ :عصر)، STAR (۳۱-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۳۶ :عصر)، af.rad (۳۱-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۰۲ :عصر)، Rastak432 (۳۱-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۵۱ :عصر)، اسیر خودم (۹-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ :صبح)، *samin (۲۰-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۱۰ :عصر)، فاطمه گل محمد (۲۷-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ :عصر)، ma.abd (۳۰-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ :صبح)، abbss (۲۰-۱-۱۳۹۴, ۱۱:۲۶ :عصر)، yasinlv34 (۱۶-۴-۱۳۹۴, ۱۰:۴۰ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری