شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

من آخرش با یخچال ازدواج می کنم .زمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۱۶ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: seda
آخرین ارسال: amir_ch_1367
پاسخ: 7
بازدید: 890

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

من آخرش با یخچال ازدواج می کنم .

۲۸-۱-۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ :عصر
ارسال: #1
من آخرش با یخچال ازدواج می کنم .
من آخرش با یخچال ازدواج می کنم!وقتی خوشحالی میری در یخچالو وا میکنی!وقتی ناراحتی میری در یخچالو وا میکنی!وقتی کسلی میری در یخچالو وا میکنی!... داری با تلفن حرف میزنی میری در یخچالو وا میکنی!... وقتی نمیدونی چته! میری در یخچال و وا میکنی!و...آخه موجود اینقدر سنگ صبور !! اینقدر محرم؟ اینقدر با حوصله!!!!!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، الهه ، farhad ، sima ، Administrator ، mohammad ، reza68 ، The DaRk PrOpheT ، nasrin67 ، nasrin ، yasi ، marjan ، Ahmad ، MostafA ، Glaxy ، sarina ، MshdN ، kaka ، maryam ، pegah.kh ، سامانی ، atefeh.m
۲۸-۱-۱۳۹۱, ۰۸:۴۲ :عصر
ارسال: #2
RE: من آخرش با یخچال ازدواج می کنم .
ببخشید، الان یه سوال برام پیش اومده؟

یخچال مذکره یا مونث؟؟
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط farhad
۲۸-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۰۲ :عصر
ارسال: #3
میگم این موضوع راجع چایی هم صدق میکنه؟!؟!؟!؟؟! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی خوشحالی چایی میخوری!
وقتی ناراحتی میری چایی میخوری!
وقتی کسلی میری چایی میخوری!...
داری با تلفن حرف میزنی چایی میخوری!...
وقتی نمیدونی چته! میری چایی میخوری!و...آخه چایی اینقدر سنگ صبور !! اینقدر محرم؟ اینقدر با حوصله!!!!!اینقد مسکن!!!فقط این یکی ی مشکلی داره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط mahan ، Administrator ، mohammad ، reza68 ، mostafa haddadi ، seda ، nasrin67 ، nasrin ، marjan ، MostafA ، sarina ، maryam ، سامانی ، atefeh.m
۲۸-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ :عصر
ارسال: #4
واسه سیگارم صدق میکنه!!!!!!!!!!!!
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط سامانی
۲۸-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ :عصر
ارسال: #5
آقای حدادی یخچال میتونه هم مونث باشه هم مذکر .
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
 سپاس شده توسط seda ، mostafa haddadi
۲۸-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ :عصر
ارسال: #6
(۲۸-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ :عصر)nasrin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای حدادی یخچال میتونه هم مونث باشه هم مذکر .

ممنون خانم حسنی بزرگوار

اونوقت این جوابتون در مورد چایی هم صدق میکنه دیگه!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
 سپاس شده توسط sarina ، سامانی
۱-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ :عصر
ارسال: #7
اینجور که معلومه یکی با یخچال ازدواج میکنه،یکی با چای،یکی با سیگار........
منم با گیتارممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آینــده ای بسـازم، کـه گذشـتــه ام جلــویـش زانــو بزنــد ...
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماری یخچال گرایی چیست ؟! Administrator 1 440 ۲۹-۱۲-۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ :عصر
آخرین ارسال: Rastak432

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری