شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

من و هم اتاقی ها در خوابگاه....!!!زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۴۰ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: kaka
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
پاسخ: 15
بازدید: 1477

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

من و هم اتاقی ها در خوابگاه....!!!

۸-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ :عصر
ارسال: #1
من و هم اتاقی ها در خوابگاه....!!!
سلام دوستان خوبم...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عکس هنرنمایی یکی از دوستانم هست.از تیپ و فرم افراد توی عکس میتونید من را بین هم اتاقیهام تشخیص بدید...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون حجم عکس بالا بود،اینجا طول میکشید لود بشه...لینکش براتون فرستادم.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mohammad ، nasrin67 ، mahdi ، mahan ، AliReza ، MostafA ، sima ، سامانی ، soshia
۸-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۷-۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ :عصر، توسط nasrin67.)
ارسال: #2
RE: من و هم اتاقی ها در خوابگاه....!!!
اگه اشتباه نکنم اونی که لپ تاب داره شمایید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط kaka ، mahdi ، سامانی
۸-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۲۳ :عصر
ارسال: #3
آفرین..درسته مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون کتری هم که هست، مال منه... ..کلا وظیفه من چایی درست کردن تو اتاق هست...یعنی کاری دیگه ای بلد نیستم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون یکی هم فقط غذا پختن بلده...
یکی دیگه فقط مشق مینویسه...
و اون یکی اخری هم، روحیه رمانتیک گونه ای داره، همش با یک شاخه گل وارد اتاق میشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط nasrin67 ، mohammad ، SHIRIN ، سامانی ، farhad
۸-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ :عصر
ارسال: #4
وای خدای من چگد عوض شدی زهلا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دنیا
پا به ماه ِلبخند توست
بخند
بگذار زندگی بدنیا بیاید...
 سپاس شده توسط kaka
۸-۷-۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ :عصر
ارسال: #5
(۸-۷-۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ :عصر)SHIRIN نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای خدای من چگد عوض شدی زهلا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله دیگه...خانم تر شدممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا جالبه ...یکی دوستان میگفت عجب کاریکاتوری کشیدید...!!!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه این کجا کاریکاتور من هست؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۸-۷-۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ :عصر
ارسال: #6
استاد انگار فضا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم تشریف میبرین ...
دوستان هریک گویا یه سازی میزنن!!!!
میگم چه نکته سنجی به خرج دادین واسه طراحی لباسا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا .....
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط kaka
۲۰-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ :عصر
ارسال: #7
استعدادهایی که تا بحال شکوفا نشده بود:

سپاس شده توسط soha ، MostafA ، maryam
۲۰-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ :عصر
ارسال: #8
من که دارم غصه می خورم که دارم خوابگاه می رم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لبخند بزن...
بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا....
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
 سپاس شده توسط kaka
۲۰-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ :عصر
ارسال: #9
گويا اينقدر اون كتابه روي نقاش اين عكس تاثير گذاشته كه دلش نيومده گوسفند نكشه.
مي‌گم مزنه گوسفند الان توي بازار چن هست؟!!
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
 سپاس شده توسط kaka
۲۰-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ :عصر
ارسال: #10
شاعر مي‌فرمايند: غصه نخور دل ديونه دنيا اينجوري نمي‌مونه.
البته قصد جسارت نداشتم شعرش اين طوري بود. برداشت منفي و بد از شعر به عهده فرد برداشت كننده است و بنده هيچ گونه مسئوليتي را برعهده نمي‌گيرم.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
 سپاس شده توسط kaka ، soha
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
11 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
M-SH-IT (۱۸-۷-۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ :صبح)، MshdN (۱-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ :صبح)، amir_ch_1367 (۲۸-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ :عصر)، sahar.i (۲۸-۴-۱۳۹۴, ۰۸:۵۰ :عصر)، khosravi (۹-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ :عصر)، sbanaee (۲۰-۴-۱۳۹۵, ۰۸:۵۵ :صبح)، ark (۳۱-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ :صبح)، صدا (۱۰-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۰۷ :عصر)، mmmmz (۱۷-۸-۱۳۹۲, ۰۴:۵۸ :عصر)، Queen of night (۱۱-۱۰-۱۳۹۴, ۰۳:۳۰ :عصر)، abedinydavood.63@Gma (۱۷-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری