شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مورینیو: برای شکست بارسا به آنچلوتی کمک می‌کنمزمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۴:۰۱ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mesibook
آخرین ارسال: mesibook
پاسخ: 1
بازدید: 366

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مورینیو: برای شکست بارسا به آنچلوتی کمک می‌کنم

۱۰-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۱-۱۳۹۲ ۰۸:۳۷ :صبح، توسط mesibook.)
ارسال: #1
مورینیو: برای شکست بارسا به آنچلوتی کمک می‌کنم
سرمربی رئال مادرید تاکید کرده که برای شکست دادن بارسلونا به سرمربی پاری سن ژرمن کمک خواهد کرد.

تیم‌های بارسلونا و پاری سن ژرمن در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر هم قرار خواهند گرفت.

در همین رابطه، ژوزه مورینیو که به همراه رئال مادرید در کمتر از یک هفته به 2 پیروزی برابر بارسلونا دست یافته بود اعلام کرده حاضر است به کارلو آنچلوتی سرمربی پاریسی‌ها کمک کند تا بتواند بارسلونا را شکست دهد.

«با آنچلوتی دوستی نزدیکی دارم و بدون شک به او برای شکست دادن بارسلونا کمک خواهم کرد.»

آنچلوتی هم در واکنش به این مصاحبه گفت: ما رئال مادرید نیستیم و بدون شک شخصیت جداگانه‌ای نسبت به این تیم داریم. هنوز استراتژی قرار گرفتن برابر بارسلونا را انتخاب نکرده‌ام زیرا به پیروزی تیمم در دیدار سخت برابر مون‌پلیه فکر می‌کنم.
mesibook.com

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mohammad ، ice girl
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پای فریدون زندی شکست Administrator 1 394 ۹-۷-۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ :صبح
آخرین ارسال: اسیر خودم
  تیم فوتبال استقلال ۱۰ نفره تراکتورسازی را شکست داد و با اقتدار صدرنشین ماند. mesibook 0 330 ۱۹-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ :صبح
  تمام افتخارات آقای خاص در نیوکمپ / مورینیو شادی خود را پنهان نکرد mesibook 0 338 ۱۲-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ :صبح
  پیروزی پرگل آتلتیکومادرید و شکست لوانته mahdi hashemi 0 328 ۷-۶-۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ :عصر
آخرین ارسال: mahdi hashemi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری