شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

موضوع انشا : تابستان خود را چگونه گذراندید ؟؟زمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۵۹ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: STAR
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 5
بازدید: 2154

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع انشا : تابستان خود را چگونه گذراندید ؟؟

۲-۷-۱۳۹۱, ۰۶:۰۹ :عصر
ارسال: #1
star موضوع انشا : تابستان خود را چگونه گذراندید ؟؟
سلام خدمت همه ی خانمها و آقایان

یادتونه همیشه وقتی اول سال تحصیلی میشد، موضوع انشامون این بود که تابستان خود را چگونه گذراندید؟

ولی حالا نه دیگه خبری از درس انشا هست، نه معلم انشا و نه زنگ انشا!! ( جوانی کجایی که یادت بخیر مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)

خوشحال میشم اگه انشاهای خودتون رو برامون بنویسید و بگید تابستونتون رو چطوری گذروندید؟

با تشکر
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط marjan ، سامانی ، mahdi hashemi ، maryam
۲-۷-۱۳۹۱, ۰۶:۲۲ :عصر
ارسال: #2
RE: موضوع انشا : تابستان خود را چگونه گذراندید ؟؟
به نام حضرت دوست که هر چه دارم از اوست مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تابستان من فقط در سه جمله خلاصه شد کار و کار و کار مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به غیر از یه روز جمعه که با خانواده رفتیم بیرون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در شکار معرفت با عشق پیمان بسته ایم

در میان عاشقان ما عاشق دل خسته ایم

در جواب بی وفایی مهربانی کرده ایم

مهربانی را به رسم معرفت طی کرده ایم
 سپاس شده توسط STAR ، marjan ، سامانی ، mahdi hashemi ، maryam
۲-۷-۱۳۹۱, ۰۶:۳۴ :عصر
ارسال: #3
برا من که خیلی فرقی با بقیه سال نکرد...اصلا" حال و هوای تابستون نبودمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداییش بچه بودیم چقد خوب بود،تابستون که میشد انگار دنیا رو بهمون داده بودنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی الان انگار دیگه هیچی برامون فرقی نمیکنه...فصلا،روزا، میان میرن ولی دیگه همه یه جورن...
تازه دیگه اون حال و هوای اول مهرم انگار بین بچه ها نیست،کمتر بوی ماه مهر میاد...!
اینگونــه زندگــی کنیـم :
سـاده امّا زیبــا
مصمـم امّا بی خیـال
متواضـع امّا سربلنـد
مهربـان امّا جـدی
سبـز امّا بی ریـا
عــاشق امّا عــاقل
 سپاس شده توسط AliReza ، mostafa haddadi ، nematolahi_22 ، mahdi hashemi ، sinderela ، STAR
۲-۷-۱۳۹۱, ۰۶:۴۰ :عصر
ارسال: #4
منم با مرجان خانم موافقم
دیگه تابستون و زمستون نداره،همش یطوره
فقط امسال تابستان یه فرقی که برا من داشت شرکت تو 2 تا طرح ولایت و ضیافت بود
که بهترین روزا با وجود سختی های بیشتر از طرح ضیافت بود که 15 روز رو دانشگاه بودم و . . .
 سپاس شده توسط marjan ، nematolahi_22 ، سامانی ، mahdi hashemi ، STAR ، maryam
۲-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۲۶ :عصر
ارسال: #5
سلام؛ با تشکر از خانم اسلامی بخاطر انشا؛ تابستان من که خوب نبود؛ چون داشتم برای کنکور میخوندم؛ اوقات استراحتم را می آمدم اینجا؛ اصلا نفهمیدم کی اومد و کی رفت؛ دوستان دوره ی بچگی خودمون خیلی بهتر بود؛ تعطیل که میشدیم بچه ها می آمدن بیرون و فوتبال ، گل کوچک، هفت سنگ و . . . میکردند که با صدای بچه ها همی میفهمیدن تابستان شده ولی امروزه همه کامپیوتر دارن دیگه کسی بیرون نمیاد
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط AliReza ، hichkas ، STAR ، kaka ، maryam ، marjan
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری