شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

موضوع پایان نامهزمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۵۲ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: samireh
آخرین ارسال: samireh
پاسخ: 1
بازدید: 219

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع پایان نامه

۲۹-۱-۱۳۹۵, ۰۶:۱۷ :عصر
ارسال: #1
موضوع پایان نامه
سلام، وقت بخیر.
به نظر شما موضوع پایان نامه در زمینه شبکه عصبی سخت تره یا کار در زمینه معماری...
من برای انتخاب موضوع پایان نامه خیلی گیج شدم و فقط می خوام این واحد رو پاس کنم تا یه جورایی کارشناسی ارشدم جمع بشه و اصلا قصد ادامه تحصیل ندارم.میشه شما بدون در نظر گرفتن علاقمندی من و با توجه به تجربیات خودتون یه موضوع نسبتا راحت به من پیشنهاد بدین...
ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  موضوع پایان نامه samireh 1 233 ۹-۴-۱۳۹۴ ۱۰:۱۰ :صبح
آخرین ارسال: ebrahim.alaee
  تجربیات آقای هادی شیوا در مورد انجام پایان نامه fahime.azad69 3 999 ۳-۲-۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ :عصر
آخرین ارسال: mhdaa
1 (13) زمان مراجعه به استاد برای پایان نامه elham_torki 1 437 ۲۱-۱۲-۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ :صبح
آخرین ارسال: bakhsha
  چند توصیه برای شروع اخذ پایان نامه کارشناسی ارشد: fahime.azad69 2 758 ۴-۱۲-۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ :عصر
آخرین ارسال: fahime.azad69
  مراحل انجام پایان نامه fahime.azad69 2 910 ۲۰-۱۱-۱۳۹۲ ۰۹:۲۹ :عصر
آخرین ارسال: najmehjoon
  شیوه نامه پایان نامه دکتر مهدی جوانمرد fahime.azad69 4 949 ۱۵-۱۱-۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ :عصر
1 (4) انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه najmehjoon 5 1,626 ۱۴-۱۱-۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ :عصر
آخرین ارسال: jkashani
  فرم های مورد نیاز پایان نامه کارشناسی ارشد پیام نور fahime.azad69 2 701 ۵-۸-۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ :عصر
آخرین ارسال: شهرام
  آئین نامه نمره دهی پایان نامه کارشناسی ارشد fahime.azad69 0 466 ۲۲-۷-۱۳۹۲ ۰۵:۳۷ :عصر
  شيوه نامه تهيه و تدوين پايان نامه كارشناسي ارشدپیام نور fahime.azad69 0 561 ۱۸-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۵۲ :عصر

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
8 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱۷-۵-۱۳۹۵, ۰۱:۳۵ :عصر)، lahijani (۳۱-۱-۱۳۹۵, ۰۹:۱۹ :صبح)، samireh (۲۹-۱-۱۳۹۵, ۰۶:۱۷ :عصر)، farboodmirzaei (۱۱-۲-۱۳۹۵, ۰۸:۱۳ :عصر)، mahbob (۱۵-۲-۱۳۹۵, ۱۱:۲۳ :عصر)، آمیتریس (۱۹-۲-۱۳۹۵, ۰۱:۳۷ :عصر)، درسا (۲۳-۷-۱۳۹۵, ۰۸:۰۷ :عصر)، mafi327362 (۱-۸-۱۳۹۵, ۱۱:۲۸ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری