شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

نتایج ارشد آزاد 92 اعلام شدزمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۷:۰۸ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: shahmohammadi
پاسخ: 5
بازدید: 720

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نتایج ارشد آزاد 92 اعلام شد

۱۴-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ :عصر
ارسال: #1
نتایج ارشد آزاد 92 اعلام شد
گویا نتایج ارشد آزاد اعلام شد!

کاربرای محترم و محترمه کجا قبول شدین ؟
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۴-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۰۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۶-۱۳۹۲ ۰۴:۴۹ :عصر، توسط sama.)
ارسال: #2
RE: نتایج ارشد آزاد 92 اعلام شد
سلام
من قبول شدم ولی نمی رم ........
فقـــــــــــــــــــــط خدا....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Administrator
۱۹-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ :عصر
ارسال: #3
من سال گذشته علوم وتحقیقات اصفهان قبول شدم ولی نرفتم
انصاریمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۹-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۲۳ :عصر
ارسال: #4
اساتید علوم وتحقیقات اصفهان
دکتر نعمت بخش
دکتر بهمن زمانی
دکتر کامران زمانی فر
که هر از اساتید دانشگاه اصفهان هستند
انصاریمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۹-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۶-۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ :عصر، توسط shahmohammadi.)
ارسال: #5
باسلام.
من هم تعريف نرم افزار شبستر رو از دوستام شنيده بودم اول اونجا رو زدم از اونجا قبول شدم. ولي چون از اون ور هم قبول شدم نمي رم آزاد.
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
1 (19) نتایج نهایی کنکور ارشد 92 اعلام شد سامانی 21 2,095 ۷-۶-۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ :عصر
آخرین ارسال: STAR
  نتایج آزمون کارشناسی ارشد چهارشنبه اعلام می‌شود kaka 0 403 ۳-۶-۱۳۹۲ ۰۴:۳۷ :عصر
آخرین ارسال: kaka
  امتحان ارشد 92 دانشگاه آزاد چطور بود ؟ Administrator 21 2,839 ۱۰-۳-۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ :عصر
آخرین ارسال: ریحانه
  توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از هفته آینده(خرداد۹۲) kaka 0 435 ۱-۳-۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ :عصر
1 (18) زمان برگزاری و ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد kaka 7 788 ۲۹-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۳۹ :عصر
آخرین ارسال: ریحانه
  نتایج ارشد 92 دیگه نزدیکه اعلام بشه Administrator 104 4,982 ۲۵-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۵۵ :عصر
آخرین ارسال: fahime.azad69
1 (18) زمان دقیق اعلام نتایج اولیه و انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۲ kaka 1 472 ۱۷-۲-۱۳۹۲ ۰۸:۰۲ :عصر
1 (18) جزئیات اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ kaka 0 350 ۱۹-۱-۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ :عصر
1 (18) نتايج پذيرش فارغ التحصيلان ممتاز دوره بدون آزمون ارشد آزاد فردا اعلام مي شود kaka 0 362 ۱۰-۱۲-۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ :عصر
1 (18) انتشار کلید سوالات کنکور ارشد در ۲۹ بهمن/اعلام نتایج اولیه آزمون در نیمه اردیبهشت kaka 1 447 ۲۹-۱۱-۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ :عصر

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
31 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ :عصر)، MostafA (۱۹-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ :عصر)، mostafa haddadi (۱۴-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ :عصر)، kaka (۲۰-۶-۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ :عصر)، ستاره (۲۱-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ :عصر)، nasrin67 (۲۰-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ :صبح)، STAR (۲۱-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ :صبح)، r.k (۱۶-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ :صبح)، nasrin (۱۹-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ :عصر)، atefeh.m (۲۰-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ :صبح)، mahan (۲۰-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ :عصر)، ف.فرجی (۲۰-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۱۰ :عصر)، maryam (۲۱-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ :صبح)، sahar.n (۱۹-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ :عصر)، pegah.kh (۲۰-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ :صبح)، af.rad (۱۹-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ :عصر)، parva (۱۴-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ :عصر)، jzd (۱۹-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ :عصر)، flower (۲۰-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۰۰ :صبح)، masood_r (۱۹-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ :عصر)، behnaz72 (۲۱-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۱۱ :صبح)، Rastak432 (۱۹-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ :عصر)، habib (۱۴-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ :عصر)، dara (۲۰-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ :عصر)، abdi66 (۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ :عصر)، AzAr R (۱۷-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۰۰ :عصر)، sama (۱۷-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ :صبح)، shahmohammadi (۱۸-۳-۱۳۹۵, ۰۵:۵۶ :عصر)، shadi$ (۴-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ :عصر)، سما1986 (۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ :عصر)، شیما71 (۱۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری