شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

نتایج ارشد 92 دیگه نزدیکه اعلام بشهزمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۰۴:۱۲ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: fahime.azad69
پاسخ: 105
بازدید: 4993

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نتایج ارشد 92 دیگه نزدیکه اعلام بشه

۱۳-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ :عصر
ارسال: #1
نتایج ارشد 92 دیگه نزدیکه اعلام بشه
کاربرای گل آز پی ان یو اونایی که امسال ارشد امتحان دادن 22 اردیبهشت یعنی 8 و 9 روز دیگه نتیجه مرحله اول اعلام میشه

امیدوارم همه کسایی که زحمت کشیدن نتیجه زحمتشون رو بگیرن و یه رتبه خوبی کسب کنند
برای تک تک کاربران آرزوی موفقیت دارم
پیش به سوی موفقیت

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin67 ، sahar.n ، af.rad ، Rastak432 ، pegah.kh ، Ahmad ، MshdN ، ریحانه ، soha ، Glaxy ، سامانی ، marjan ، atefeh.m ، maryam
۱۳-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ :عصر
ارسال: #2
RE: نتایج ارشد 92 دیگه نزدیکه اعلام بشه
من که خوب ندادم امیدی هم ندارم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط sahar.n ، Rastak432
۱۳-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ :عصر
ارسال: #3
(۱۳-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که خوب ندادم امیدی هم ندارم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توکل به خدا ... انشالله قبولین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط nasrin67 ، Rastak432 ، sahar.n
۱۳-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۲۲ :عصر
ارسال: #4
منم خوب ندادم و اصلا امیدی ندارم.

برا آزاد هم نخوندم پشیمون شدم که شرکت کردم
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Rastak432
۱۳-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۲۲ :عصر
ارسال: #5
واااااااااااااااااااااااای یا خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

خداکنه حداقل مجاز شیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرگز بخاطر مردم تغییر نکن! این جماعت هر روز تو را جور دیگری می خواهند.مردم شهری که همه در آن می لنگند،به کسی که راست راه می رود می خندند...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Rastak432
۱۳-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۲۳ :عصر
ارسال: #6
(۱۳-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توکل به خدا ... انشالله قبولین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انشـــــــــالله
اگه قبول شدم بچه های cms و asp شیرینی مهمون من مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم قبول نمیشما مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط sahar.n ، Administrator ، Rastak432
۱۳-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ :عصر
ارسال: #7
(۱۳-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۲۲ :عصر)sahar.n نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پشیمون شدین شرکت کردین ؟؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط sahar.n
۱۳-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ :عصر
ارسال: #8
(۱۳-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انشـــــــــالله
اگه قبول شدم بچه های cms و asp شیرینی مهمون من مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم قبول نمیشما مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادت سرجلسه من و تو کنار دست هم بودیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا !!
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
 سپاس شده توسط nasrin67
۱۳-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ :عصر
ارسال: #9
(۱۳-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۲۴ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۲۲ :عصر)sahar.n نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پشیمون شدین شرکت کردین ؟؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورم این بود پشیمون شدم ثبت نام کردم

آخه هرچی حساب و کتاب کردم دیدم خیلی گرون درمیاد
خدایا !!
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
۱۳-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ :عصر
ارسال: #10
(۱۳-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۲۲ :عصر)af.rad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واااااااااااااااااااااااای یا خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

خداکنه حداقل مجاز شیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مجاز فایده نداره ... آخه پارسال من مجاز شدم چه فایده داشت مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انشاالله رتبه سه رقمی زیر 1000 بشین ... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط af.rad
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج ارشد آزاد 92 اعلام شد Administrator 4 731 ۱۹-۶-۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ :عصر
آخرین ارسال: shahmohammadi
1 (19) نتایج نهایی کنکور ارشد 92 اعلام شد سامانی 21 2,101 ۷-۶-۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ :عصر
آخرین ارسال: STAR
  نتایج آزمون کارشناسی ارشد چهارشنبه اعلام می‌شود kaka 0 411 ۳-۶-۱۳۹۲ ۰۴:۳۷ :عصر
آخرین ارسال: kaka
1 (18) زمان دقیق اعلام نتایج اولیه و انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۲ kaka 1 479 ۱۷-۲-۱۳۹۲ ۰۸:۰۲ :عصر
1 (18) جزئیات اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ kaka 0 356 ۱۹-۱-۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ :عصر
1 (18) نتايج پذيرش فارغ التحصيلان ممتاز دوره بدون آزمون ارشد آزاد فردا اعلام مي شود kaka 0 366 ۱۰-۱۲-۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ :عصر
1 (18) انتشار کلید سوالات کنکور ارشد در ۲۹ بهمن/اعلام نتایج اولیه آزمون در نیمه اردیبهشت kaka 1 448 ۲۹-۱۱-۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ :عصر
1 (18) نتایج نهایی سه آزمون فراگیر فردا اعلام می‌شود/ ثبت‌نام از ۲۳ بهمن kaka 3 433 ۷-۱۱-۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ :عصر
آخرین ارسال: mahan
1 (18) اسامی پذیرفته‌ شدگان تکمیل ظرفیت کنکور ارشد فردا اعلام می‌شود kaka 0 364 ۳۰-۱۰-۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ :عصر
  نتایج تکمیل ظرفیت کنکور91 ارشد دانشگاه آزاد فردا صبح اعلام می‌شود nasrin 32 1,711 ۱۶-۱۰-۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ :عصر
آخرین ارسال: soha

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
7 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۱-۲-۱۳۹۳, ۰۸:۴۴ :عصر)، mohammad (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ :عصر)، nasrin67 (۱۱-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ :صبح)، محمدرضا (۷-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۴۸ :صبح)، moon (۲۰-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ :صبح)، masood_r (۲۲-۱۰-۱۳۹۲, ۰۴:۵۴ :عصر)، maid@ (۱۷-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری