شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

نتیجه شهرآورد تهران رو پیش بینی کنیدزمان کنونی: ۲-۱۱-۱۳۹۶، ۱۰:۰۰ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mostafa haddadi
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 34
بازدید: 3149

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 3.52
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نتیجه شهرآورد تهران رو پیش بینی کنید

۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۳۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #1
نتیجه شهرآورد تهران رو پیش بینی کنید
سلام به همه بچه های سایت

نتیجه ی بازی پرسپولیس - استقلال رو که پنج شنبه ی هفته بعد، 13 بهمن ماه ساعت 18 برگزار میشه رو پیش بینی کنید
پس از مشخص شدن نتیجه هدیه ی فرد یا افرادی که نتیجه ی بازی رو به درستی پیش بینی کنند مشخص میشه(حداقل یه آفرین بهشون میگممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)

(در صورت کم بودن پیش بینی های درست، به افرادی که نتیجه ی بازی رو به درستی پیش بینی کنند، کارت شارژ هدیه خواهم داد)

دوستانی که اونجا نتیجه ی بازی رو پیش بینی می کنن، لطفا اینجا پیش بینی نکنن
با تشکر
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
صفحه 4 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۳۴ :عصر
ارسال: #31
RE: نتیجه شهرآورد تهران رو پیش بینی کنید
(۶-۱۱-۱۳۹۰ ۰۵:۱۰ :عصر)mostafa haddadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۶-۱۱-۱۳۹۰ ۰۵:۰۷ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس مصطفی حدادی شارژ هدیه میده
منم یه مدال هدیه میدم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودمم پیش بینی میکنم
1-1
میشن

امین نگفتی
اگه من پیش بینی کنم و درست از آب دربیاد، کی به من کارت شارژ هدیه میده؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادت رفته بود این یه پست رو ویرایش کنیمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۳۸ :عصر
ارسال: #32
ای ناقولا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
۱۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۴۶ :عصر
ارسال: #33
(۱۳-۱۱-۱۳۹۰ ۰۸:۳۸ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای ناقولا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا چرا اون اعتبار منفی که بهت داده بودم رو حذف کردی؟، یه ساعت طول نمی کشید خودم حذفش میکردممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه داداش من
چرا وسط خوشحال ما پارازیت میری و میگی فقط شموشک نوشهر؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Administrator
۱۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۵۵ :عصر
ارسال: #34
(۱۳-۱۱-۱۳۹۰ ۰۸:۴۶ :عصر)mostafa haddadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳-۱۱-۱۳۹۰ ۰۸:۳۸ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا چرا اون اعتبار منفی که بهت داده بودم رو حذف کردی؟، یه ساعت طول نمی کشید خودم حذفش میکردممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه داداش من
چرا وسط خوشحال ما پارازیت میری و میگی فقط شموشک نوشهر؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه چون پستم رو ویرایش کردم اعتبارمم حذف کردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری