شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

نصب برنامه myTV برای پخش شبکه های تلویزیونی_زندهزمان کنونی: ۲۱-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۱۶ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: kaka
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 4
بازدید: 603

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نصب برنامه myTV برای پخش شبکه های تلویزیونی_زنده

۲۷-۳-۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ :صبح
ارسال: #1
نصب برنامه myTV برای پخش شبکه های تلویزیونی_زنده
سلام دوستانمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میخواستم برنامه های تلویزیونی بصورت زنده از طریق اتصال به نت ببینم.یه برنامه myTV ظاهرا باید داشته باشیم که من دانلود کردم.ولی موقع کلیک و اجرای اون خطا میده
شما روشی برای دیدن شبکه های تلویزیون سراغ دارید؟

توی سایت زیر هم رفتم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی موقع پخش برنامه ها یکهو قطع میشه.ولی شنیدم که با نصب یه برنامه و ... میشه باکیفیت خوب برنامه های تلویزیون دید.حتی برنامه های شبکه های استانهای دیگر

ممنون میشم کمک کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sahar.n
۲۷-۳-۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۳-۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #2
RE: نصب برنامه myTV برای پخش شبکه های تلویزیونی_زنده
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من myTV 4.5 رو لپ تاپم نصبه که برای رجیستری کردنش به نسخه طلایی یادمه یه هزینه اندکی پرداخت کردم تا کد ریجیستری بهم دادن
فکر کنم این سایت بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی کرمانشاه بودم تمام کانال های تلویزیون و رادیو را میگرفت
ولی الان اینجا نه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط kaka ، sahar.n
۲۷-۳-۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ :عصر
ارسال: #3
ممنون
منظورم همین بود.من الان این برنامه را نصب کردم.روی هرشبکه که میزنم لود نمیشه.البته هنوز خرید طلایی را انجام ندادم.اگر خرید را بزنم و دکمه فعال سازی را بزنم بعد شبکه می آیند.چون الان برای شما دکمه خرید نگارش طلایی نیست.ولی برای من(تب بعد از بایگانی دکمه خرید نگارش طلایی هست )که فکر کنم چون هنوز نخریدمش میاد.درسته؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۷-۳-۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۳-۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #4
بله از من نگارش طلایی هست ولی بازم نشون نمیده ولی کرمانشاه که بودم نشون میداد
نمیدونم چرا جونقون نشون نمیده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شهرکرد را امتحان نکردم
قبل از خرید نگارش طلایی به صورت آزمایشی فکر کنم کانال یک رو باید نشون بده که طرف ترغیب بشه برای دیدن بقیه ی
کانال ها نسخه طلایی را خریداری کنه
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط kaka
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری