شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

نصب 60 تم رو گوشی در 2 دقیقه زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۷:۳۲ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: The DaRk PrOpheT
آخرین ارسال: The DaRk PrOpheT
پاسخ: 1
بازدید: 557

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نصب 60 تم رو گوشی در 2 دقیقه

۶-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۴۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۶-۲-۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ :عصر، توسط STAR.)
ارسال: #1
نصب 60 تم رو گوشی در 2 دقیقه
اول اینو بگم که این راه حلو تنها در یه سایت ایتالیایی دیدم و با هزار زحمت تونستم اونو به انگلیسی ترجمه کنمو هیچ جای دیگه ای از این وب پهناور ندیمو

و اما راه حل :

نصب 60 تم رو گوشی تنها در 2 دقیقه و همچنین برداشتن محدودیت نصب تم

همونطور که میدونید شایدم ندونید در گوشیهای سری 60 ویرایش سوم شما با محدودیت نصب تم رو به رو هستید مثلا من روی گوشی خودمو و یه ان 73 تست کردم تنها تا 20 تم اونم با هزار بار ارور منقضی شدن تاریخ میتونید نصب کنید

این کار علاوه بر اون که زمان بر هستش محدودیت نصب تم نیز دارید یعنی با نصب تم 21 یکی از تم های قبلیتون کم میشه

راهی که من تونستم براش پیدا کنم استفاده از یه نرم افزار به نام Unsis هستش که همونطور که از اسمش پیداست فایلهای سیس رو از حالت سیس خارج میکنه وبه اصطلاح آنپک میکنه

روش کار به این صورت هست که از منوی نرم افزار گزینه open sis رو کلیک میکنید و تم مربوطه رو بهش نشون میدید و بعد از لود شدن تم گزینه extractرو کلیک میکنید

کار تقریبا تمومه .نرم افزار unsisبه طور خودکار فولدری در درایو c شما به همین نام نرم افزار میسازد

به مسیر زیر برید

C Drive>Unsis>Private > 10207114 > Import

این فولدر حاوی تم هایی هستش که Unsis کردید

هر فولدر متعلق به یک تم میباشد .با کپی گرفتن ازمحتوای فولدر importو استفاده از رم ریدر یا حالتMass Storageاونارو در گوشیتون در مسیر My Computer > MiniSD Drive > Private > 10207114 > Import
کپی کنید

به همین سادگی به همین خوشمزگی

فایل‌(های) پیوست شده
نام فایل : 1863d1238936778-unsis_v2.5.rar
دفعات دانلود : 38
حجم فایل : 200 bytes
ارسال کننده فایل : The DaRk PrOpheT
نوع فایل : .rar
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط STAR ، سامانی ، MostafA
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
4 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
ف.فرجی (۳-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ :صبح)، یاور آرامش (۷-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ :عصر)، mohammadgol (۹-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ :صبح)، misha (۴-۲-۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری