شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

نظرتون چیه؟زمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۱۲:۰۴ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: STAR
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 12
بازدید: 1318

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظرتون چیه؟

۲۶-۳-۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ :عصر، توسط STAR.)
ارسال: #1
star نظرتون چیه؟
سلام

این فضای مجازی و این انجمن مثل این دنیا میمونه.
یه روزی با کلیک روی دکمه "ثبت نام" متولد میشی.
با کلیک روی "پاسخ به موضوع" ابراز وجود می کنی.
با کلیک روی "پاسخ با نقل قول" ارتباط برقرار میکنی.
با کلیک روی "نام کاربری" دوست پیدا میکنی.
با کلیک روی "پیغام پروفایل" با دوستات حرف میزنی.
با کلیک روی "اضافه کردن به دوستان" دوستی هات رو گسترش میدی.
با کلیک روی "کنترل پنل شما" بازخوردای حرفات رو میگیری.
با کلیک روی "آخرین ارسال ها" میگردی ببینی دوستات چی میگن.
با کلیک روی "ویرایش" سعی میکنی اشتباهاتتو تصحیح کنی.
و در نهایت با کلیک روی "خروج" به طور موقت و یا برای همیشه میری.
شاید یه روزی دوباره برگردی و روی دکمه "ورود" کلیک کنی ...

ولی وای به روزی که باعث بشیم کسی روی دکمه ی خروج کلیک کنه و بگه برای همیشه خداحافظ!
روزی که فقط خودمونو ببینیم و وجود دیگران رو بی ارزش جلوه بدیم، روزی که اونقدر کسی رو با رفتار خودمون آزار بدیم که تنها راه حل پیش روی اون فرد رفتن باشه...

بعضیا فکر میکنن دنیای مجازی یعنی : طرف رو له کن، غرورش رو خرد کن، بهش بی احترامی کن، مسخره اش کن و ... ،چون شاید هیچموقع اون فرد رو در دنیای واقعی نبینی.
حتی شاید هم با انجام این رفتارها خوشحال بشه و احساس رضایت بهش دست بده! بگه :بله من میتونم!!!

هر فردی جایگاه خودشو داره، نظراتش محترم هست، وجودش و حضورش ارزش داره، هرکسی غرور داره. بیایید مواظب رفتارهامون باشیم ...
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط MostafA ، nasrin67 ، farhad ، Administrator ، seda ، nasrin ، mostafa haddadi ، mahan ، sinderela ، Glaxy ، mahdi hashemi ، fatima ، sarina ، maryam ، The DaRk PrOpheT ، mohammad ، سامانی ، marjan
۲۷-۳-۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ :صبح
ارسال: #2
RE: نظرتون چیه؟
شاید باورش مشکل باشه اما این انجمن ها اگر چه در ظاهر مجازی هستند اما همیشه پس از ی مدتی که داخلشون فعالیت می کنیم ی حس تعصب و دلبستگی خاصی نسبت بهشون پیدا می کنیم شایدم ی نوع اعتیاد اعتیادی که ترکش خیلی سخته شایدم ی نوع علاقه و محبتی که پس از ی مدت نسبت به انجمن پیدا میکنیم ناشی از همین باشه
در هر حال به نظر من این دلیل نمیشه که چون ما طرف مقابلمون را نمی بینیم یا درک درستی از واقعیات زندگیش و یا فکریش نداریم بیایم و ایشونو امواج تهمت و یا خدایی ناکرده توهین قرار بدهیم چون به نظر من همینکه قبول کردیم توی دنیای مجازی وارد شدیم باید قبول کنیم ایجاد شناخت از همدیگر توی این محیط به مراتب سخت تر از بقیه محیط هاست و باید قبول کنیم توی این انجمنها ما سفیران فرهنگ و ادب شهر و دیار خویشیم و نوع برخورد ما با دیگران به نوع نگرش ایشان در مورد فرهنگ کلی و بومی مان تاثیر مثبت میزاره
امیدوارم همیشه توی این انجمن یا هر انجمن دیگری حرمتها حفظ بشه و همه به یک اصالت دوستی سالمی توی تفکرات و رفتارشون برسن
البته باید هم گفت همیشه خداحافظی دلیل هایی اینچنینی نمی خواد خیلی افراد هستند که تغییر شرایط و تغییر بستر محیط های فکریشون ایجاب می کنه برای بدست آوردن معلومات جدید و آشنایی های فکری جدید تغییر محل بدهند و بطور کلی تغییر و گذرا بودن از یک محیط توی سرشت و ماهیت اخلاقیشون باشه
 سپاس شده توسط Administrator ، nasrin67 ، STAR ، nasrin ، seda ، mostafa haddadi ، MostafA ، fatima ، maryam
۲۷-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ :صبح
ارسال: #3
تنها چیزی که الان به ذهن من میرسه اینه که بگم
تو این محیط که وارد میشیم باید سعی کنیم اخلاق و علم(کسب یا نشر) رو به نکاح هم در بیاریم تا به کمال و اوج برسیم
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط STAR ، nasrin67 ، nasrin
۲۷-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ :صبح
ارسال: #4
(۲۷-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ :صبح)user نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته باید هم گفت همیشه خداحافظی دلیل هایی اینچنینی نمی خواد خیلی افراد هستند که تغییر شرایط و تغییر بستر محیط های فکریشون ایجاب می کنه برای بدست آوردن معلومات جدید و آشنایی های فکری جدید تغییر محل بدهند و بطور کلی تغییر و گذرا بودن از یک محیط توی سرشت و ماهیت اخلاقیشون باشه
خداحافظی داریم تا خداحافظی !!!
یه موقع طرف بدون هیچ حرف و بحثی میره، نه تغییری در پروفایل، نه امضا ، نه سطح دسترسیها ، نه زدن غیبت و ...، به نظر من این جور مواقع یعنی اون فرد خودش تصمیم گرفته بره چون شاید به اون هدفی که میخواسته نرسیده(هدفش از عضویت و فعالیت در انجمنها منظورمه)
یه موقع هست یه شخصی میاد میزنه همه چی رو تغییر میده، پروفایل، امضا و ... ، غیبت میزنه و دلیل غیبتشم هم نشان از ناراحتی درونیش داره، امضاش تغییر میکنه، اونموقع هست که باید بدونم از چیزی یا کسی ناراحته، و شاید شخص یا اشخاصی باعث این رفتار شدن و ... !!
 سپاس شده توسط nasrin67 ، nasrin ، mostafa haddadi
۲۷-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ :صبح
ارسال: #5
اینم شاید درست باشه اما این تغییرات بخاطر اینه که بتونه دل بکنه از محیط و یک واکنش روحی روانی عادیه چون میخواد رفتنش به چشم بیاد .و شاید ی دلیلی واسه موندن و ادامه کار پیدا کنه هر چند خدا حافظی خداحافظیه شاید ظاهرها فرق کنه اما ماهیتها یکیه و اون جدایی فرد از جمعیه که داخلش بوده
 سپاس شده توسط STAR ، nasrin67 ، nasrin ، seda ، mostafa haddadi
۲۷-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۳۱ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ :صبح، توسط STAR.)
ارسال: #6
(۲۷-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ :صبح)user نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اما این تغییرات بخاطر اینه که بتونه دل بکنه از محیط و یک واکنش روحی روانی عادیه چون میخواد رفتنش به چشم بیاد .

دقیقا همینه، اگه کسی تعلق خاطری به انجمنی نداشته باشه هیچموقع هم نمیخواد کسی از رفتنش خبردار بشه! یا حداقل دلایلش برای عدم حضورش یه جوری هست که کسی شک نکنه از چیزی ناراحته ولی وقتی یه نفر خواست نشون بده که ناراحته، وقتی خواست همه در جریان رفتنش باشن، به نظر من نمیشه قطعا گفت به خاطر دل کندن از محیط این تغییرات رو انجام داده. چون دل کندن از محیط رو با رفتارهای دیگه ای که مربوط به دنیای مجازی نمیشه، هم میتونه نشون بده.
 سپاس شده توسط nasrin ، mostafa haddadi
۲۷-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ :صبح
ارسال: #7
من الان یه سوال برام پیش اومده:

چه فرقی بین خداحافظی توی دنیای واقعی با دنیای مجازی هست؟ اصلا فرقی بینشون هست؟
هر چند جوابش ممکنه برا همه مون آشنا باشه

ولی منظور من اینه که چرا، نشون دادن خداحافظی ها توی دنیای واقعی و مجازی با هم متفاوته؟

۲۷-۳-۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ :عصر
ارسال: #8
یعنی کسی که توی دنیای مجازی وابستگی فکری و روحی پیدا کرده نمی تونه از اون محیط جدا بشه ؟؟؟ من که فکر کنم میشه اما با یکسری پیامدها و اتفاقات ریز و درشت شایدم بشه گفت این رفتارها به نوعی ی اعتراض به خود فرده به نوعی که دوست داره طوری وانمود کنه که اگر رفت برای دیگران برگشتش سوال برانگیز باشه .
در مورد اینکه خداحافظی های دنیای مجازی چرا با دنیای واقعی فرق می کنه به نظر من بخاطر اینه که ماهیت این دو دنیا هم از ریشه و بن با هم فرق می کنه توی دنیای واقعی چون شما همه زوایای محیط یا فرد را دیده و شناخته اید و یا به تعبیری چون احاطه کامل به موضوع عاطفی یا محیطی که داخل اون بودید دارید برای همین جدایی در این دنیا(دنیای واقعی) خیلی سخت تر و مملوس تره و ممکنه تاثیرات عمیق تری در فرد بوجود بیاره اما در دنیای مجازی چون شناخت شما حدسی و یا به نوعی غیر حضوریه برای همین اگه واقعا تمایل به رفتن داشته باشی می تونی اون جنبه هایی از رفتنتو که دلایل محکمی برای اینکارت هستند و از عذاب وجدان رفتنت کم می کنند به نفع خودت تغییر بدی یعنی میتونی ی سناریو دلخواه برای خودت ساخته و طبق اون رفتار کنی و این یکی از دلایل فرق داشتن خداحافظی در دنیای مجازی با دنیای واقعیه به نظر من ارتباطات در دنیای واقعی خیلی خیلی ملموس تر و واقعی تر از دنیای اینترنت و مجازی هستند چون شما یکسری چیزها را حضوری لمس کرده و احساس نموده اید و چیزی در تصور و خیالت پرورانده نشده است.
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، STAR
۲۷-۳-۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ :عصر
ارسال: #9
(۲۷-۳-۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ :عصر)user نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من ارتباطات در دنیای واقعی خیلی خیلی ملموس تر و واقعی تر از دنیای اینترنت و مجازی هستند چون شما یکسری چیزها را حضوری لمس کرده و احساس نموده اید و چیزی در تصور و خیالت پرورانده نشده است.

خوب
همین مواردی هم که تو پست اول هست همشون باید توی دنیای واقعی ملموس تر باشه و باید بگیم اینجا یه سری تصورات و خیال هستند!!! که پرورش داده نمیشن و یا امکان پرورش دادنشون نیست!

اینم در نظر بگیرید، مثل من نوعی اینجا خروج میزنم، ولی میتونم برم و به صورت مهمان بیام و یا با یه اکانت دیگه عضو بشم
ولی تنها کسانی متوجه میشن که از ابزار مدیریتی برخوردار باشن!
توی دنیا واقعی همچین چیزی هست؟

۹-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ :صبح
ارسال: #10
(۹-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ :صبح)esmail67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط تور خدا جواب منطقی ب انتقادم بدید شما مدیران خدا رو شکر مهندس مملکتین و از روی احساس جواب ندید و تقصیرو گردن کاربر نندازید

خدایش تاحالا نشستین با خودتون فکر کنید ک چرا سایت ب اون شلوغی و شاداب الان شده مثل سومالی خلوت و هیچ روحی نداره؟؟؟
سلام.کدوم سایت؟
منظورتون همین سایته؟
این سایت توی مدتی که من عضوش هستم همینطوربوده.بچه ها آروم هستند.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه اینجا مثلا انجمن علمی کامپیوترهست...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط seda
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  به نظرتون کدوم یکی از عکسها می تونه نمایشی از زندگی و اتاق ادمین سایت باشه؟ :D mostafa haddadi 11 1,201 ۱۴-۸-۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ :عصر
آخرین ارسال: farhad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری