شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

نظرت در مورد این ورزش چیه ؟زمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۱۲:۳۹ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: Rastak432
پاسخ: 7
بازدید: 488

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظرت در مورد این ورزش چیه ؟

۱۲-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۸-۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #1
نظرت در مورد این ورزش چیه ؟
با سلام

چند وقتی هست که این مسابقه جذاب ذهنم و مشغول کرده تا اینکه چند روز پیش بعد از صحبت های اولیه با مدیر ایران دمینو تونستم اطلاعات بیشتری از این مسابقات و نحوه برگزاری بدست بیارم.
میخوام نظرتون رو درمورد تشکیل تیم و برگزاری کلاس آموزشی و مسابقات بدونم!

چند تا عکس از مسابقات داخل کشور

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم دانلود دو تا فیلم از مسابقات

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرتون چیه؟؟؟؟
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط AliReza ، mahan ، sahar.n ، nasrin67 ، MostafA ، Rastak432 ، Ahmad
۱۲-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ :صبح
ارسال: #2
RE: نظرت در مورد این ورزش چیه ؟
من هستم، تا اخرش
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Administrator ، Rastak432 ، mahan ، Ahmad
۱۲-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ :صبح
ارسال: #3
محشر بوووووود...آقا خیلی سخته....کی میره این همه راهووووووووو!!!!!!!!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
 سپاس شده توسط Administrator ، sahar.n ، Rastak432 ، AliReza
۱۲-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ :صبح
ارسال: #4
منم که بچه بودم با نوار راه های اینجورری میساختم................ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
 سپاس شده توسط Administrator ، Rastak432 ، AliReza ، mahan ، Ahmad
۱۲-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ :صبح
ارسال: #5
اعصاب خیلی بالایی می خاد این همه زحمت بکشی یهو همهش بیفته . والا اقای جزایری یه ورزشی رو انتخاب کنید که بشه جفتکی بالانسی لقتی توش باشه . این ورزش مورد نظر که فقط سوهان روحه .
البته این نکته فراموش نشه که مداومت بر این ورزش حس ششم ادمی رو افزون میکنه .
یکی گفتا به کعبه ما هر دو خاکیم چرا باید به دورت من بگردم بگفتا کعبه تو با پای امدی باید بگردی برو با دل بیا تا من بگردم.
الهی پیشانی بر خاک نهادن اسان است دل از خاک برداشتن دشوار است
قبر صندوق اعمال ماست فشار قبر فشار اعمال ماست
 سپاس شده توسط atefeh.m ، Administrator ، AliReza ، mahan
۱۲-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ :صبح
ارسال: #6
خیلی باحاله حتی وسط راه افتادنشون و از اول شروع کردنش هم میچسبه منم از این کارا کردم ولی نه حرفه ای فقط برا سرگرمی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Administrator ، sahar.n ، Rastak432 ، AliReza ، mahan
۱۳-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ :عصر
ارسال: #7
خیلی جذابه و ورزش خوبیه....تمرکز و دقت و خلاقیت میخواد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط AliReza ، sahar.n ، mahan
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  rate of fire چیست؟ (ورزش پینت بال) anahitamzd 0 268 ۱۳-۹-۱۳۹۲ ۰۳:۰۶ :عصر
آخرین ارسال: anahitamzd
  نگاهی به ورزش پینت بال در سطح جهانی anahitamzd 0 269 ۳-۹-۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ :عصر
  سناریو های تفریحی ورزش پینت بال anahitamzd 0 282 ۲۷-۸-۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ :عصر
  رنکینگ در ورزش پینت بال anahitamzd 0 280 ۲۶-۸-۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ :عصر
  آشنایی با سناریو های ورزش پینت بال anahitamzd 0 289 ۲۱-۸-۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ :عصر

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
20 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱۸-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۳۲ :عصر)، MostafA (۱۲-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۲۲ :صبح)، mostafa haddadi (۱۴-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ :عصر)، Ahmad (۳-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ :عصر)، kaka (۱۴-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ :عصر)، nasrin67 (۱۴-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ :عصر)، STAR (۱۲-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۳۸ :صبح)، atefeh.m (۱۲-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ :صبح)، mahan (۱۴-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ :صبح)، sahar.n (۱۳-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ :عصر)، AliReza (۱۰-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۰۸ :عصر)، sinderela (۱۴-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ :صبح)، tahoora (۱۵-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ :صبح)، Rastak432 (۱۴-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ :عصر)، شاسلطان (۱۱-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ :صبح)، h_v1988 (۱۵-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ :صبح)، kamaly (۱۲-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ :صبح)، اسیر خودم (۱۹-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ :عصر)، tinaa (۱۲-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ :صبح)، gitar131 (۱۴-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری