شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو
نظرسنجی: چند درصد از دوره CMS زمستان 91 رضایت دارید؟
10 درصد
20 درصد
30 درصد
40 درصد
50 درصد
60 درصد
70 درصد
80 درصد
90 درصد
100 درصد
[نمایش نتایج]

نظرسنجی دوره CMS آز پی ان یو (زمستان 1391)زمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۴۲ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MostafA
آخرین ارسال: سامانی
پاسخ: 17
بازدید: 1266

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظرسنجی دوره CMS آز پی ان یو (زمستان 1391)

۲۵-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ :عصر
ارسال: #1
نظرسنجی دوره CMS آز پی ان یو (زمستان 1391)

چند درصد از این دوره رضایت دارید...؟؟

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Ahmad ، sahar.n ، سامانی ، neda.m
۲۵-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ :عصر
ارسال: #2
RE: نظرسنجی دوره CMS آز پی ان یو (زمستان 1391)
واقعا آقای جزایری زحمت کشیدن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و اینکه بچه ها بعد از تموم شدن کلاسا معلوماتشون رو در اختیار بقیه قرار دادن هم کار قشنگی بود مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممکن بود چیزایی که تو کلاس یادگرفتیم یادمون میرفت بچه ها زحمت کشیدن و داشته هاشون رو در اختیار همه گذاشتن که اونایی هم که نیومده بودن هم استفاده کردن
این کار آقای جزایری و بچه ها با یه تیک زدن و درصد گذاشتن جبرا ن نمیشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به آنکه از او علم آموخته اید احترام بگذارید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی خالصانه و خوب بود این دوره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67 ، mahan ، sahar.n ، سامانی ، Ahmad ، soha
۲۵-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #3
خواهشا حقیقت را بگین اگر دوست دارین در دوره های بعدی پیشرفت کنیم

نقد همیشه باعث میشه فرد پیشرفت کنه ولی تمجید باعث میشه شخص اردلان بشه و مغرور مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط Rastak432 ، sahar.n ، سامانی
۲۵-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ :عصر
ارسال: #4
واسه cmsحقیقت رو گفتم
ولی من ازتون یکم ناراحتم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه دوره های جدیده فتوشاپه....من به خاطر مشکلاتی که داشتم کلاسا رو نیومدم ولی میخواستم از معلومات بچه ها استفاده کنم ولی تمرین که نذاشتن هیچ و کسی هم آموزش نداد.....اینم یه حقیقت مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا گفتم اینو چون من فتوشاپ ثبت نام نکردم....
غرور خوب نیست...اردلان تمجید هم چوب غرورشو میخوره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط سامانی
۲۵-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۴-۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #5
برای دوره ی فتوشاپ به زودی قراره کارایی صورت بدیم که کاربرایی که در استان نیستن و نتونستن از دوره ها استفاده کنند و کاربرانی که به دلایل شخصی نتونستن ثبت نام کنند بی نصیب نباشند

منتظر خبرهای خوبی باشید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Rastak432 ، sahar.n ، mostafa haddadi ، سامانی ، Ahmad ، nasrin67 ، soha
۲۵-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ :عصر
ارسال: #6
(۲۵-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دوره ی فتوشاپ به زودی قراره کارایی صورت بدیم که کاربرایی که در استان نیستن و نتونستن از دوره ها استفاده کنند و کاربرانی که به دلایل شخصی نتونستن ثبت نام کنند بی نسیب نباشند

اصلاح می کنیم : بی نصیبمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(اولش نوشته بود بی نسب، باز خداروشکر "ی" رو که جا انداخته بود ، آورد گذاشت سرجاشمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
 سپاس شده توسط sahar.n ، Administrator ، سامانی ، Rastak432 ، soha
۲۶-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۵۶ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۴-۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #7
(۲۵-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دوره ی فتوشاپ به زودی قراره کارایی صورت بدیم که کاربرایی که در استان نیستن و نتونستن از دوره ها استفاده کنند و کاربرانی که به دلایل شخصی نتونستن ثبت نام کنند بی نصیب نباشند

منتظر خبرهای خوبی باشید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
با توجه به یه سری مسائل و بازخورد مطالب گفته شده سر کلاس، و یه سری بحث هایی که پشت سرم شده و با واسطه به گوشم رسیده و باخبر شدن از یه سری رفتارها از بچه ها که اصلاً در شأن اونها نبوده و خیلی مسائل دیگه که اینجا جای گفتنش نیست؛ به این نتیجه رسیدم که آموزشهایی که من دادم اصلاً بازده نداشته، و نه تنها به درد کسی نخورده، بلکه عذاب وجدان هم گرفتم که توی این ماه عزیز و ساعات اوج گرما روزه دارا رو الکی کشیدیم این همه راه و اذیتشون کردیم، پرونده بحث آموزشهای مجازی از نظر من همینجا بسته میشه.
همچنین اینکه من مسئول این موضوع نیستم که کسی مشکلات براش پیش اومده و نتونسته بیاد یا بنا به هر دلیلی کلاسها رو از دست داده،
و اینکه من هم مشکلات مخصوص به خودمو دارم و نمیتونم دیگه زیاد وقتم رو بذارم روی این آموزشهای رایگان یا نیمه رایگان و همچنین به هیچ شخصی هم هیچ بدهکاری ندارم که بخاطرش بخوام از وقت و اعصاب و آرامش خودم بزنم.
متاسفانه باید بگم که شنبه هفته آینده که مصادف با آخرین جلسه دوره های فتوشاپ هست، آخرین جلسه ای هست که من توی دوره های آموزشی تالار فعالیت خواهم کرد.

از همین تریبون هم از اون دسته از عزیزانی که به آقای جزایری اعتراض کرده بودن که چرا آموزشها مجازی نشده و توی سایت قرار داده نشده و یا تبدیل به CD نشده و... عذر میخوام و این موضوع رو خاطر نشان میکنم که امین خیلی خیلی خیلی خیلی پافشاری کرد روی این موضوع، این موضوع کنسل شدن آموزشهای مجازی رو از چشم اون بیچاره نبینید، چون اون تمام تلاشش رو کرد ولی واسه آموزشها من دیگه نیستم، کم آوردم بخدا...
از امین هم خواهش میکنم دیگه اصرار نکنه چون اگه بخاطر رودرواسی که باهاش دارم هم دوباره تن به ادامه آموزشها بدم، این برخلاف میلی باطنیمه و هر لحظه عذاب میکشم از این موضوع.
شرمنده امین جون.♥

و در آخر برای تکمیل حرف امین هم اینو بگم که دیگه منتظر خبرهای خوب مربوط به فتوشاپ نباشید...

شرمنده سرتونو درد آوردم...
یاحق.

سپاس شده توسط sahar.n ، Ahmad ، nasrin67 ، neda.m ، soha ، سامانی ، mahan
۲۶-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ :صبح
ارسال: #8
واقعا یه لحظه جا خوردم این پست رو خوندم

یعنی رفتار ما کاربرانی که کلاس میومدیم اینقد بد بوده که باعث ناراحت شدنتون شده

یعنی ما متوجه این مسئله نبودیم که برگزاری این کلاسها باعث میشد چه شما چه آقای جزایری یه چیزی رو هم از جیب میزارید وسط

چرا فک میکنید بازده نداشته و برای ما مفید نبوده

چندین بار هم به خودتون گفتم من اگه جای شما بودم اینهمه ترفند ریز توی فتوشاپ رو نمیگفتم یه چیزی رو هم برای خودم نگه میداشتم در صورتی که شما واقعاااااااااااا هرچی که بلد بودید بدون هیچ منتی برای ما گفتید

شاید کسی قدر ندونه ولی من و نسرین نوذری که دوره فتوشاپ مقدماتی توی جهاد دانشگاهی شهرکرد با 7 برابر قیمت رفتیم که حتی یک دهم چیزای که توی دوره مقدماتی برای ما گفته شد توی کلاس جهاد دانشگاهی با بهترین مربیشون نگفتن رو خوب قدر میدونیم

آموزشگاه های خصوصی فارسون همچین دوره های رو با 110 تومن برگزار میکنن حالا از قیمت و این چیزا گذشته واقعا مربی اونجا یا توی بازار کار نیستن یا اینکه همه ترفنداشون رو برای ما لو نمیدن

آقای علیدوستی آقای جزایری اگه حرفی به گوشتون رسیده و ناراحت شدین دلیلش این بوده که توقعات ما بی دلیل رفته بالا اگه یه کم هزینه میگرفتید کسی حرفی نمیزد
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
 سپاس شده توسط Ahmad ، nasrin67 ، neda.m ، سامانی ، mahan
۲۶-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۲۹ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۴-۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ :صبح، توسط MostafA.)
ارسال: #9
(۲۶-۴-۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ :صبح)sahar.n نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای علیدوستی آقای جزایری اگه حرفی به گوشتون رسیده و ناراحت شدین دلیلش این بوده که توقعات ما بی دلیل رفته بالا اگه یه کم هزینه میگرفتید کسی حرفی نمیزد

حالا اگه امین چیزی گفته بود من ناراحت نمیشدم، چون ادمینه سایته و بزرگتر همه ما و هرچی بگه لازم الاجراست، واسه من یکی حداقل حرفش خیلی ارزش داره...
من از دست اونایی میسوزم که صلاحیت تعیین تکلیف واسه من و امثال من رو ندارن ولی فکر میکنن حالا چون من همش نیشم بازه و از جون و دل مایه میذارم و حتی از خیلی چیزای خودم میگذرم تا رضایت همه رو به دست بیارم، میتونن سوء استفاده کنن...
اصلاً بحث بچه های سرکلاس نیست چون اکثر اونها مثل خواهرا و برادرآی منن و همشونو دوست دارم و واسشون احترام زیادی قائلم.
خواهشاً بحث رو ادامه ندین که اصلاً حال و حوصله ادامشو ندارم.

بیتعارف بگم، اگه خدا هم بیاد پایین و بگه واسه بعضیآ قدم از قدم بردار، من شخصاً به خداییش شک میکنم و از دینش خارج میشم...

والسلام.

سپاس شده توسط sahar.n ، Ahmad ، سامانی
۲۶-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۴-۱۳۹۲ ۰۸:۰۲ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #10
اصلا نمیدونم چی شده و مصطفی چش شده و از کجا ناراحته ... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم که چند وقته کلاس نمیام بی خبر بی خبرم اتفاقی تو کلاس افتاده توسط کاربرا یا کسی دیگه کاملا بی خبرم

ولی بنده خودم کلی اصرار کردم به مصطفی که هر آموزشی که سر کلاس میده همشونو هر شب تو خونه باصدای خودش + فیلم دسکتاپ با کیفیت ضبط کنه و رو دی وی دی بزنیم ( حتی دی وی دی ها با لیبل سایت آماده شده) آموزش ها را رایت کنیم و آخر دست به کارآموزان + هر کاربری که نتونسته در دوره ها شرکت کنه بدیم و + کاربرای بیرون از استان براشون پست کنیم و فقط هزینه پست را ازشون بگیریم ایشون هم باز هم روی بنده را زمین ننداختن و قبول کردن این گام رو برای کاربران تالار بردارند

واقعا نمیدونم از چی ناراحتن ولی من تا اونجایی که مصطفی را می شناسم کسی نیست که رو یه چیز جزیی انقدر ناراحت بشه پس این مسئله جزیی نیست که این همه پریشان و ناراحت شده و این پست را ارسال کرده ...

مصطفی جان همینکه روی بنده و کاربران ثبت نام شده رو زمین ننداختن و فی سبیل الله تدریس این دوره را به صورتی حضوری به عهده گرفتی صمیمانه و شخصا تشکر می کنم
 سپاس شده توسط sahar.n ، سامانی ، MostafA ، nasrin67 ، Ahmad ، mahan ، mostafa haddadi ، neda.m ، Rastak432
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظرسنجی دوره فتوشاپ پیشرفته آز پی ان یو (تابستان 1392) MostafA 0 463 ۲۵-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ :عصر
آخرین ارسال: MostafA
  نظرسنجی دوره فتوشاپ مقدماتی آز پی ان یو (تابستان 1392) MostafA 0 354 ۲۵-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ :عصر
  نظرسنجی دوره ASP آز پی ان یو (زمستان 1391) MostafA 0 400 ۲۵-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ :عصر
  نظرسنجی دوره فتوشاپ مقدماتی آز پی ان یو (زمستان 1391) MostafA 0 403 ۲۵-۴-۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ :عصر

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
21 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ :صبح)، MostafA (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ :صبح)، mostafa haddadi (۲۶-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ :عصر)، Ahmad (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ :صبح)، kaka (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ :صبح)، nasrin67 (۲۶-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ :عصر)، mahan (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۲۲ :عصر)، سامانی (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ :صبح)، sahar.n (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ :صبح)، M_A_S (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ :عصر)، neda.m (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ :صبح)، AliReza (۸-۹-۱۳۹۴, ۰۹:۱۴ :صبح)، sweety (۲۶-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ :صبح)، soha (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ :عصر)، ماه تاب (۲۶-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ :عصر)، Rastak432 (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ :عصر)، mina_ghorbani (۲۳-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ :صبح)، parnia (۲۶-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ :عصر)، saba_asali (۲۶-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ :صبح)، najmehjoon (۲۶-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ :عصر)، sama (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری