شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو
نظرسنجی: چند درصد از دوره CMS زمستان 91 رضایت دارید؟
10 درصد
20 درصد
30 درصد
40 درصد
50 درصد
60 درصد
70 درصد
80 درصد
90 درصد
100 درصد
[نمایش نتایج]

نظرسنجی دوره CMS آز پی ان یو (زمستان 1391)زمان کنونی: ۶-۳-۱۳۹۶، ۰۹:۱۶ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MostafA
آخرین ارسال: سامانی
پاسخ: 17
بازدید: 1298

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظرسنجی دوره CMS آز پی ان یو (زمستان 1391)

۲۵-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ :عصر
ارسال: #1
نظرسنجی دوره CMS آز پی ان یو (زمستان 1391)

چند درصد از این دوره رضایت دارید...؟؟

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Ahmad ، sahar.n ، سامانی ، neda.m
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۶-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۳۲ :عصر
ارسال: #11
RE: نظرسنجی دوره CMS آز پی ان یو (زمستان 1391)
چقد ناراحت شدم.. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی کی چی گفته؟؟!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقای علیدوستی دست مریزاد دارید و من یکی که ممنون دارتونم هستم ..هیچی از فتوشاپ حالیم نمیشد اما الان خداروشکر خوب یاد گرفتم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خود را می توان نابود ساخت ! نخست با گردن نهادن بر پیشگاه ناداوری فرمانروایان و دیگر تن دادن به رسوایی و بدنامی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sahar.n
۲۶-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ :عصر
ارسال: #12
مصطفی میشه بگی از چی یا از چه کسی یا کسانی ناراحت شدی ؟ کسی حرفی زده ؟

خوب والا من سر در گمم خواستم بهت زنگ بزنم گفتم اینجا بذارم تا کاربرا براشون شفاف سازی بشه

ممنون
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط سامانی ، soha ، Rastak432
۲۶-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۱۷ :عصر
ارسال: #13
نظر منم صد درصد بود کلید اشتباهی خورد
آقایون استاد کارتون خاص بود خداقوت
کلاس پیشرفته طراحی سایت را هم بزنید .تامین امنیت و...
من به نوبه خودم به آقای علیدوستی خداقوت می گم . اینکه ی نفر داشته هاش را همین جوری در اختیار دیگران بذاره ، کار هر کسی نیست .
ختم کلام خدا قوت مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انشا... موفقیت های روز افزون تالار و عاقبت بخیری همه
لبخند بزن...
بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا....
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
 سپاس شده توسط Rastak432
۲۶-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۴-۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ :عصر، توسط سامانی.)
ارسال: #14
جا داره که منم بخاطر زحمات آقای علیدوستی تشکر کنم.
امروز آقای علیدوستی انقد عصبانی بودن که خدا میدونه...
اما آقای علیدوستی بعضی اشخاص اصلا ارزش اینکه بخواین بخاطرشون خودتون رو ناراحت یا فکر کنید رو ندارن!والا ما که همگی از شما بخاطر الطافتون ممنونیم.اانشالله که همیشه موفق باشین و کلاس های بیشتری تشکیل بدین که هم به اطلاعاتمون با کمک شما اضافه بشه و هم این جو دوستانه هم دانشگاهی ها و دوستان هم بادوام باشه و اینکه بعضی ها چی گفتن یا چیکار کردن شخصیت و جنبه اونهارو نشون میده...
در این شهر صدای پای مردمیست که همچنان که تورا میبوسند,
طناب دار تورا میبــافند...
مردمی که صادقانه,دروغ میگویند...
و خالصانه به تو خیــــــانت میکنن...
در این شــهر هر چه تنــهاتر باشی پیــروزتری...
 سپاس شده توسط Ahmad ، mahan ، sahar.n ، neda.m ، Rastak432
۲۶-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۴-۱۳۹۲ ۰۹:۴۱ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #15

بحث یه شخص خاص نیست...
بحث یه حرف هم نیست...
یه سری بی جنبه گی هایی از بعضی ها سر زده...
و یه سری حرفهای چرت زده شده...
و یه دردسر بزرگ برای من درست کرده که حتی به زندگی خصوصیم هم لطمه زده و اصلاً قابل گفتن نیست...
یه گنداب رو هرچی بیشتر هم بزنی، بیشتر گندش بلند میشه... ترجیح میدم بحثو همینجا ببندم...
آقا اصلاً فکر کنید من خسته شدم و کشش ندارم دیگه... فک کنید ضعف جسمانیم جوابگوی از این بیشتر نیست...

فکر کنم یه سوء تفاهم هم شده و چون پست های من بلافاصله بعد از ابراز نظر سرکارخانم بیات بوده، به اشتباه برداشت بشه که منظورم ایشون هم بوده... ولی این اصلاً و ابدا درست نیست، من اصلاً ایشونو نمیشناسم و نهایتاً 4 یا 5 بار بیشتر ندیدمشون... به ایشون اصلاً مربوط نمیشه این موضوع و تصادفاً پست ایشون و من تقریباً همزمان شده.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط سامانی ، Administrator ، Ahmad ، mahan ، soha ، sahar.n ، nasrin67 ، Rastak432
۲۶-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ :عصر
ارسال: #16
تا جایی که منم آقای علیدوستی رو میشناسم و تمام کارایی که واسمون از دوران دانشجویی کارشناسی توی انجمن انجام داده تا به الان هیچ وقت کوتاهی نکرده در پاسخ دادن به سوالات بچه ها و یاد دادن و آموزش دادن به بچه ها و کمک کردن بهشون.... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایی من تا حالا هیچ وقت آقای علیدوستی رو اینطوری ندیده بودم...حتما چیز مهمیه که اینطوری دارن برخورد میکنن
آقای علیدوستی ما همه بچه های فتوشاپی خیلی خیلی خیلی قدردان آموزش های گهربار و مفیدتون هستیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و همگی از شما به خاطر بدی رفتارمون معذرت خواهی میکنیم... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا تشکر... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منی که فتوشاپم پیش دبستانی بود الان شده دیپلم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقای علیدوستی بعضی وقتتا بخشش خیلی کارا رو زودتر پیش میبره و نمیزاره حتی خاطرتون آزرده بشه...اگر بچه ها کوتاهی و بدرفتاری کردن به بزرگواری خودتون ببخشینشون.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
 سپاس شده توسط MostafA ، neda.m ، sahar.n ، Rastak432 ، Ahmad
۲۶-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ :عصر، توسط سامانی.)
ارسال: #17
استاد منم قول میدم که لوگو رو درست کنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در این شهر صدای پای مردمیست که همچنان که تورا میبوسند,
طناب دار تورا میبــافند...
مردمی که صادقانه,دروغ میگویند...
و خالصانه به تو خیــــــانت میکنن...
در این شــهر هر چه تنــهاتر باشی پیــروزتری...
 سپاس شده توسط Rastak432 ، sahar.n ، mahan ، Ahmad ، MostafA ، neda.m
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظرسنجی دوره فتوشاپ پیشرفته آز پی ان یو (تابستان 1392) MostafA 0 480 ۲۵-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ :عصر
آخرین ارسال: MostafA
  نظرسنجی دوره فتوشاپ مقدماتی آز پی ان یو (تابستان 1392) MostafA 0 368 ۲۵-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ :عصر
  نظرسنجی دوره ASP آز پی ان یو (زمستان 1391) MostafA 0 429 ۲۵-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ :عصر
  نظرسنجی دوره فتوشاپ مقدماتی آز پی ان یو (زمستان 1391) MostafA 0 426 ۲۵-۴-۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ :عصر

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
21 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ :صبح)، MostafA (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ :صبح)، mostafa haddadi (۲۶-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ :عصر)، Ahmad (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ :صبح)، kaka (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ :صبح)، nasrin67 (۲۶-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ :عصر)، mahan (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۲۲ :عصر)، سامانی (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ :صبح)، sahar.n (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ :صبح)، M_A_S (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ :عصر)، neda.m (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ :صبح)، AliReza (۸-۹-۱۳۹۴, ۰۹:۱۴ :صبح)، sweety (۲۶-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ :صبح)، soha (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ :عصر)، ماه تاب (۲۶-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ :عصر)، Rastak432 (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ :عصر)، mina_ghorbani (۲۳-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ :صبح)، parnia (۲۶-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ :عصر)، saba_asali (۲۶-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ :صبح)، najmehjoon (۲۶-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ :عصر)، sama (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری