شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

نظر حجت الاسلام قرائتی درباره سن ازدواج زمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۵۸ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 26
بازدید: 1969

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظر حجت الاسلام قرائتی درباره سن ازدواج

۲۱-۱۰-۱۳۹۱, ۰۸:۳۵ :عصر
ارسال: #1
نظر حجت الاسلام قرائتی درباره سن ازدواج
چه چیز انسان را بی‌دین می‌کند؟ فاصله از اسلام‌شناس، زیرا با یک شبهه خیلی از افراد بی‌دین می‌شوند، دوسوم دین مربوط به ازدواج است، البته در سن پایین یعنی ۱۸ سالگی ازدواج کند، آنها بچه نیستند، ما بچه‌ایم که می‌گوییم آنها بچه‌اند.

یک بچه کوچک بود که با قرآن آشنا بود به او گفتم کی داماد می‌شوی؟ فردی گفت او بچه است، کودک برای او آیه سلیمان را خواند و گفت: من بچه‌ام، اما می‌فهمم.

بچه‌های امروزی خوب می‌فهمند، آنچه فرزندان را از ازدواج دور می‌کند دوری از اسلام‌شناسی است، زیرا شبهه‌ای برای او به وجود می‌آورند و او را از دین دور می‌کنند، اگر می‌خواهید بچه‌ها بیمه شوند باید با مسجد دوست شوند، پیش‌نماز باید پرمطالعه باشد و مردم همیشه چیز نویی از او یاد گیرند، ارتباط با دین انسان را بیمه می‌کند، پدران ما کلاس ایدئولوژی و جهان‌بینی نداشتند، در روستاها زمانی ۹۰ درصد بی‌سواد بودند.

اتصال به اولیای خدا انسان را حفظ می‌کند، ازدواج سریع انسان را حفظ می‌کند، نماز انسان را حفظ می‌کند، روزی دادستان مشهد به من گفت اکثر مجرمان انسان‌های بی‌نماز هستند.
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، neda.m ، marjan
۲۱-۱۰-۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ :عصر
ارسال: #2
RE: نظر حجت الاسلام قرائتی درباره سن ازدواج
مهدی خان نکنه رفتی تو کار ازدواج؟
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
 سپاس شده توسط AliReza
۲۱-۱۰-۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ :عصر
ارسال: #3
عروس متولد 73 و داماد متولد 71
کدام گزینه صحیح است؟
.
.
.
.
.
1_ما ترشیدیم رفت؟
2_ اینا خاله بازی راه انداختن؟
3_ دارندگی و برازندگی!
4_ پسره چیزی تو خودش دیده حتما!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۱-۱۰-۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ :عصر
ارسال: #4
(۲۱-۱۰-۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ :عصر)AliReza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدام گزینه صحیح است؟
.
.
.
.
.
1_ما ترشیدیم رفت؟
3_ دارندگی و برازندگی!

در مورد خودم نظر ندارم...ولی شما حتما گزینه 1 هستیدمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط AliReza
۲۱-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ :عصر
ارسال: #5
(۲۱-۱۰-۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ :عصر)AliReza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدام گزینه صحیح است؟
.
.
.
.
.
1_ما ترشیدیم رفت؟
3_ دارندگی و برازندگی!

هیچ کدام !!!
آقای قرائتی باز جو گیر شده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لبخند بزن...
بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا....
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
 سپاس شده توسط AliReza ، Masoud Ebrahimi
۲۱-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ :عصر
ارسال: #6
آخه من نمیدونم پسری که تو سن 18 سالگی دستش تو جیب باباشه حالا به غیر از مسائل دیگه
این هدف از ازدواجش چی میتونه باشه جز بدبخت کردن دختر مردم؟
۲۱-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ :عصر
ارسال: #7
(۲۱-۱۰-۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ :عصر)AliReza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه من نمیدونم پسری که تو سن 18 سالگی دستش تو جیب باباشه حالا به غیر از مسائل دیگه

یکی رو میشناسم پسره همسن من بود توی سن 17 سالگی ازدواج کرد و زنش 15 سالش بود(دختر خاله و پسر خاله بودن) الان با دوتا بچه همش کارشون قهر و دعواست تا جایی که کارشون به دادگاه خانواده هم کشید ولی به خاطر بچه ها خیلیا اومدن پادرمیونی کردن و زنه رو برگردوندن ولی به نظر شما بعد یه مدت بازم کارشون دعوا نیست توی این چند سال همش دعوا و قهر بود انشالله که بقیش با هم به تفاهم برسن
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط kaka
۲۱-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ :عصر
ارسال: #8
(۲۱-۱۰-۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۱-۱۰-۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ :عصر)AliReza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی رو میشناسم پسره همسن من بود توی سن 17 سالگی ازدواج کرد و زنش 15 سالش بود(دختر خاله و پسر خاله بودن) الان با دوتا بچه همش کارشون قهر و دعواست تا جایی که کارشون به دادگاه خانواده هم کشید ولی به خاطر بچه ها خیلیا اومدن پادرمیونی کردن و زنه رو برگردوندن ولی به نظر شما بعد یه مدت بازم کارشون دعوا نیست توی این چند سال همش دعوا و قهر بود انشالله که بقیش با هم به تفاهم برسن

هستند آقای 28 ساله و خانم 26 ساله هم که بعد از ازدواج کارشون به دعوا کشیده میشه!!!
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
 سپاس شده توسط kaka
۲۱-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۲۳ :عصر
ارسال: #9
چرا یه راه حل درست نمی دن !!!!
هر دفعه یه شیوه مرسوم میشه
سری قبل می گفت زنان بیوه را پسران دانشجو عقد کنن !!! الانم شد زود ازدواج کنن
عجب معضلی شده پسران مجرد واسه آقای قرائتی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لبخند بزن...
بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا....
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
۲۱-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۱۰-۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ :عصر، توسط nasrin67.)
ارسال: #10
(۲۱-۱۰-۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ :عصر)unnamed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۱-۱۰-۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هستند آقای 28 ساله و خانم 26 ساله هم که بعد از ازدواج کارشون به دعوا کشیده میشه!!!

بله ولی توی اون سن بیشتر مشکل دارن البته این نظر منه
فقط این دوتا بچه این میون گناه دارن
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری