شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

نقد کاربرانزمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۸:۰۴ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: STAR
پاسخ: 21
بازدید: 2333

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نقد کاربران

۶-۱-۱۳۹۲, ۰۴:۵۸ :عصر
ارسال: #1
نقد کاربران
به نام الله

با عرض سلام و ادب خدمت همه ی خانمها و آقایان

با طرحی به نام "نقد کاربران" در خدمتتون هستیم!
انشاالله که هم از این طرح استقبال بشه و هم اینکه به خوبی پیش بره و موجب کینه و ناراحتی نشه!

روش کار :

یک نفر داوطلبانه اعلام آمادگی میکنه و در طول چند روز (نهایتا یک هفته)، در معرض نقد کاربران قرار میگیره. برای سهولت کار تعدادی سوال رو مشخص کردیم که بقیه ی کاربران لطف میکنن و سوالات رو در مورد شخص داوطلب جواب میدن.
هر کاربر فقط یکبار میتونه سوالات رو پاسخ بده
رعایت احترام الزامی است!!
لطفا در نهایت صــــداقت به سوالات پاسخ دهید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، STAR ، sahar.n ، mohammad ، mahmodi ، af.rad ، kaka ، Ahmad ، soshia ، AliReza ، سامانی
۶-۱-۱۳۹۲, ۰۵:۰۰ :عصر
ارسال: #2
RE: نقد کاربران
شما میتونید سوالهای خودتون رو برای تیم مدیریت بفرستید تا در سری های بعدی از اونها استفاده بشه.

اولین سری نقد کاربران رو شروع میکنیم با حضور کاربر STAR

1. اخـلاق و رفتار ؟

2. نوع برخوردش با دیگران؟

3. نام کاربری(نـظرت درمورد نام کاربـريش چیه)؟

4.فعالیتش در سایـت؟ تو چه زمینه هایی بیشتر فعالیت داره و در چه زمینه هایی کمتر؟نواقص و معایب فعالیتش؟

5.امضاها و آواتارش(نظرت )؟کدوم آواتارش بیشتر به دلت نشسته؟

6.تا به حال بهت کمک کرده؟کجا و چه جوری؟چقدر اهل کمک کردن به دیگران هست؟

7.تا به حال شده ازش دلخور شده باشی؟ کی؟رفتاراش جوری هست که کسیو دلخور کنه؟کدوم رفتار؟

8.چقدر مراعات دیگران رو میکنه؟ چقدر به فکر خودشه؟

9.کدوم کارش بیشتر از همه ناراحتت کرده؟کدوم کار خوشحال؟

10-بدتریـــن خصوصیات :

11-بهتریـــن خصوصیــات :

12-خنده دار ترین خاطره ای که ازش به یاد داری تو سایت؟

13-بهترين و قشنگ ترين حرفي كه ازش شنيدي؟ بدترین و زشت ترینش؟

14.یه انتقاد :

15.یه پیشنهاد :

16.یه آرزو براش :

17. بهترین و بدترین تاپیکی که ازش دیدی؟ تایپکاش چقدر طرفدار داره؟

18. بهترین لقبی که میتونی بهش بدی ؟چرا؟

19. زیبا ترین کاری که تو سایت کرد ؟

20. بهش اعتماد داری؟چقدر؟چی باعث این اعتماد شده؟ چی باعث شده بهش اعتماد نکنی؟

21.دوست داری مقام و جای اونو توی سایت داشتی ؟

22.تا چه حد در این جایگاهی که داره تونسته به پیشرفت سایت کمک کنه؟

23.از این جایگاهی که داره دیدی تا حالا سواستفاده کنه ؟چقدر به نفعش بوده؟چقدر به ضررش؟نتیجه اش چی بوده؟

24. اگه جایگاه اون رو داشتی برای پیشرفت سایت چیکار میکردی که اون نکرده؟

25. ایا رفتارش با همه ی کاربرا یکسانه ؟

26.از چه شـکـلکـی بیشتر استـفاده میکنه ؟

27. اگه تو سایت نبود اوضاع سایت چطور بود؟

28.تـیکــه کلامــش چــیه ؟چه مواقعی بیشتر استفاده میکنه؟هدفش چیه از این کار؟!!

29.تــو ســایــت با کیا بیشتر از همه دوسته ؟چی باعث شده فک کنی با اونا از همه بیشتر دوسته؟

30. اگه بخوای یه نمره (از 0 تا 20 ) بهش بدی، چند بهش میدی؟
 سپاس شده توسط STAR ، sahar.n ، mohammad ، nasrin67 ، mahmodi ، AliReza
۶-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۱۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۶-۱-۱۳۹۲ ۰۶:۳۶ :عصر، توسط sahar.n.)
ارسال: #3
(۶-۱-۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما میتونید سوالهای خودتون رو برای تیم مدیریت بفرستید تا در سری های بعدی از اونها استفاده بشه.

1. اخـلاق و رفتار ؟

سلام من کاربر star رو هم در دنیای مجازی میشناسم هم در دنیای زندهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخلاق و رفتارش بیسته بیسته

خیلی خانم هستن چه در دنیای مجازی چه در واقعیت

نام کاربریشون هم قشنگه یه جورایی منو یاد چهره ی پر از آرامشش میندازه

4.فعالیتش در سایـت؟ تو چه زمینه هایی بیشتر فعالیت داره و در چه زمینه هایی کمتر؟نواقص و معایب فعالیتش؟

بیشتر فعالیتشون هم در زمینه های مذهبی هست خوبه چون بعضی وقتا باعث میشه به کارهامون فکر کنیم

امضا و آواتارشون بوی غم میده

بله زیاد همین چند روز پیش یه کار برام کرد شیرینمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیزی که من تا حالا متوجه شدم هرکار از دستش بربیاد انجام میده

7.تا به حال شده ازش دلخور شده باشی؟ کی؟رفتاراش جوری هست که کسیو دلخور کنه؟کدوم رفتار؟

خداروشکر که تا حالا دلخوری بینمون به وجود نیومده

خیلی زیاد مراعات دیگران رو میکنه من بصورت زنده دیدممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اینکه از دست کسی ناراحته اما به روی خودش نمیاره

ناراحتی که نبوده

خوشحالی هم همین کمک چند روز پیشش.......

10-بدتریـــن خصوصیات :

هر وقت از کسی یا چیزی ناراحت بشه توی خودش میریزه

11-بهتریـــن خصوصیــات :

آروم بودنش

توی سایت رو یادم نیست

اما در دنیای زنده سرکلاس مهندسی اینترنت اینقد نامه نگاری میکردیم اینقد می خندیدیم حتی یه بار هم.........نگم بهترهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و جریانی بود یکی از بچه های سایت اعلام کردن یه سوپرایز بزرگ دارن توی دانشگاهمون ..........شماها یادتون نیست اما ما از بس خندیدم خیلی خوب توی ذهنمون مونده عجب روزی بود یادته نسرین یادته استار مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضی از حرفهای که توی تاپیک حرف دل میزنه خیلی قشنگه

14.یه انتقاد :

ندارم

15.یه پیشنهاد :

محکم باش مثل همیشه

16.یه آرزو براش :

شاغل بشه و ارشد قبول بشه

بهترینش حرف دل بود که شروع تاپیک با ایشون بود و باعث شد حرفهای قشنگی توی این تاپیک نوشته بشه و یه تاپیک فشار قبر بود عنوانش رو درست یادم نیست اما من اونو خوشم اومد

دنیای آروم چون خیلی آرومه

بحث های جالبی رو ایجاد میکنه البته اگه بعضی از بچه ها بحث رو سوء تعبیر نکنن

بله خیلی زیاد رفتار و برخوردهاش

نه ما چشم به جایگاه دوستان نبستیممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطمئنان زیاد

23.از این جایگاهی که داره دیدی تا حالا سواستفاده کنه ؟چقدر به نفعش بوده؟چقدر به ضررش؟نتیجه اش چی بوده؟

من که سوء استفاده ندیدم به نفعش بوده چون فک میکنم باعث شده اطلاعات کامپیوتریش بالا بره

..................پیشرفت رو نمیدونم اما یکی رو اخراج میکردممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک میکنم بله یکسان بوده

روی شکلک خاصی تاکید نداره

به نظرم سایت به این بحثهای قشنگ نیاز داشت

من زیاد توجه نکردم فک کنم نداشته باشه

29.تــو ســایــت با کیا بیشتر از همه دوسته ؟چی باعث شده فک کنی با اونا از همه بیشتر دوسته؟

با خودم و نسرین درسته و کاربر سهامهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هر چی حرف زدم شناختی بود که توی سایت و هم توی 4 سال دانشگاه بدست آوردم و تا اونجا که میدونم نه کسی ازش ناراحته شده و نه کسی رو اذیت کرده

پس نمره اش بیسته
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط STAR ، Administrator ، mahmodi ، nasrin67 ، mostafa haddadi ، mohammad ، AliReza ، soha ، سامانی
۶-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۳۹ :عصر
ارسال: #4
خیلی سخته مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدا به دادت برسه, مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
,براتون آرزوی موفقیت میکنم. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط STAR ، mostafa haddadi ، sahar.n ، Masoud Ebrahimi ، soha
۶-۱-۱۳۹۲, ۰۷:۱۸ :عصر
ارسال: #5
(۶-۱-۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1. اخـلاق و رفتار ؟
اخلاق و رفتارش واقعا خوبه در عین آروم بودن خوش خنده هم هست

بستگی به فردی داره که باهاش برخورد میکنه رسمی و خیلی صمیمی و دوستانه رسمی با افرادی که برخورد زیادی باهاشون نداره مثلا آقایون و صمیمی با دوستاش

نام کاربریش همون اسم دومش هست مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظری ندارم اسم قشنگیه

توی همه بخشای سایت ماشا... فعاله به خصوص مچ گیری از کاربرا(تایپیکای تکراری) مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به قول سحر الان واقعا همش بوی غم میدن هم آواتار هم امضاهاش

کمک زیاد کرده آخه منو ستاره 4 ساله باهم دوستیم و تقریبا 3 سالش رو با هم صمیمی هستیم و همیشه با هم بودیم همیشه همگروهی بودیم خیلی وقتا جور منو کشیده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته بعضی وقتا منو مینداخت جلو مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلخور یادم نیست شده باشم چون جوری بوده و همیشه جوری برخوردش خوب بوده که فک نکنم کسی رو دلخور کرده باشه

همیشه سعی میکنه که مراعات دیگران رو بکنه ولی همیشه از حق خودش هم دفاع کرده در عین مراعات دیگران هیچ وقت نمیزاره به خودش توهین بشه و زور بشنوه

ناراحت که چیزی نبوده ولی خوشحال سال قبل بعد از عید قرار بود برا درس آزمایشگاه سیستم عامل ارائه داشته باشیم ولی ما ایام عید کاری نکردیم تا شب قبل همون روزی که ارائه داشتیم قرار بود ستاره پاورپوینت رو درست کنه من برم ارائه بدم که ستاره نصفش رو آماده کرد منم نخونده رفتم و بدون آمادگی فرداش هر چی گفتیم استاد فرصت بدین برا هفته بعد قبول نکرد و گفت حداقل همین نصفه رو یکیتون ارائه بدین تا نصف دیگش که خدا خیر بده ستاره رو رفت و همون نصفه رو ارائه داد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

10-بدتریـــن خصوصیات :
شاید دل نازک بودنش نمیدونم شایدم دل نازک بودن خصوصیت بدی نباشه در کل خصوصیت بدی نداره

11-بهتریـــن خصوصیــات :
خیلی خیلی آروم و یه دوست خیلی خـــــــــــوبمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا یادم نیست اینقد با ستاره توی دنیای مجازی و واقعی خاطره دارم که الان واقعا یادم نیست چی بگم شاید لو دادن اسمش توسط من چون فرداش میخواست کلمو بکنه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی از حرفاش توی حرف دل قشنگن شاید حرف خودش واقعا نباشن ولی حرف دل خودشن که خیلی به دل میشینن

14.یه انتقاد :

15.یه پیشنهاد :
دوست دارم مثل قبل مقاوم و صبور باشه

16.یه آرزو براش :
بهترین آرزویی که براش میتونم بکنم عاقبت بخیریش هست و اینکه شاد و سرزنده باشه و بهترینها نصیبش بشه

بهترین ها حرف دل بدترینها ندیدم چون معمولا پستایی که میزاره پر بازدیدن
البته چرا یه بدترین داشت تایپیکی که میخواست خدافظی کنه چون هیچ کس موافق نبود و داشت پافشاری میکرد

به خاطر آروم بودنش آرامش بهش میاد

خیلی زیاد تقریبا 3 ساله که خیلی از حرفامونو به هم زدیم خب خیلی راز دار هست

یه زمانی خودم در جایگاه ایشون بودم توی سایت مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی زیاد همین که اینقد پستای تکراری رو زود پیدا میکنه خودش خیلی خوبه چون موقع هرس کردن به راحتی و بدون جستجوی زیاد میشه اونا رو حذف کرد

23.از این جایگاهی که داره دیدی تا حالا سواستفاده کنه ؟چقدر به نفعش بوده؟چقدر به ضررش؟نتیجه اش چی بوده؟ نه والا من که ندیدم سوء استفاده کنه آخه دسترسی ما در حدی نیست که بخوایم به نفع خودمون سوء استفاده کنیم البته ناگفته نماند میشه از هر کی بدمون میاد رو محروم کنیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی ستاره اصلا سوء استفاده نکرده

والا یه زمانی توی جایگاهش بودم و سعی داشتم پیشرفت کنه ولی خب کار زیادی هم از دستم بر نمیومد

بله

شکلک خاصی که همیشه استفاده کنه رو ندیدم تاحالا تقریبا از همه شکلکا استفاده کرده شاید از مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیشتر استفاده کرده باشه

یه مدت تقریبا یک ماه یا یک ماه ونیم توی سایت نبود که فک کنم همون موقع آمار تایپیکای تکراری بالا رفت مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تیکه کلام نداره

خب با همه کاربرا دوسته ولی با خودم و سحر و سها و افسانه چون توی دانشگاه با هم دوست بودیم صمیمی تره

30. اگه بخوای یه نمره (از 0 تا 20 ) بهش بدی، چند بهش میدی؟ بیست
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط sahar.n ، af.rad ، mostafa haddadi ، AliReza ، STAR ، soha
۶-۱-۱۳۹۲, ۰۷:۴۹ :عصر
ارسال: #6
(۶-۱-۱۳۹۲ ۰۷:۱۸ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1. اخـلاق و رفتار ؟
اخلاق و رفتارش خیلی خوبه

اوایل که می دیدمش فک میکردم ادم خشکی باشه واسه همین زیاد طرفش نمیرفتم اما بعدا کم کم که آشنا شدیم دیدم نه واقعیت چیز دیگه ای هست

نام کاربریش هم بهش میاد

توی همه زمینه ها فعالیت داره نواقص و معایبی ندیدم که بگمD

منم نظر دوستان رو دارم واقعا همش بوی غم میدن هم آواتار هم امضاهاش خداصبرش بده زودتر از این حالت بیرون بیاد

کمک هم تا حدودی .ولی مطمئنم کمکی از دستش بیاد کوتاهی نمیکنه

دلخوری تا به حال پیش نیومده.نه بچه آرومیه

زیاد مراعات دیگران را میکنه ولی جدیدا اصلا به فکر خودش نیست

تا بحال کاری نکرده که ناراحت بشم یا خوشحال(البته خوشحالی بوده ولی چیزی تو ذهنم نیس)مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

10-بدتریـــن خصوصیات :
چیزی به ذهنم نمیرسه

11-بهتریـــن خصوصیــات :
ارومه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاطره ای ندارم تو دنیای مجازی اما تو واقعیت اره

14.یه انتقاد :

15.یه پیشنهاد :
به خودش بیاد و اینو قبول کنه که یه روزی همه رفتنی هستیم

16.یه آرزو براش :
ایشالله تو همه مراحل زندگیش موفق باشه و همیشه سالمو تندرست

همه تایپیکاش خوبن تایپیک بدی ازش ندیدم

به قول نسرین جون:به خاطر آروم بودنش آرامش بهش میاد

بله تا جایی که میشه خیلی حرفارو بهش زد

نه هر کسی را بهر کاری ساختنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک میکنم خیلی زیاد باشه

23.از این جایگاهی که داره دیدی تا حالا سواستفاده کنه ؟چقدر به نفعش بوده؟چقدر به ضررش؟نتیجه اش چی بوده؟ نه اصلا هم براش سود داشته هم ضرر.در کل فک میکنم نتیجه خوبی براش داشته

تا بحال بهش فک نکردم

بله

شکلک خاصی که همیشه استفاده کنه رو ندیدم تاحالا تقریبا از همه شکلکا استفاده کرده

قمر در عقربمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تیکه کلام نداره

خب با همه کاربرا دوسته ولی باخودم و سحر و سها و نسرین چون توی دانشگاه با هم دوست بودیم صمیمی تره

30. اگه بخوای یه نمره (از 0 تا 20 ) بهش بدی، چند بهش میدی؟ بیست
هرگز بخاطر مردم تغییر نکن! این جماعت هر روز تو را جور دیگری می خواهند.مردم شهری که همه در آن می لنگند،به کسی که راست راه می رود می خندند...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط nasrin67 ، mostafa haddadi ، AliReza ، STAR ، soha
۶-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۰۴ :عصر
ارسال: #7

همین ابتدایه کار باید عرض کنم من شناختم از سرکار خانم اسلامی خیلی سطحیه
بعبارتی در حدود همین فضایه مجازی
اما میگم....

1. اخـلاق و رفتار ؟
خیلی اروم و سنگین ان همیشه و در عین حال وقتی میرن اون کانال دیگه به این کانال برنمیگردن

جز چند مورد خفیف من یادم نمیاد ایشون خارج از حیطه ی احترام با کسی برخورد کنن

این باید با شناخت کاملتری پاسخ داده بشه
امین یا مصطفی رو بگین تا بگممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه مدیر خوب و مدبر
فوق العاده اس موتور جستجوشون....
نقصی ام ندیدم تا بحال

جسارتا خیلی دپرسه
هر دوشون

بله
واسه تغییرات سایت خیلی خوب یادم هست
فکر کنم خیلی اهل کمک به دیگران باشن

راستشو بگم بله
مهم نیست
فکر نکنم
.......

خیلی
بیش از اونکه به فکر خودشون باشن فکر نباختن احترتمه طرف ان

نمیشه بگم

10-بدتریـــن خصوصیات :
ندارن

11-بهتریـــن خصوصیــات :
بالا ذکر کردم

.....

....

14.یه انتقاد :

15.یه پیشنهاد :

16.یه آرزو براش :
امیدوارم از این امتحانم سربلند رد بشن
از صمیم قلب ارزو میکنم هرچه زودتر بهار به خودشون و خانوادشون رو کنه

حرف دل

گوگل سایت

خیلی کارا کردن
ببخشید اگه یادم نیست

بله
نیدونم
احساسم میگه قابله اعتمادن

نه بابا
من تو همینم موندممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی
من شاهدش بودم

ندیدم

18 خوبه فکر کنم
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط sahar.n ، mostafa haddadi ، nasrin67 ، AliReza ، STAR ، soha
۶-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ :عصر
ارسال: #8

1. اخـلاق و رفتار ؟

اخلاقش خوبه

با کاربرا که برخورد زیادی نداره بیشتر با دوستاش تو سایت گفتمان میکنه که برخوردش خوبه

3. نام کاربری (نـظرت درمورد نام کاربـريش چیه)؟

اگه اسمش ستاره باشه پس آواتارش با اسمش میخونه ولی رو نام کاربری farsan هم حساسه

فعالیتش اوایل خیلی خوب بود .. جدیدا تو مباحث مذهبی حتی چندتا کاربر هم دعوت کرده تا مباحث مذهبی بیشتر ارسال بشه تو تالار ... معایب مدیریتیش اینه که همش میگه منا کاربر عادی کنید

غمگینه ... آواتارهای فبلیش یادم نیست

کمک کردن همین که مدیریت تالار هستند و تو هرس کردن انجمن کمک کردن

یادمه یبار هی اصرار میکرد منو کاربر عادی کنید و من به دلایلی دوست ندارم کاربری رو عزل کنم گیر داده بود من میخوام کاربر عادی بشم دیگه داشتم اعصبانی میشدم هر چی میگفتم حرف حرف خودش بود ... رفتارش که خوبه ولی قبلنا با یه کاربری همش درگیری داشتن و من دنبال راه حال میگشتم برا کنترل زد و خورد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم این مربوط میشه به دنیای واقعی که من شناختی ندارم

کاری نبوده که ناراحت بشم ... پیشنهاداتی که در قسمت مشورت مدیران ارسال میکنند

10-بدتریـــن خصوصیات :

پنهان کاری

11-بهتریـــن خصوصیــات :

صمیمیت با دوستان

خنده دار ترین اینکه آنلاین شدن و کلی پست تکراری از کاربر سیندرلا فرستادن تو سطل زباله

حضور ذهن ندارم

14.یه انتقاد :

انقدر نگو منو از مدیریت برکنار کن میخوام کاربرعادی بشم

15.یه پیشنهاد :

دنیای مجازی دنیای خوبی نیست ولی جو تالار ما خیلی با دنیای مجازی ها فرق میکنه

16.یه آرزو براش :

امیدوارم به هر آرزویی دارین برسین

تاپیکاشون همه خوبن ... تاپیکهایی مذهبی که جدیدا میزنند گویا طرفدارهاش کمتره

پلیس ... مچ کاربرایی که تاپیک تکراری میزدند رو میگرفت

پیشنهاد همین تاپیک نقد کاربران

اعتماد نداشتم دسترسی های تالار رو براشون باز نمیکردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به پیشرفت سایت کمک کرد که از معاونت به مدیریت صعود کرد

نه

بله ولی با دوستاش بیشتر صمیمی هست

بیشتر از 12 شکلک اول

خیلی از تاپیک های مفید وجود نداشت

تیکه کلامی نداره

nasrin67

19
 سپاس شده توسط sahar.n ، mostafa haddadi ، nasrin67 ، mohammad ، AliReza ، STAR ، soha
۶-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ :عصر
ارسال: #9

1. اخـلاق و رفتار ؟

به جز خوبی(وقار، متانت، رعایت احترام طرف مقابل و ...) ازشون ندیدم

نظر خاصی ندارم، یکی از راه هایی پیش روشون(انتخاب اسم خودشون، منتهی برگردانده شده به لاتین) برای انتخاب اسم کاربری رو انتخاب کردند ...

در زمینه مذهبی و ایجاد بحث هایی که به این حوزه ربط دارند
یه مقدار فعالیتشون رو بیشتر کنند

به نظرم اصلا خوب نیستند(البته اینم بگم، انتخاب آواتار و امضا یه سلیقه شخصی هست)، فقط دارند خودشون رو بیشتر اذیت می کنند و شاید روح پدرشون رو ...

بله، چند باری دنبال یه سری مطالب مذهبی می گشتم، ازشون خواستم بهم کمک کنند و ...

همونطور که گفتم جز خوبی ازشون چیزی ندیدم ... ، فکر نکنم اصلا بخواهند یا بتونند کسی رو دلخور کنند ...

مطمئنا و مثل هر کس دیگه ای ، به فکر خودشون هستند، ولی شواهد(گفته های دوستانشون[اینکه مراعات دیگران رو میکنند]) میگه که این "به فکر خودشون بودن" از بقیه افراد کمترِ ...

کمک هایی که بهم کردند همشون باعث خوشحالی بوده ... و اینجا جا داره ازشون تشکر هم کنم

10-بدتریـــن خصوصیات :

نمی دونم ...

11-بهتریـــن خصوصیــات :

شخصیت کاملی که از رفتارشون هویداست

ذهنم یاد نمی ده ...

سوالای سخت سخت می پرسیدا، خیلی از "حرف دل" نوشته هاشون و تاپیک هایی که ایجاد می کنند پر از حرف های خوب و قسنگ هست ...
بدترین و زشت ترین ، این خیلی سخته ... ، آقا اجازه میشه اینو جواب ندیم؟، چون فکر نکنم جوابی داشته باشه ...

14.یه انتقاد :

15.یه پیشنهاد :

پر کردن لحظاتشون از یاد خدا، چون " الا بذکر الله تطمئن القلوب"
و
مطالعه زندگی نامه حضرت زینب سلام الله علیها(مطمئنا می دونند حضرت چه داغ هایی دیدند، ازشون میخوام دوباره بخونند ...)

16.یه آرزو براش :

با اجازه ی دوستان بیش از یه آرزو دارم براشون:
به آرزو هاشون برسن ...
شاد بودن و تندرستی
طول عمری سرشار از عزت

از نظر من تاپیک هاشون مصداق " حرفی که از دل برآید، بر دل نشیند" هستند

مطمئن دوستانشون بهتر از من از ایشون شناخت دارند

هر از چندگاهی ایجاد تایپک های پرمحتوا

بله، چون لایق اعتماد کردن هستند

خیـــــــــــــــــــــــــر
عادت ندارم به جایگاه کسی چشم بدوزم

فکر کنم بیشتر از توانشون

نه ندیدم

چیزی به ذهنم نمی رسه ...
فکر نکنم بتونم مثل ایشون مفید باشم

بگم آره، دروغِ
با دوستانشون بیشتر گفت و گو دارند و مطمئنا بیشتر با اونها راحت هستند
ولی با بقیه
به دو بخش آقایون و خانمها تقسیم میشه که با همه آقایون یکسان برخورد میکنند و با مابقی خانم ها نیز به همین صورت

مثال میزنم که جواب راحت تر بیان بشه:
یه خونه، به دیوار احتیاج داره، به سقف، به پنجره، به در، به روشنایی، به آب، به گرما و ... هم احتیاج داره

تالار هم به ادمین نیاز داره، به کاربری مثل منمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با حال، با تربیت ، خوش اخلاق، با انصاف و ... (بفرمایید رانیمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) نیاز داره و به موارد دیگه ای هم نیاز داره
حالا اینهابه کنار، به مدیر STAR هم نیاز داره

با دوستانشون که در محیط واقعی هم ارتباط دارند

به غیر از 20 بدم، بی انصافیه
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
 سپاس شده توسط mohammad ، sahar.n ، af.rad ، AliReza ، STAR
۶-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۶-۱-۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ :عصر، توسط mohammad.)
ارسال: #10

سلام
سال نو همتون جدید

1. اخـلاق و رفتار ؟
خوب و مودب

خوش برخورد و با احترام

همونطور که دوستان گفتن نام کاربری سلیقه ایه ... اما قشنگیه نام کاربریشون هم اسم لاتین خودشونه

قبلا فعالیتشون خیلی خوب بود البته الانم خوبه ... بیشتردر نوع خلاقیتشون در ایجاد بحث عالیه .. نمونش همین تایپیک و گفتگوهایه آزاد و ....

اینم سلیقه ایه
اما خدایی امضاشون تو دلم آدم خالی میکنه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله کمک کردنه ، تا حد امکان و کاری که از دستشون بر بیاد کمک میکنند

نه اصلا پیش نیومده
اصلا بهشون نمیاد کسی رو دلخور کنند

این جور که دوستاشون می گن و اینجا مشخصه مراعات دیگران زیاد مکنند

تشکر به خاطر تمام کمکاشون

10-بدتریـــن خصوصیات :
نَنوم

11-بهتریـــن خصوصیــات :
مودب وبا شخصیت

کلا قدیمترا جریانات خنده دار تو تالار خیلی بیشتر بود

تو تایپیک حرف دل ، قشنگ ترین حرفارو میشه پیدا کرد

14.یه انتقاد :

15.یه پیشنهاد :

16.یه آرزو براش :
آرزو میکنم به همه آرزوهاشون برسن

من که تا حالا تایپی بدی از شون ندیدیمه ، بهترین تایپیک حرف دل و مباحثی که در گفتگوهایه آزاد میزارن ... به آمار نگا کنید طرفدار تایپیکش مشخصه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فارسونیه تمام عیار

تموم کاراشون تو تالار زیبا هستند .

بله . زیاد . نوع رفتارشون

بله دوست دارم ، حتی دوست دارم به مقام بالاترم دست پیدا کنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثلا دوست دارم و خیلی شدید می خوام جای ادمین بشم ،خودم محروم کنم ... وای که چه حالی میده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعدش میخوام ببینم کی می تونه من رو از محرومیت در بیاره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صدر صد تونسته

سود که نداره .. اما ضرر شاید داشته باشه ، خوب هرچه رسته بالاتر میره نوع حساسیت نسبت به فرد از دید خودش و دیگران بالاتر میره و همیشه باید یه پله از افراد عادی جلوتر باشه که کارو سخت میکنه

با این وضع سرعت مگه میشه کاری کرد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله

مُچنوم

خوب نبود

نَونم

با دوستاش ، چون باشون دوسته مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

20+1
 سپاس شده توسط sahar.n ، AliReza ، mostafa haddadi ، STAR
موضوع بسته شده است 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
7 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
The DaRk PrOpheT (۱۱-۶-۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ :صبح)، mohammad (۱۳-۱-۱۳۹۳, ۰۵:۰۴ :عصر)، STAR (۱۷-۵-۱۳۹۴, ۱۰:۱۸ :عصر)، mehdi3234 (۴-۱۰-۱۳۹۴, ۰۳:۱۰ :عصر)، soshia (۲۵-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ :عصر)، poloton (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ :عصر)، amir70 (۱۵-۵-۱۳۹۴, ۱۱:۵۲ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری