شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

نماززمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۳۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: engin_atefe
آخرین ارسال: engin_atefe
پاسخ: 1
بازدید: 352

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نماز

۱۵-۹-۱۳۹۱, ۰۳:۵۰ :عصر
ارسال: #1
نماز
آن روزها که تنهابودم ونمی‌دانستم چه بگویم،چه بپوشم وچه بنوشم تنها زمزمه‌ی تودردهای دلم راتسکین می‌داد. توهمچون نردبانی مرا آنقدربه بالابردی که دستم به ستاره‌هارسید،توهمچون طلوع بی غروبی به غروب دلم پایان دادی،توهمچون پاک کنی خط – خطی‌های دلم راپاک کردی.
توهمچون نردبانی مرا آنقدربه بالابردی که دستم به ستاره‌هارسید،توهمچون طلوع بی غروبی به غروب دلم پایان دادی،توهمچون پاک کنی خط‌‌‎ خطی‌های دلم راپاک کردی.
زمزمه ی تو شیرین تر از ترانه ی مادر،خوشبوتر از گل مریم، زیباتراز رویا ، دلنوازتراززمزمه‌ی آب،مهربانترازعاطفه،والاترازمهتاب،تو......تو......تو.....
هنگامیکه تورامی‌خوانم می‌توانم تصنیفی ازپروازبگویم وآنقدربالهایم رابگشایم که دنیا زیر بالهایم حقیر وناچیزشود. باخواندن تومی‌توانم بااوسخن بگویم،رازبگویم،
عشق بگویم ومهربگویم.
هنگامیکه تورامی‌خوانم اوج می‌گیرم،آنقدراوج می‌گیرم که به دورترین مکان دنیا کنارخورشیدمی‌رسم.هنگامیکه تورامی‌خوانم پروانه ها در اطراف شمع وجودم بال می‌زنند.هنگامیکه تورا می‌خوانم جوهر تمام شده ی قلمم دوباره می‌نویسد. هنگامیکه تورامی‌خوانم می‌توانم عشقم،ایمانم وقلبم راباهم بیامیزم ویک روح جدید درهمان کالبد قبلی‌ام باشم.
دوست دارم که ازاین به بعدباخواندن توآسمان خراشی بسازم که به خانه‌ی خدانزدیک باشد.
ازاین به بعد می‌خواهم نامه های پستی‌ام را تو به خانه‌ی خدا ببری. می‌خواهم با خواندن تو فرشته‌ها هم سفارش مرا به حضرت فاطمه بکنند.
تو همان نردبان، همان آسمان خراش و یا همان جوهری هستی که مرا به هستی بخش دنیا نزدیک می‌کنی.توهمان چراغی هستی‌ که شب‌های تاریکم را روشن کرد.تو همان دفتری هستی که می‌توانم مشق‌های خط خورده ی شبم را درونش پاک نویس کنم.
حال که این دل‌نوشته راازنومی‌خوانم تارهای قلبم مرتعش می‌شود وگیتاروجودم زمزمه‌ی یادت را طلب می‌کند.پس همین جا زیراین سقف آبی و درحضورترنم- های الهی با خودعهد می بندم که هیچ گاه ذهن وقلبم ازتوخالی نشود وهمیشه وهمه جا سجاده‌ی محبتم که گذرگاهی برای رسیدن به اوست رادرایوان قلبم پهن کنم وبرآینه‌ی قلبم بنویسم :
«نماز،گذاشتن چهره برزمین است به قصد بزرگداشت خداوند...
نماز،ایستادن درپیشگاه خداوند است بانیازوخضوع واعتراف...
نماز،پشیمان شدن از گناهان گذشته ودرخواست بخشیدن آنهااز سوی خداست...»
خدایا من در کلبه حقیرانه خود کسی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری
من چون تویی را دارم
وتو همچون خود نداری
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط atefeh.m ، ice girl ، nasrin ، mostafa haddadi
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
engin_atefe (۴-۱۰-۱۳۹۳, ۰۹:۱۵ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری