شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
خريد شارژ آز پي ان يو فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو فروش جزوه

نمونه کارنامه ی ارشد مهندسی آی تی 91زمان کنونی: ۳۰-۹-۱۳۹۳، ۰۷:۲۴ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
پاسخ: 11
بازدید: 6959

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 3.39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نمونه کارنامه ی ارشد مهندسی آی تی 91

۶-۳-۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۵-۱۳۹۲ ۰۶:۰۶ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #1
نمونه کارنامه ی ارشد مهندسی آی تی 91
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برگفته از مانشت
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط MostafA ، الهه ، mahdi hashemi ، maryam ، pegah.kh ، mahan ، Glaxy ، atash ، badrang ، marjan ، سامانی ، M_A_S ، nasrin67 ، Ahmad
۲۵-۴-۱۳۹۱, ۰۵:۰۹ :عصر
ارسال: #2
RE: نمونه کارنامه ی ارشد مهندسی آی تی 91
بچه ها برا دولتی فقط تست بخونیم کافیه؟
چه منبعی خوبه؟
تستای مدرسان شریف خوبه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۹-۴-۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ :عصر
ارسال: #3
نه دیگه
هر چی تلاش کنی بهتر نتیجه میگیری اول منبع رو بخون بعد تست کار کن
از کتاب تستهای متفاوت استفاده کن
پوران پژوهش خوبه بعضی از دروس هم مدرسان عالیه
 سپاس شده توسط Sun Sparkle ، سامانی
۱۳-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ :صبح
ارسال: #4
جناب مدیر سلام
من دوماه پیش شروع کردم به خوندن اما نا به مسایل شخصی دیگه نخوندم اما با دیدن این درصدها میخوام که باز ادامه بدم ممنون میشم راهنماییم کنید که این 3 ماه رو چطور مطالعه کنم؟
۱۳-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ :صبح
ارسال: #5
آی تی میخوای شرکت کنید یا کامپیوتر ؟
چه گرایشی ؟
۱۳-۸-۱۳۹۱, ۰۷:۳۷ :عصر
ارسال: #6
سلام
آی تی البته اینم بگم کل بازی دارم باید روی خیلی هارو کم کنم.برا شهید بهشتی میانگین 50 بزنم خوبه؟
۱۳-۸-۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۸-۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #7

ببین، اول اینکه پراکنده خونی نکن... ینی 50 تا جزوه که هرکدوم مولفش یه طرز بیان متفاوت با بقیه داره رو نخون که بدتر گیج میشی...

دوم اینکه اگه توی منابعی که میخونی هرکدوم رو که میبینی نمیفهمی بیخیالش شو و برو دنبال همون مبحث از یه کتاب دیگه... ینی اگه مثلاً سیستم عامل پارسه رو میخونی و نمیتونی باهاش رابطه برقرار کنی بکل بذارش کنار و برو سراغ سیستم عامل پوران پژوهش.

سوم اینکه نمونه کارنامه های سال قبل رو ببین تا بدونی واسه چیزی که میخوای باید توی کدوم زمینه ها بیشتر کار کنی...

یه چیزی میگم فکر نکن شعار و حرفهای قشنگ قشنگه آ... اینکه سعی کن "مفهومی" بخونی... بخدا 2ساعت مفهومی خوندن و درک کردن مفهوم قضیه، بازده بالاتری نسبت به 20 ساعت همینجوری سطحی و الکی خوندنه...!!

منابعی هم که من پیشنهاد میکنم اینهاست:

(۱۱-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ :عصر)سامانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از یکی از استادها برای منابع ارشد کمک خواستم و ایشون منابعی رو برای من ایمیل کردن که ایمیلشون رو برای همه میذارم تا کمکی به دوستای هم رشته ایم باشه.موفق باشید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام
در مورد كنكور ارشد بايد تلاش زيادي داشته باشيد،پيشنهاد مي كنم كلاس ها و كنكورهاي آزمايشي پارسه را حتما شركت كنيد،رشته كامپيوتر در مقطع فوق ليسانس چهار گرايش دارد 1.نرم افزار 2.هوش مصنوعي 3. معماري كامپيوتر 4.الگوريتم محاسبات
نرم افزار و هوش براي ادامه بهتر هستند
چند درس به صورت مشترك بين چهار گرايش وجود دارد كه عبارتند از (محاسبات عددي،رياضي گسسته،آمار ، رياضي مهندسي،ساختمان داده،نظريه زبان،مدارمنطقي ، معماري كامپيوتر و سيستم عامل)اما هر درس دروس اختصاصي خودش را نيز دارد،نرم افزار(كامپايلر،طراحي الگوريتم،زبانهاي برنامه سازي و پايگاه داده) دروس هوش(طراحي الگوريتم،مدار الكتريكي،هوش مصنوعي) منابعي كه من پيشنهاد مي كنم به اين صورت است
ساختمان داده:انتشارات پوران پژوهش نويسنده هادي يوسفي
نظريه زبان:مدرسان شريف و پوران پژوهش
مدار منطقي:پوران
معماري كامپيوتر:مقسمي و راهيان ارشد
سيستم عامل:پوران پژوهش نويسنده طيبي
كامپايلر:پوران نويسنده آل شيخ
زبان هاي برنامه سازي:مقسمي
طراحي الگوريتم:پوران
پايگاه داده:مقسمي
در مورد دروس تخصصي هوش اطلاعي ندارم،رياضي را بهتره فقط دروس آمار و رياضي گسسته رابخوانيد
آمار:نيكوكار
رياضي گسسته:پوران
محاسبات:پوران

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط Administrator ، Sun Sparkle ، سامانی ، mahan ، ice girl ، nasrin67 ، parva ، Ahmad
۱۳-۸-۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ :عصر
ارسال: #8
یه نکته هم من عرض کنم:
حدود 50درصد خیلی زیاده توی ارشد!
شما رتبه های برتر کنکور حتی رتبه 1کنکور ارشد را نگاه کنید نتونسته همه درسها را 50درصد بزنه!
ولی خب یکی از درسها را باید رتبه خیلی خوبی ازش داشته باشید
درس ریاضی هم از جمله دروسی هست که رتبه را خیلی تغییر میده!با درصد بالا از این درس به راحتی میتونید رتبه بسیار خوبی کسب کنید.

من تقریبا تجربه خودم را بهتون میگم:
باید حدود 1ماه مونده به کنکور هرچه خوندید را جمع آوری کنید و مطلب اضافه نخونید.توی اون 1ماه همه مطالب را مرور کنید. الان هم هرچه مطالعه میکنید خلاصه نویسی کنید تا موقع مرور فقط بتونید مطالب را در عرض 3-4ساعت در ذهنتون طبقه بندی کنید.

الان هم اصلا فرصت کمی نیست.3ماه مونده به کنکور فرصت خیلی خوبی برای گرفتن نتیجه خیلی مطلوب هست.
تست هم خیلی زیاد کار کنید....خیلی خیلی خیلی زیاد...طوری که سرجلسه کنکور سوالات براتون آشنا باشه!

من خودم شخصا کتابهای پارسه را دوست نداشتم.مطالبش برای من خیلی گنگ بود.ولی کتابهای پوران پژوهش را خیلی دوست داشتم.چون آسان و روان توضیح داده بود.
خودتون را الزام نکنید فقط از فلان انتشارات بخونید.هرچه خودتون بهتر میدونید و قابل فهم هست بخونید.فقط با کیفیت بخونید.

منابعی هم که من باتوجه به تجربه خودم به شما پیشنهاد میکنم:
ساختمان داده:مقسمی
نظريه زبان:مقسمی خوندم.کتاب نظریع زبانها از مهدی جبل عاملی(چاپ جدید هست این کتاب و یکیاز اساتید دانشگاه آززاد نجف آباد هست.کتابشون تمام سوالات کنکور را همراه با توضیحات کامل داده و به نظرم خیلی خوب بود)
مدار منطقي: پوران
معماري كامپيوتر: پوران
سيستم عامل:مقسمی
كامپايلر:نخوندم.!نمیدونم چه کتابی خوبه!
زبان هاي برنامه سازي:مقسمی
طراحي الگوريتم:مقسمی
پايگاه داده:مقسمي

آمار:نيكوكار-پارسه هم فوق العاده خوبه
رياضي گسسته:پوران
ریاضی مهندسی: مدرسان شریف
محاسبات عددی:پوران
محاسبات:پوران

من خودم 1ماه مونده به کنکور؛ و موقعی که باید برای کنکور آماده میشدیم، مادرم مریض شد و خیلی شرایط سختی پیشرو داشتم.و فقط شب تا صبح میتونستم درس بخونم و بقیه مواقع را فرصت مطالعه نداشتم.
این را گفتم که بدونید شرایط را هرطور خودتون بخواهید میتونید تغییر بدید...فقط باید بخواهید....
خواستن توانستن است... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثل ساحل آرام باش ؛ تا دیگران مثل دریا بی قرارت باشند
 سپاس شده توسط سامانی ، mahan ، ice girl ، flower ، Administrator ، nasrin67 ، mohammad ، MostafA ، parva ، mina_nk
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ :عصر
ارسال: #9
با سلام و خسته نباشید
خیلی خیلی سپاسگزارم این نمونه کارنامه ها خیلی کمکم کرد !

فقط میتونید راهنمایی کنید این هفته آخر رو چطور مطالعه داشته باشم ، مظورم مرور بهتره یا حل نمونه تست های سال گذشته ؟

سپاس شده توسط Sun Sparkle
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ :عصر
ارسال: #10
(۱۲-۱۱-۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ :عصر)fordo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و خسته نباشید
خیلی خیلی سپاسگزارم این نمونه کارنامه ها خیلی کمکم کرد !

فقط میتونید راهنمایی کنید این هفته آخر رو چطور مطالعه داشته باشم ، مظورم مرور بهتره یا حل نمونه تست های سال گذشته ؟

اگر این هفته آخر حل نمونه تستهای سال گذشته باشه خیلی بهتره..بعلاوه اینکه به همراهش مروری بر خوانده هاتون داشته باشید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثل ساحل آرام باش ؛ تا دیگران مثل دریا بی قرارت باشند
 سپاس شده توسط Administrator ، maryam ، fordo
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر 92 Administrator 0 764 ۲۵-۱۱-۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ :عصر
آخرین ارسال: Administrator
  سوالات ارشد مهندسی فناوری اطلاعات 92 Administrator 0 1,377 ۲۰-۱۱-۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ :عصر
  دانلود رایگان نمونه سوالات ارشد فراگیر پیام نور z.d 10 11,770 ۲۵-۹-۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ :عصر
آخرین ارسال: z.d
  نمونه کارنامه ی ارشد مهندسی کامپیوتر 91 Administrator 2 6,126 ۲۰-۷-۱۳۹۱ ۰۲:۲۲ :عصر
آخرین ارسال: ice girl
1 (18) کارنامه نهايي آزمون تحصيلات تکميلي ۹۱ اومد! Sun Sparkle 0 490 ۱۰-۷-۱۳۹۱ ۰۷:۵۶ :عصر
آخرین ارسال: Sun Sparkle
  دانلود سوالات ارشد مهندسی کامپیوتر آزاد 90 + کلید Administrator 0 1,822 ۱۳-۳-۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ :عصر
  دانلود سوالات ارشد مهندسی کامپیوتر 91 Administrator 0 1,014 ۱۳-۳-۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ :عصر
1 (19) سوالات ارشد مهندسی کامپیوتر 91 Administrator 5 2,470 ۶-۱۲-۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ :عصر

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
100 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۱-۲-۱۳۹۳, ۰۸:۴۳ :عصر)، MostafA (۶-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ :عصر)، Masoud Ebrahimi (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۰۵ :عصر)، nasrin67 (۲۱-۲-۱۳۹۳, ۰۸:۲۶ :عصر)، nasrin (۱۳-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ :عصر)، ف.فرجی (۱۶-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ :عصر)، sahar.n (۶-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ :عصر)، parva (۶-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ :عصر)، jzd (۷-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ :صبح)، flower (۲۸-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ :صبح)، mani_69 (۲۲-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ :عصر)، masood_r (۱۶-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ :صبح)، Andika (۱۳-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ :عصر)، MARZIYEH_PU (۲-۱۲-۱۳۹۲, ۰۷:۰۸ :عصر)، leilanikkhou (۵-۷-۱۳۹۳, ۱۲:۱۵ :عصر)، hldv (۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۵:۵۱ :عصر)، cyberitx (۷-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ :صبح)، Rastak432 (۶-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ :عصر)، faezete (۳-۷-۱۳۹۳, ۰۹:۲۷ :عصر)، reza mousavi (۱۰-۶-۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ :عصر)، sahar.i (۱۴-۱-۱۳۹۳, ۱۰:۱۹ :عصر)، mhd9000 (۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ :عصر)، بهنوش. (۳۰-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ :عصر)، amin_aryana18 (۲۵-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۲۲ :عصر)، samenta (۳-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ :صبح)، rasool67 (۳-۵-۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ :عصر)، Z_12570 (۶-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۵۳ :عصر)، kharegi (۹-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۵۶ :عصر)، alinetwork (۱۲-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ :صبح)، behnamab (۱۲-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ :صبح)، darius_thegreat1 (۱۲-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۳۱ :عصر)، hamidehnajjar (۱۲-۵-۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ :عصر)، alimoradikoochi (۱۳-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ :عصر)، radina (۲۴-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ :عصر)، alitest (۲۳-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۴۱ :عصر)، keshvari (۲۲-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ :عصر)، ناززی (۲۱-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ :عصر)، yasiarshad (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ :صبح)، n-hazrati (۳۰-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ :عصر)، navideit1 (۲۹-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ :عصر)، golenarges (۶-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ :عصر)، K_A (۸-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ :صبح)، maziar_shz (۹-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ :صبح)، santa593 (۱۰-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۰۵ :عصر)، mohammad9372 (۱۱-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ :صبح)، ashk-an (۱۲-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۵۰ :عصر)، ماهور (۱۴-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۱۶ :عصر)، srezarn (۱۴-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۱۷ :عصر)، shiva_63 (۱۷-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ :صبح)، parinaz.a (۱۷-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۰۰ :عصر)، sh71 (۲۰-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ :صبح)، siajvc (۲۲-۶-۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ :عصر)، سکینه (۲۴-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ :عصر)، PHOENIX70 (۳۰-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۲۶ :عصر)، lahijani (۲۲-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ :صبح)، saberjafari66 (۱-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ :عصر)، elham1366 (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ :عصر)، tilaaa (۲-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ :صبح)، ساحله (۳-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ :صبح)، rexonaz (۶-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۱۹ :عصر)، p30stars (۶-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۲۵ :عصر)، اسا68 (۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۰۷:۳۳ :عصر)، morteza2013 (۱۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ :عصر)، most.fabian (۱۱-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ :صبح)، miladrazi (۱۰-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ :عصر)، mina.a (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ :صبح)، maryam1 (۲۱-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ :عصر)، tinaa (۲۷-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ :عصر)، aliaam (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ :صبح)، mit (۴-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ :عصر)، mmmmz (۲۴-۲-۱۳۹۳, ۰۶:۰۳ :عصر)، jalilkarimi (۱۱-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ :عصر)، freelog70 (۱۵-۸-۱۳۹۲, ۰۶:۰۵ :عصر)، bangaro (۱۶-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ :عصر)، zicoit (۱۸-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ :صبح)، navid_itboy (۱۸-۸-۱۳۹۲, ۰۳:۳۸ :عصر)، eshmino (۲۰-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ :صبح)، sima asadi (۲۶-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ :عصر)، jeremy66 (۴-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ :عصر)، mndn (۲۴-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ :صبح)، saba_0250 (۳۰-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ :عصر)، mir5625 (۸-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۵۸ :صبح)، mohammad72 (۸-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ :صبح)، زهرا2 (۸-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۰۰ :صبح)، ملینا (۱۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۰۰ :عصر)، rose29 (۱۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۳:۲۲ :عصر)، mosimo30 (۳-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ :عصر)، الم (۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۴:۰۲ :عصر)، maryyy (۲۹-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ :عصر)، mohamad0007 (۱۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ :عصر)، zaza (۱۳-۱-۱۳۹۳, ۱۱:۰۹ :صبح)، سما1986 (۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۰۷ :عصر)، mgho92 (۱۶-۱۱-۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ :عصر)، salarkhan (۲۰-۱۱-۱۳۹۲, ۰۳:۲۵ :عصر)، sepideh70d (۲۱-۲-۱۳۹۳, ۰۸:۱۶ :عصر)، soheilghanbari (۲۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ :عصر)، zippy (۲۴-۱۱-۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ :عصر)، saeed_192112 (۳۰-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ :صبح)، ya30 (۲۳-۱۲-۱۳۹۲, ۰۴:۱۶ :عصر)، delbargisha (۲-۱۲-۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
جزوات کنکور ارشد کامپيوتر و آي تي نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری