شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

نگاهی به شاهکارهای یک استاد فوتوشاپ!!زمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۱۵ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin67
آخرین ارسال: nasrin67
پاسخ: 1
بازدید: 314

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نگاهی به شاهکارهای یک استاد فوتوشاپ!!

۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۲۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۱۱-۱۳۹۰ ۰۲:۳۰ :عصر، توسط nasrin67.)
ارسال: #1
نگاهی به شاهکارهای یک استاد فوتوشاپ!!
Baojun Yuan، عضو انجمن عکاسان چین، بسیار مورد احترام مردم کشورش است، چرا که طی ۹ سال گذشته به صورت مجانی بیش از ۲۰۰۰ عکس قدیمی را ترمیم کرده است.
آقای Yuan هم اکنون ۷۶ سال سن دارد. او تا ۶۰ سالگی‌اش چیزی درباره‌ی فوتوشاپ نمی‌دانست. وی مهارت‌های مربوط به ترمیم عکس را از آموزگاری آموخت و بلافاصله توانایی لازم برای ترمیم حیرت‌انگیز عکس‌های قدیمی را به دست آورد. با توجه به اینکه ترمیم عکس‌های قدیمی برای بیشتر مردم بسیار گران تمام می‌شود، آقای Yuan کامپیوتر و اسکنری خریداری کرد و کار برای مردم را بدون دریافت هیچ مزدی آغاز کرد.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

او می‌گوید: «معلمم تنها به من آموخت که چگونه تصاویر را ترمیم کنم، اما فراموش کرد که درباره‌ی چگونگی مطالبه‌ی مزد به من بگوید»
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط STAR ، mahdi ، MostafA ، mostafa haddadi ، ava_samin ، kaka ، Glaxy ، mahan ، Administrator ، AliReza
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
1 (11) نوآوری یک استاد : فرم درخواست نمره از استاد ( فرم رو نگاه کنید جالبه ) !!! kaka 2 925 ۱۷-۹-۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ :عصر
آخرین ارسال: soha
  این شاهکارهای خیابانی را از دست ندهید!(عکس) mostafa haddadi 0 336 ۲۰-۱۱-۱۳۹۰ ۰۴:۳۲ :عصر
آخرین ارسال: mostafa haddadi
  .::::: حیوانات از نگاهی دیگر :::::. The DaRk PrOpheT 0 389 ۲۸-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۰۹ :عصر
آخرین ارسال: The DaRk PrOpheT

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری