شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

هدف اصلی شما در زندگی چیه ؟؟؟زمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۰۰ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: user
آخرین ارسال: AliReza
پاسخ: 19
بازدید: 1371

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هدف اصلی شما در زندگی چیه ؟؟؟

۱۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۱۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۱۱-۱۳۹۰ ۰۸:۳۰ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #1
هدف اصلی شما در زندگی چیه ؟؟؟
با سلام و خسته نباشید خدمت همه کاربران و دوستان عزیز
هدف اصلی شما در زندگی چیه ؟؟
دوستان اگه میشه هدف اصلیشون از زندگی را بگن !
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط atefeh.m ، mostafa haddadi ، STAR
۱۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۲۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۱۱-۱۳۹۰ ۰۸:۲۴ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #2
RE: یک سئوال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من هیچ هدفی ندارم یعنی میخوام زندگیمو هدفدار کنم ولی نمیدونم باید چیکار کنم

و فقط دارم از زنده بودنم زجر میکشم این چه دنیای کثیفیه کاش به دنیا نیومده بودم خدا من کفر نمیگم بخدا ولی دنیات خوبه ولی بعضیا کثیفش کردن و من از زنده بودنم زجر میکشم

اگه دنیا اون دنیایی بود که خدا میخواست الان منم زنگیم هدف داشت
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sima ، seda ، atefeh.m ، سامانی ، mostafa haddadi
۱۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۳۵ :عصر
ارسال: #3
RE: یک سئوال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من یکسری هدفها تو زندگیم دارم و برای رسیدن به اونها دارم تلاش میکنم...
برام مهم نیست آدمها دور و برم در موردم چی فکر میکنند ...
من راه خودم میرم...
باید به اون اهدافم برسم....
یکی از اون اهدافم تحصیلم هست که به اونجایی که میخوام باید برسم و تا رسیدن به اون دریغ نمیکنم

یکی دیگه از اهدافم رسیدن به آرامش توی زندگی هست...آرامشی که اکثر افراد دغدغه داشتن اون را دارند....خدا را شکر تا الان داشتم...آرامش فکری...آرامش روحی...
ولی هدفی که هنوز تو زندگی بهش نرسیدم تلاش برای رسیدن به کمال معنویم بوده...که متاسفانه هرچه خدا بهم لطف داره و تمام خواسته هام بی منت پذیرا هست...نمیدونم چرا هنوز آدم نشدم!!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sima ، seda ، atefeh.m ، mostafa haddadi
۱۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۵۳ :عصر
ارسال: #4
RE: هدف اصلی شما در زندگی چیه ؟؟؟
واقعا اگر هدفمون در راستای هدف پروردگارمون از آفرینش انسانها باشه من یقین دارم مسیر و سرمنزل مقصود زیاد خارج از اهدافمون نیست اما متاسفانه جامعه مدرن امروزی شرایط را برای آدم بودن ما ادمها سخت تر کرده و اسباب گناه و اشتباه به وفور توی جامعه وجود داره
اما هدف من توی زندگی ایجاد یک زندگی سالم بدور از رشک و حسد و چشم هم چشمیه ...
 سپاس شده توسط kaka ، Administrator ، seda ، atefeh.m ، mostafa haddadi
۱۹-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ :عصر
ارسال: #5
هدف من تو زندگی،درک مفهوم واقعیه زندگی و درست زندگی کردنِ
درک درست خداست
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
 سپاس شده توسط MostafA ، atefeh.m ، seda ، mostafa haddadi
۲۰-۱۱-۱۳۹۰, ۱۲:۵۱ :صبح
ارسال: #6
من همیشه توی زندگیم به خودم سخت گرفتم هدفمم این بوده که راه رو درست رفته باشم و همه چیز ایده آل باشه اما
اما الان احساس میکنم به خودم زیادی سخت گرفتم که داره یکم سخت میگذره گاهی وقتا لازمه خودم رو کمتر سرزنش کنم
هدف اصلی زندگیم خوب بودن و خوب زندگی کردنه در حد خودم نه بیشتر

یک چند در این مدرسه ها گردیدیم *** از اهل کمال نکته ها پرسیدیم
یک مسئله ای که بوی عشق آید از آن*** در عمر خود از مدرسی نشنیدیم
۲۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۰۸ :صبح
ارسال: #7
هدف من، زندگی کردنه ....
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
۲۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۳:۱۱ :صبح
ارسال: #8
سلام به دوستان
خوب ، به نظرم اهداف آدم ها در هر مقطع زمانی متفاوته
یه چند سالی به عقب برگردید. تا بچه بودیم هدفمون توی مدرسه گرفتن نمره ی 20 بخاطر گرفتن جایزه از خانواده یا مدرسه بود. یا اینکه زودتر مشق هامون راتموم کنیم تا با بچه ها بریم بازی. بزرگتر که شدیم قبولی در کنکور هدف شد. تا اینجا تقریباً هدف ها یکسانه ولی از اینجا به بعد دیگه هدف ها با هم فرق می کنه. یکی ادامه تحصیلات عالیه را هدف قرار میده یکی سر کار رفتن یکی به دنبال عشقش میره.

من کلی بخوام بگم هدفم از زندگی را ، این هست که : طوری زندگی کنم که وقتی شب خوابیدم توی رختخواب و دارم اتفاق هایی که در طول روز برام افتاده را مرور می کنم . از به یاد آوردن اونها ناراحت نشم. یعنی از فرصت هایی که در زندگیم پیش میاد استفاده کنم، کسی را نرنجونم، تا جایی که از دستم بر بیاد کمک کنم به اطرفیان. . . . خلاصه طوری باشم که بعدش عذاب وجدان نگیرم.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کانال نیازمندی های چهارمحال و بختیاری:
اخبار استخدامی، آگهی حراجی های فروشگاه های معتبر، آگهی های رهن و اجاره و خرید و فروش املاک و...
chaharmahalkhabar@
 سپاس شده توسط sima
۲۰-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۰۰ :صبح
ارسال: #9
من قبلا خیلی می شستم فکر می کردم هدفم تو آینده چیه ؟و هر کاری که می خواستم انجام بدم همش آینده رو در نظر می گرفتم . آخرشم به جایی نمی رسیدم که هیچ زمان حال رو هم از دست می دادم .
ولی تازه به این حرف انیشتین رسیدم که" درزمان حال زندگی کنید آینده خودش می آید ."
می دونم خیلی به موضوع بحث شما ربطی نداشت .ولی واسه من و حتی واسه رسیدن به هدف های زندگیم خیلی مثمر ثمر بود .
 سپاس شده توسط ava_samin
۲۰-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۲۹ :صبح
ارسال: #10
مگه باید تو زندگی هدف داشته باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یادم رفته هدفم مشخص کنم!!!!حالا باید چیکار کنم؟
یعنی مردودم؟؟؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
love is sweet lieمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
1 (19) شما فکر میکنید اصلی ترین مشکلتون کدوم یکی از مشکلات زیر؟ reza68 15 1,299 ۱۲-۹-۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ :عصر
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Glaxy (۱۸-۶-۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری