شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

هفته بزرگداشت مقام معلمزمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۵۶ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: fahime.azad69
آخرین ارسال: habib
پاسخ: 26
بازدید: 1697

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هفته بزرگداشت مقام معلم

۹-۲-۱۳۹۲, ۰۶:۱۸ :عصر
ارسال: #1
هفته بزرگداشت مقام معلم
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیاید یادی کنیم از معلمای عزیز و اساتیدی که بهشون تمام عمر و موفقیت و پیشرفت هامون رو مدیونیم.

معلمای دبستانم:خانم سجادی-خانم عشقی-خام فروزنده-خانم اسلامی-خانم نوربخشیان-خانم پایدار-خانم زارعان و لفی زاده توی مدرسه هاتف شهرکیان و عباس صفرپور شهرکرد

انشالله هرجاهستند شادباشنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Rastak432 ، Administrator ، sahar.n ، Ahmad ، f_AllahbeiGy ، habib ، ebrahim.alaee ، marjan
۹-۲-۱۳۹۲, ۰۶:۲۶ :عصر
ارسال: #2
RE: هفته بزرگداشت مقام معلم
تقدیم به معلمای خوب مدرسه راهنمایی علامه امینی و علامه دهخدا و دبیرستان رازی:
خانم فرهنگ عزیزمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خانم ارشدریاحی-خانم روغنی-خانم یادگاری-خانم امیرخانی-خانم فرهادیان-خانم کسائی-خانم ایزدی و...
آقای اشرف-آقای نوربخشیان-آقای محمدی و...

فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
 سپاس شده توسط Rastak432 ، Ahmad
۹-۲-۱۳۹۲, ۰۶:۳۰ :عصر
ارسال: #3
و در آخر تقدیم به معلمای عالیه مدرسه توحید دختران دبی آقای سلطانی و خانم نبوی و خانم رمضانی عزیزم.و خانم ابراهیمی که همش تو سایت مزاحمش بودممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و خانم امیری وخانم عسگری عربی اماراتمون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقدر لذت بخشه آدم به یاد روزای خوبش تو مدرسه بیافتهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و درآخر اساتیدمحترم دانشگاه پیام نور فرخشهر مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون
 سپاس شده توسط Ahmad
۹-۲-۱۳۹۲, ۰۶:۳۲ :عصر
ارسال: #4
بچه ها شما این روزا یاد کدوم معلماتون میافتین؟

ممنون
 سپاس شده توسط Rastak432
۹-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۴۹ :عصر
ارسال: #5
خانم کسائی و خانم ارشد ریاحی معلم های من هم بودن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادمه روز اول که اومد سرکلاسمون فامیلشو پرسیدیم میخواست بگه ارشد ریاحی هستم ولی پشیمون شد و فقط اولشو گفت....گفت: اااااااااااااااااااار ریاحی هستم...امتحانای بچه ها رو میداد به من تصحیح کنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانم کسائی هم معلم خوبی بود مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته احتمال داره تشابه فامیل باشه ولی 90درصد خودشونن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یاد خانم صفری میفتم ...همون که الان دانشگاه پیام نور شهرکرد مدیرگروه یکی از رشته هاس....درس هندسه رو باهاش داشتم...خدا خیرش بده کلا به درس علاقه مند شدیم باهاش..وای وای وای مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دبستان هم یاد خانم مختاریان مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دبیرستان و پیش دانشگاهی هم یاد آقای قاسمی دبیر فیزیک...آقای حقیقت که همش میگفت بگید بهم استاد حقیقت درسه جبرخطی رو باهاش داشتیم...آقای مولوی دبیر فیزیک....آقای اسدی دبیر ریاضی...آقای همتی قهفرخی دبیر زبان بود یادش بخیر میزد رو میز و میگفت دست بزنید تا واستون قوائد رو بگم......
من کلا یاد دبیر های مرد افتادم چون از اول دبیرستان به این ور بیشترشون مرد بودن...ما به معلمای زن که می اومدن سرکلاسمون هم اشتباهی میگفتیم آقا اجازه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و یاد شعر معروف که میخوندیم:معلم معلم شمع شدی شعله شدی سوختی تا هنرت را به من آموختی....قسمت سوختی هم تشدید دار میگفتیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این بود خاطرات من.....پایان مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یاد بابام هم می افتم...روز معلم کلی کادو میاره خونه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط Administrator ، fahime.azad69 ، Ahmad
۹-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ :عصر
ارسال: #6
خانم ارشد ریاحی دبیر علوم راهنمایی بود.خیلی باحال بود. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه!راستی آقای قاسمی یادم رفت!با اون دست خطه ریزش...من همیشه آخر کلاس مینشستم و از همون سوم راهنمایی شد که چشمام ضعیف شد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخرشم سال دوم دبیرستان گفت نظراتونو در مورد من بگین,بهش گفتم تا آخر عمر یادم میمونه دست خط ریزتون باعث ضعیفیه چشمام شد.بیچاره معلم شدنشو که برامون تعریف کرد همه بچه ها گریه افتادند.

اتفاقا دیشب بابام داشت با مسئول کوهرنگ واسه گروه سرود هماهنگ میکرد,من و2تا خواهرام با هم یاد این سرود افتادیم: معلم معلم معلم...معلم ای چراغ آفرینش...

آخی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یادش بخیر...

مامانم هم بازنشست شد.دیگه2-3ساله از کادو هم گرفتن هم خبری نیست مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابام هم که به همه کادو میده و بیچاره هیشکی بهش کادو نمیده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون
 سپاس شده توسط Rastak432 ، Ahmad
۹-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ :عصر
ارسال: #7
(۹-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۳۲ :عصر)fahime.azad69 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خانم ارشد ریاحی دبیر علوم راهنمایی بود.خیلی باحال بود. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه!راستی آقای قاسمی یادم رفت!با اون دست خطه ریزش...من همیشه آخر کلاس مینشستم و از همون سوم راهنمایی شد که چشمام ضعیف شد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخرشم سال دوم دبیرستان گفت نظراتونو در مورد من بگین,بهش گفتم تا آخر عمر یادم میمونه دست خط ریزتون باعث ضعیفیه چشمام شد.بیچاره معلم شدنشو که برامون تعریف کرد همه بچه ها گریه افتادند.

آره ارشد ریاحی خودشه...معلم علوم بود راهنمایی.....کسائی دبیر فیزیک دبیرستان بودمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی یادش بخیر...
آقای قاسمی هم کچل بود و کفشاشو واکس نمیزد....ماهم روز معلم واسش واکس کفش و واکس مو خریدیممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط fahime.azad69 ، Ahmad
۹-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ :عصر
ارسال: #8
منم این روز رو اول به مادرم بعد خاله هام و بعدش به همه معلم های خانواده اعضای تالار و بعدش معلمای استان و بعدشم کشور تبریک میگم
 سپاس شده توسط Rastak432 ، mostafa haddadi ، Ahmad
۱۰-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۴۶ :صبح
ارسال: #9
(۹-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۴۲ :عصر)Rastak432 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۹-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۳۲ :عصر)fahime.azad69 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره ارشد ریاحی خودشه...معلم علوم بود راهنمایی.....کسائی دبیر فیزیک دبیرستان بودمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی یادش بخیر...
آقای قاسمی هم کچل بود و کفشاشو واکس نمیزد....ماهم روز معلم واسش واکس کفش و واکس مو خریدیممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خانم کسائی که من گفتم دبیر ورزش بود و بعدشد معاون رازی.
خانم عقیلی دبیر ورزش صفرپور هم یادش بخیر...
آقای قاسمی فیزیک دبیرستان رازی ماشالله مو داشت اونم نه کم و کمچه!قیافش یه کم تو مایه های کاربر محمدرضا قاسمی بود.فکر کنم فامیل میشنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون
۱۰-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۴۸ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ :صبح، توسط fahime.azad69.)
ارسال: #10
(۹-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ :عصر)AliReza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم این روز رو اول به مادرم بعد خاله هام و بعدش به همه معلم های خانواده اعضای تالار و بعدش معلمای استان و بعدشم کشور تبریک میگم
از آخر شروع میکردین دیگه لازم نبود اینهمه بیافتین تو زحمتا! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما راضی نبودیم ... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون
 سپاس شده توسط AliReza
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
1 (11) روز معلم مبارک Rastak432 0 242 ۱۲-۲-۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ :صبح
آخرین ارسال: Rastak432
  22اسفند/روز بزرگداشت شهدا طاقانک 0 336 ۲۳-۱۲-۱۳۹۱ ۰۵:۳۶ :صبح
آخرین ارسال: طاقانک
star ششم ذی القعده ، روز بزرگداشت حضرت احمد ابن موسی شاهچراغ (ع) STAR 0 348 ۲-۷-۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ :عصر
آخرین ارسال: STAR
star روز شعر و ادب فارسي و روز بزرگداشت استاد شهريار گرامي باد STAR 0 353 ۲۷-۶-۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ :صبح
آخرین ارسال: STAR
1 (7) ای بهار مکرر ، ای معلم روزت مبارک از امروز تا همیشه nasrin67 2 676 ۱۲-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ :صبح
آخرین ارسال: sahar.n
  اول اردیبهشت ماه روز بزرگداشت سعدی گرامی باد Administrator 0 396 ۱-۲-۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ :عصر
آخرین ارسال: Administrator

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Rastak432 (۱۲-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری