شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

هک هک هک و شب زنده داریزمان کنونی: ۲۱-۹-۱۳۹۵، ۰۷:۳۲ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: The DaRk PrOpheT
پاسخ: 20
بازدید: 2114

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هک هک هک و شب زنده داری

۱۴-۹-۱۳۹۰, ۰۶:۵۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۹-۱۳۹۰ ۰۷:۰۰ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #1
هک هک هک و شب زنده داری
دیشب یادتونه
شب زنده داری بود برا من
ای عرب احمق من کم بیار نیستم همه چی آرومه من چقدر خوشحالم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط سایت یه روز رفت عقب ولی همه چی آرومه
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط STAR ، MostafA ، kaka ، Masoud Ebrahimi ، mohammad ، sima ، الهه
۱۴-۹-۱۳۹۰, ۰۶:۵۴ :عصر
ارسال: #2
RE: هک هک هک و شب زنده داری
واقعا خسته نباشید آقای جزایری
کارتون تحسین برانگیزه
آفــــــــرین برشما
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Administrator
۱۴-۹-۱۳۹۰, ۰۷:۱۹ :عصر
ارسال: #3

دمت گرم امین جــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون... < شکلک8 >

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط STAR ، Administrator
۱۴-۹-۱۳۹۰, ۰۷:۲۹ :عصر
ارسال: #4
مهدی آهنگشونم بذار جالب بود من حفظش کردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۴-۹-۱۳۹۰, ۰۷:۳۲ :عصر
ارسال: #5
منم صبح این عکس رو دیدم ولی آهنگشو نشنیدممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از کدوم آهنگها بود که حفظ کردید؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
۱۴-۹-۱۳۹۰, ۰۷:۳۸ :عصر
ارسال: #6
دیشب ساعت 2 هک شدیم اصلا سایت بالا نمیومد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا ساعت 4 بود تونستم سایت رو لود کنم ولی لوگو هکر و آهنگ نمیرفت مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساعت 9 و 10 صبح بود که خوشبختانه سایت درست شد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهنگ عربی بود از بس دیشب ور میرفتم به سایت و پخش میشد یجورایی حفظش شدم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط STAR ، mahdi ، MostafA ، kaka ، Masoud Ebrahimi ، mohammad
۱۴-۹-۱۳۹۰, ۰۷:۵۴ :عصر
ارسال: #7
سلام.
من هم شاهد بودم..
ولی دیگه اینقدر عصبانی شده بودم که آهنگشو نذاشتم بنوازه....مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی نمیدونم چرا پیام خصوصی هام را دوباره برام فرستاده بودن!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از هرپیامی 2تا دارم...
دیدن ما چقدر بحث علمی تو پیامها میکنیم خوششان آمده بود...گفتند از هرکدوم 2تا داشته باشیممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقای مدیر دستتون درد نکنه...
احسنت برشما...
 سپاس شده توسط Administrator
۱۴-۹-۱۳۹۰, ۰۸:۰۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۹-۱۳۹۰ ۰۸:۲۱ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #8
همین کارها رو میکنید این عربها میگن اینا چی دارن تو گوش هم میگن نکنه میخوان ما عرب ها رو بکشن
مجبور میشن بیان هک کنند ببینند پشت سرشون چی میگیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط STAR ، MostafA ، kaka
۱۴-۹-۱۳۹۰, ۰۸:۰۹ :عصر
ارسال: #9
بک آپی که آپگرید کردم نسخه پریروزه

همه اعتبار ها و پیام ها و پست های دیروز حذف شدن

خلاصه شرمنده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط kaka
۱۴-۹-۱۳۹۰, ۰۸:۱۱ :عصر
ارسال: #10
(۱۴-۹-۱۳۹۰ ۰۸:۰۹ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بک آپی که آپگرید کردم نسخه پریروزه

همه اعتبار ها و پیام ها و پست های دیروز حذف شدن

خلاصه شرمنده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سید سرت سلامت مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط STAR ، Administrator ، mohammad
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری