شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

هیچ‌وقت به برادرم پیشنهاد نمی‌کنم سراغ کشتی برودزمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۱۵ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 1
بازدید: 325

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هیچ‌وقت به برادرم پیشنهاد نمی‌کنم سراغ کشتی برود

۵-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ :صبح
ارسال: #1
هیچ‌وقت به برادرم پیشنهاد نمی‌کنم سراغ کشتی برود
به خاطر سختی‌هایی که در ورزش‌های انفرادی به خصوص کشتی وجود دارد، هیچ‌وقت به برادر کوچک‌ترم پیشنهاد نمی‌کنم سراغ کشتی برود.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کمیل قاسمی دارنده مدال برنز المپیک 2012 لندن به همراه اعضای خانواده خود امشب مهمان برنامه تلویزیونی «پشت پرده» از شبکه سه سیما بود.

کمیل قاسمی در این برنامه اظهار داشت: از ابتدا به کشتی علاقه‌ای نداشتم، پدربزرگم کشتی‌گیر بود و در شهر جویبار کشتی محلی می‌گرفت، در اصل لوچوکار بود، او دوست داشت من کشتی‌گیر بشوم و هنوز هم با 80 سال سن برای تماشای کشتی‌های من به سالن می‌آید.

وی افزود: آرزویم این است که همیشه بتوانم برای خانواده و مردم کشورم افتخار کسب کنم، اما به خاطر سختی‌هایی که در ورزش‌های انفرادی به خصوص کشتی وجود دارد هیچ‌وقت به برادر کوچک‌ترم پیشنهاد نمی‌کنم سراغ کشتی برود.

قاسمی ادامه داد: مدال‌هایم برایم ارزش زیادی دارد اما باارزش‌ترین چیز برایم سلامتی پدر و مادرم است، از این می‌ترسم که نتوانم انتظارات پدر و مادرم را برآورده کنم.

وی در پایان گفت: سختی‌های کشتی به من یاد داده است که در زمان مشکلات بهتر فکر کنم.
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط onpeak
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای جلوگیری از حذف کشتی از المپیک رأی دهید Ahmad 0 380 ۳-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ :عصر
آخرین ارسال: Ahmad
  سایه تعلیق روی سر کشتی ایران سنگینی می‌کند/ کار از ریشه خراب است! mahdi hashemi 0 318 ۲۰-۶-۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ :صبح
  کاروان ایران حاضر نشد در کنار کاروان اسرائیل رژه برود mahdi hashemi 0 311 ۹-۶-۱۳۹۱ ۰۶:۴۰ :عصر
  آغاز خوب کشتی آزاد ایران با پیروزی مقتدرانه رحیمی mahdi hashemi 0 299 ۲۰-۵-۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ :عصر

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
onpeak (۱۵-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری