شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

واقعا براي خودم و ملتم متاسفمزمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۴۲ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Masoud Ebrahimi
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 6
بازدید: 606

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واقعا براي خودم و ملتم متاسفم

۲۷-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ :عصر، توسط Masoud Ebrahimi.)
ارسال: #1
واقعا براي خودم و ملتم متاسفم
ایران از ماه اوت اینترنت را به طور کامل قطع می کند

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به گزارش سرویس روابط عمومی پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از cnet، ارتباط میلیون ها کاربر ایرانی در آینده ای نزدیک با وب سایت ها، شبکه های اجتماعی و سرویس های ایمیل در دنیای اینترنت قطع خواهد شد.

رضا تقی پور، وزیر ارتباطات و فن آوری ایران در بیانیه ای که هفته گذشته منتشر شده اعلام کرده که در تلاش است تا ظرف مدت ۵ ماه مقدمات لازم برای ایجاد یک اینترانت ملی برای راه اندازی آنچه او اینترنت پاک می نامد فراهم کند.

تمام ISP های ایران از ماه اوت فقط باید اینترانت ملی را در اختیار کاربران خود قرار دهند. وب سایت هایی مانند یاهو و گوگل با سایت هایی مانند ایران جستجو و ایران میل جایگزین خواهند شد. دولت در حال حاضر شروع به ثبت نام از افرادی کرده که مایلند از سرویس پست الکترونیکی ایرانی استفاده کنند. کاربران باید در فرم ثبت نام تمام اطلاعات خود را وارد کنند.

http://iritn.com
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mohammad ، karimi ، MostafA ، Administrator ، The DaRk PrOpheT ، marjan ، yasi
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ :عصر
ارسال: #2
RE: واقعا براي خودم و ملتم متاسفم

به سلامتی و دل خوش...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هردم از این باغ بـــــــــــــری میرسد...

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi ، marjan
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ :عصر
ارسال: #3
البته برادر فكر كنم در حد شايعه باشه. ولي يادمه يه شركت چيني قرار شد راه اندازي اينترانت ملي را بر عهده بگيره، كه اگر درست باشه اينترانت ملي راه افتادني است.
از هر چيز بگذريم از اين دروغ و فريب كاري‌ها نبايد بگذريم، چند ماه پيش گفته شده بود كه بستر اينترنت تغيير خواهد كرد و دسترسي ايران به اينترنت اصلا قطع نخواهد شد، كه اين را يكي از كله گندهاي فناوري اطلاعات گفته.
 سپاس شده توسط marjan ، MostafA
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ :عصر
ارسال: #4
واقعا" با این کاراشون میخوان به کجا برسن!؟ آخه این همه محدودیت برای چی؟وقتی ارتباط با همه جای دنیا رو قطع کردی و فقط خودت بودی و خودت یعنی بهتر میشه!؟ وقتی همه جا داره پیشرفت میکنه چرا ما باید در جا بزنیم...!
تازه جالب اینجاست که دوباره اسمشو میذارن اینترنت!! پس اگه اینترنته چرا جهانی نیست!؟
تا بوده و بوده گفتن اینترنت: یک شبکه گسترده جهانی!
اینگونــه زندگــی کنیـم :
سـاده امّا زیبــا
مصمـم امّا بی خیـال
متواضـع امّا سربلنـد
مهربـان امّا جـدی
سبـز امّا بی ریـا
عــاشق امّا عــاقل
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط MostafA ، Administrator ، Masoud Ebrahimi
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ :عصر، توسط Masoud Ebrahimi.)
ارسال: #5
كشور كره را يادتون هست كه اخبار هم نشونش داد و گفت كشوري ديكتاتوري است و به جاي اينترنت از اينترانت استفاده مي‌كنند؟!!!!!!!!!!!
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ :عصر، توسط Masoud Ebrahimi.)
ارسال: #6
(۲۷-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ :عصر)My Dear نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كشور كره را يادتون هست كه اخبار هم نشونش داد و گفت كشوري ديكتاتوري است و به جاي اينترنت از اينترانت استفاده مي‌كنند؟!!!!!!!!!!!

یچی نوک زبونم هست میخوام بگم ولی میترسم ف ی ل ت ر بشیم

همین که مسعود گذاشتی اینم امکانش هست ف ی ل ت رمون کنند
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط marjan
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آيا فيس بوک واقعا متعلق به زوکربرگ است؟ Masoud Ebrahimi 0 310 ۱۱-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ :عصر
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری