شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

واکنش بازیکن پرسپولیس به منشوری بودنش/ رضایی: خودم بی‌خبرم!زمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۱۰:۵۱ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 1
بازدید: 292

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکنش بازیکن پرسپولیس به منشوری بودنش/ رضایی: خودم بی‌خبرم!

۴-۴-۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ :عصر
ارسال: #1
واکنش بازیکن پرسپولیس به منشوری بودنش/ رضایی: خودم بی‌خبرم!
مدافع فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس که روزهای پرحاشیه را سپری کرد و به خاطر انجام یک حرکت غیراخلاقی در دیدار برابر داماش چند ماه محروم شد، در واکنش به شایعه منشوری بودنش برای فصل آینده گفت: خودم از این موضوع بی خبر هستم!

به گزارش خبرنگار مهر، پس از آنکه محرومیت شیث رضایی به خاطر جنجال بازی با داماش در فصل گذشته به پایان رسید، خیلی‌ها معتقد بودند که ستاد منشور اخلاقی از فعالیت این بازیکن برای لیگ برتر فوتبال در فصل دوازدهم جلوگیری خواهد کرد.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در روزهای اخیر اخبار مختلفی مبنی بر منشوری بودن شیث رضایی منتشر شده و حتی برخی رسانه های ورزشی در شماره امروز یکشنبه خود مطالبی در مورد این بازیکن منتشر کردند. ضمن اینکه رضایی در فهرست مورد نظر باشگاه پرسپولیس برای فصل آینده هم جایی نداشت.

با وجود این شیث رضایی از چنین خبری اظهار بی اطلاعی کرد. او ابتدا در خصوص وضعیتش برای فصل آینده به خبرنگار مهر گفت: هنوز تیمم مشخص نشده است، اما اگر اجازه بدهید فعلا قصد مصاحبه ندارم و نمی‌خواهم صحبت کنم.

شیث رضایی درباره خبر ممنوع الفعالیت بودنش هم تاکید کرد: من از این موضوع خبر ندارم و الان دارم از شما می‌شنوم!
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  همکاری بازیکن پیشین رئال مادرید با پرسپولیس mahdi hashemi 0 292 ۱۳-۸-۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ :عصر
  مانوئل ژوزه تصمیم گرفت/ پرسپولیس فردا به مصاف پرسپولیس ورامین می رود mahdi hashemi 0 329 ۲۰-۷-۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ :صبح
  ژوزه: خودم را می‌کشم تا قهرمان شویم/ دل و فکرم جوان است mahdi hashemi 0 297 ۱۶-۷-۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ :صبح
  بازیکن چلسی در راه لرستان manjoon 0 273 ۲۴-۵-۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ :عصر
آخرین ارسال: manjoon
  هر روز مشخصات کامل یک بازیکن mohammad.habibiyan 0 371 ۱۶-۴-۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ :عصر
آخرین ارسال: mohammad.habibiyan
  علی کریمی: پرسپولیس همچنان گزینه اول من است/ شرط نگذاشته‌ام که فلان بازیکن باید باشد mahdi hashemi 0 319 ۲۴-۳-۱۳۹۱ ۰۳:۲۱ :عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری