شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

واکنش نیکی کریمی به در آغوش گرفتن بازیگر مرد!!زمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۷:۰۴ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: STAR
آخرین ارسال: STAR
پاسخ: 10
بازدید: 2473

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکنش نیکی کریمی به در آغوش گرفتن بازیگر مرد!!

۳۰-۶-۱۳۹۱, ۰۶:۰۰ :عصر
ارسال: #1
star واکنش نیکی کریمی به در آغوش گرفتن بازیگر مرد!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، سامانی ، The DaRk PrOpheT ، mahdi ، mahan ، soha
۳۰-۶-۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ :عصر
ارسال: #2
RE: واکنش نیکی کریمی به در آغوش گرفتن بازیگر مرد!!
من دو هزاریم نیفتاد

لطفا
یکی حرفای خانم بازیگر رو برای من ترجمه کنه
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۰-۶-۱۳۹۱, ۰۶:۲۰ :عصر
ارسال: #3
بیچاره در جریان نیست!!!
 سپاس شده توسط mostafa haddadi
۲۵-۱۰-۱۳۹۱, ۰۷:۰۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۱۰-۱۳۹۱ ۰۷:۱۲ :عصر، توسط mostafa haddadi.)
ارسال: #4
داشتم تو وبلاگ ها پرسه میزدم

این مطلب رو دیدم

واین خانم بازیگر الگوی خانم های سرزمین ماست...

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واین خانم بازیگر الگوی خانم های سرزمین ماست...

چه جامعه ای میشود این جامعه وقتی الگوی ما یک چنین کسانی باشند...

در کشوری که ادعای انتظار مهدی فاطمه (عج)را داردچه میگذرد؟!...

سپاس شده توسط sinderela ، Rastak432
۲۶-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۱۰-۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #5
چه داستانی درست کردن !!!
انتظامی جای بابای نیکی کریمی هست باباشو بوس کرده حالا ببین چه پیاز داغشو زیاد می کنند
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط atefeh.m ، soshia ، marjan ، farhad ، maryam ، af.rad
۲۶-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ :صبح
ارسال: #6
نفس عمل مهمه !!!
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
۲۶-۱۰-۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ :عصر
ارسال: #7
يعني چي ؟
يكي از بدترين مطالبي بود كه خوندم
به نظر من به تصوير كشيدن غير واقعي از واقعيتي كه اتفاق افتاده خيلي زشت تر از انجام اون واقعيت است
يعني به نظر شما اين دو كه اتفاقا جز بهترينهاي سينماي ايران هستند و شخصي مثل آقاي انتظامي كه جز نوابغ بازيگري ماست اينقدر از لحاظ ارزشي سقوط كردند كه بخواهند بيايند و عقده گشايي كنند
انجام اينكار نه به حمايت من و امثال من احتياج دارد و نه به مخالفت ديگر دوستان ، فقط بايد احساسات و فرهنگهاي ديگران را با ترازوي فرهنگ و احساس خودمان مورد سنجش قرار ندهيم
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi ، sinderela
۲۶-۱۰-۱۳۹۱, ۰۴:۵۹ :عصر
ارسال: #8
(۲۶-۱۰-۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ :عصر)user نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يعني چي ؟
يكي از بدترين مطالبي بود كه خوندم
به نظر من به تصوير كشيدن غير واقعي از واقعيتي كه اتفاق افتاده خيلي زشت تر از انجام اون واقعيت است
يعني به نظر شما اين دو كه اتفاقا جز بهترينهاي سينماي ايران هستند و شخصي مثل آقاي انتظامي كه جز نوابغ بازيگري ماست اينقدر از لحاظ ارزشي سقوط كردند كه بخواهند بيايند و عقده گشايي كنند
انجام اينكار نه به حمايت من و امثال من احتياج دارد و نه به مخالفت ديگر دوستان ، فقط بايد احساسات و فرهنگهاي ديگران را با ترازوي فرهنگ و احساس خودمان مورد سنجش قرار ندهيم

شاعر گران قدر مي فرمايند كه فكر نان باش كه خربزه آب است. مردم ايران توي اين تحريم‌ها سختي مي‌كشن و كسي هم باكش نيست ولي گير دادن به اين حركات. به جايي كه اين حركت‌ها پخش نكنن و مشكلاتي و از كنارشون رد بشن فقط براي سرپوش گذاشتن روي كار خودشون از عمد اين حركت‌ها را بزرگ مي‌كنن. والا به قرعان. اصلا كسي از پرونده 3000 ميلياردي خبري داره؟!! فساد در تامين اجتماعي چي؟!! كسي اصلا خبر داره؟!!
اصلا برنامه دوم هدفمندي يارانه‌هاشون چي؟!! و... خيلي موارد اين گونه.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
 سپاس شده توسط soshia ، sinderela ، atefeh.m
۲۶-۱۰-۱۳۹۱, ۰۵:۰۶ :عصر
ارسال: #9
مشکلات کم کم بزرگ میشن، وقتی که ما نسبت به اونا بی تفاوت میشیم
اگه یاد نگیریم ، با مشکلات کوچیک بجنگیم، دور از تصوره که مشکلات بزرگتر رو بتونیم حل کنیم

۲۶-۱۰-۱۳۹۱, ۰۵:۵۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۱۰-۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ :صبح، توسط STAR.)
ارسال: #10
این خبر و این تاپیک مربوط میشد به چندماه پیش، تا اونجایی هم که اطلاع دارم هیچوقت رد نشد.
در اینکه این عمل از سوی این دو بازیگر صورت گرفته، شکی وارد نشده.
در مورد عکسها و نوشته های داخل عکس: جای صحبت بسیاره ولی الان حس و حالش نیست!!!!!!!

(۲۶-۱۰-۱۳۹۱ ۰۴:۵۹ :عصر)My Dear نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اصلا كسي از پرونده 3000 ميلياردي خبري داره؟!! فساد در تامين اجتماعي چي؟!! كسي اصلا خبر داره؟!!

اصلا برنامه دوم هدفمندي يارانه‌هاشون چي؟!! و... خيلي موارد اين گونه.

کی جرات داره در مورد 30 یاست حرف بزنه؟!!!
کی جرات داره بگه آهای آقایون مسئول به جای اینکه میرید و به کشورهای x,y کمک میکنید بیایید به کشور خودتون کمک کنید!!
کی جرات داره بگه بیایید برید توی بیمارستانهاتون رو بگردید و ببینید روزانه چند نفر به خاطر کمبود امکانات، به خاطر کمبود نیروی متخصص فوت میکنن!
دانشجوهایی که طرحشون رو میگذرونن میارن توی بیمارستانها و اونوقت به خاطر اینکه کاری رو بلد نیستن درست انجام بدن، باعث مرگ یه نفر میشن و خانواده شون رو داغدار میکنن.
به خدا خودم شاهد بودم که به خاطر نبود امکانات و تجهیزات بیمارستان، یه بچه فوت کرد.
به یکی آمپول اشتباهی تزریق میکنن و فوت میکنه و ... .
خدا ازشون نگذره... من که به خدا واگذارشون کردم و هیچوقت به خاطر کم کاریهاشون نمی بخشمشون. مسئولان کشور هم مقصرن، به خاطر بی تفاوتیهاشون. خدا ازشون نگذره ...

در همه جای کشور (ادارات و ... ) مسائلی هست که واقعا جای تاسف داره
 سپاس شده توسط soshia ، mostafa haddadi ، sima ، sinderela ، atefeh.m
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دستگیری این خانم بازیگر در شب برگزاری مراسم اسکار! Masoud Ebrahimi 0 310 ۱۰-۱۲-۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ :صبح
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
4 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱۰-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ :عصر)، sima (۱۰-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۱۶ :عصر)، f_AllahbeiGy (۱۷-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ :عصر)، مش قربون (۹-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری