شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

وبلاگ یک پسر7ساله ...زمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۴۶ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mostafa haddadi
آخرین ارسال: سامانی
پاسخ: 21
بازدید: 1139

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

وبلاگ یک پسر7ساله ...

۸-۳-۱۳۹۲, ۰۷:۵۴ :صبح
ارسال: #1
وبلاگ یک پسر7ساله ...
سلام
وبلاگ جالبی هست، غلط املایی هایی هم داره که آدم با خوندنشون لبخند کوچیکی به لبش می شینه
شیوه بیان و کودکانه بودن جملات هم برای من که جالب بود ...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط maryam ، AliReza ، atefeh.m ، sahar.n ، Rastak432
۸-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ :صبح
ارسال: #2
RE: وبلاگ یک پسر7ساله ...
عجببببببببببب یه آن یاد هفت سالگی خودم افتادم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیییییییییییییییییی روزگار
ده درصد از زندگی مسائلی است که برای من اتفاق می افتد و نود درصد آن نحوه ی رویارویی من با آن هاست...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mostafa haddadi
۸-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ :صبح
ارسال: #3
(۸-۳-۱۳۹۲ ۰۹:۰۹ :صبح)atefeh.m نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجببببببببببب یه آن یاد هفت سالگی خودم افتادم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیییییییییییییییییی روزگار

لطفا بیشتر توضیح بدید ...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۸-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ :صبح
ارسال: #4
عزیزم حتما بابا یا مامانش با کامپیوتر خیلی کار می کنن که این فسقلی از حالا به وبلاگ نویسی رو اورده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا تو هستی و غزل هست دلم تنها نیست ....
۸-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ :صبح
ارسال: #5
دقیقتر بخام بگم ما هفت سالگیمون مچمونو گاز میگرفتیم میشد ساعت مچی کلی بااون حال میکردیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اونوقت این بچهه تو هفت سالگی وبلاگ دارهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ده درصد از زندگی مسائلی است که برای من اتفاق می افتد و نود درصد آن نحوه ی رویارویی من با آن هاست...
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، maryam
۸-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ :صبح
ارسال: #6
(۸-۳-۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ :صبح)atefeh.m نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقیقتر بخام بگم ما هفت سالگیمون مچمونو گاز میگرفتیم میشد ساعت مچی کلی بااون حال میکردیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اونوقت این بچهه تو هفت سالگی وبلاگ دارهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهان ، از اون لحاظ ...

منم یکی بهش اضافه کنم
ما رو دم دمای غروب به زور از تو کوچه و خاک و خولا جمعمون می کردن، اما حالا ...

سپاس شده توسط atefeh.m
۸-۳-۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ :عصر
ارسال: #7
لینک درسته؟واسه من not foundمیزنه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرگز بخاطر مردم تغییر نکن! این جماعت هر روز تو را جور دیگری می خواهند.مردم شهری که همه در آن می لنگند،به کسی که راست راه می رود می خندند...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۸-۳-۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ :عصر
ارسال: #8
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
۸-۳-۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ :عصر
ارسال: #9
(۸-۳-۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم مثل همون لینک قبلیه not found
هرگز بخاطر مردم تغییر نکن! این جماعت هر روز تو را جور دیگری می خواهند.مردم شهری که همه در آن می لنگند،به کسی که راست راه می رود می خندند...
۸-۳-۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ :عصر
ارسال: #10
(۸-۳-۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ :عصر)af.rad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۸-۳-۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم مثل همون لینک قبلیه not found

این روزا بلاگفا فکر کنم مشکلی داره و هر از چند گاهی بالا نمیاد
بعدا دوباره امتحان کنید، مطمئنا براتون باز میشهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یه وبلاگ باحال mostafa haddadi 3 1,111 ۲۵-۱۰-۱۳۹۰ ۰۹:۴۵ :عصر
آخرین ارسال: mostafa haddadi

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
sahar.i (۱۴-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۵۳ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری