شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

وقتی دختر ها و پسر ها دور هم خلوت می کنندزمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۰۷ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sajad.h
آخرین ارسال: nasrin67
پاسخ: 10
بازدید: 610

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

وقتی دختر ها و پسر ها دور هم خلوت می کنند

۹-۳-۱۳۹۱, ۰۸:۲۶ :عصر
ارسال: #1
وقتی دختر ها و پسر ها دور هم خلوت می کنند
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی پسرا دور هم خلوت میکنند!!!!
۱- ای رامین بدبخت دلت بسوزه همون دختری که به تو نخ نمیداد من رفتم شمارشو گرفتم
۲- من بدجوری عاشقش شدم . اگه این خوشکله با من دوست بشه من همه ی دوست دخترهام رو کنار میگذارم
۳- بچه ها این دختره رو دیدین که مانتو صورتی میپوشه و یه عینک آفتابی هم میزنه . وقتی هم که توی دانشگاه راه میره هیچکی رو تحویل نمیگیره . باید حالشو بگیریم
۴- ما اینیم دیگه بالاخره شماره رو دادیم به دختره
۵- بچه ها من میخونم شماها دست بزنید ... امشب خونمون بعله برونه ..امشب خونمون عشق و جنونه ...
۶- بر و بچ جاتون خالی امروز رفتیم کافی نت یه رومی رو به گند کشیدیم!!!
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی دخترا دور هم خلوت میکنند!!!!
۱- وای این انگشتر رو کی خریده ؟ چقدر قشنگه !!!!!
۲- وای الهام جون نبودی امروز من با اون پسره قرار داشتم . اینقدر با هم حرفزدیم . حتی اسم بچه هامون هم انتخاب کردیم
۳- من خیلی دلم میخواد آی دی این پسره رو بدست بیارم تا باهاش چت کنم .
۴- امروز یه پسره خوشتیپ و با کلاس توی دانشگاهمون اومده بود . هر چی عشوه و ناز کردم براش تحویلم نگرفت . مگه من خوشکل نیستم
۵- سارا دیدی چه پسره مودبی توی فروشگاه بود . حتی توی صورتمون هم نگاه نکرد . خیلی پسره سر به زیری بود من که دلم پیشش گیر کرده
۶- مینا دختر با خودت چیکار کردی . چرا این همه چاق شدی . حالا باید بری بدن سازی اندامت رو بسوزونی تا این لباسهای تنگی که گرفتی اندازه ی تنت بشه
۷- راستی شیلا امشب میایی خونه ی ما . امشب جشن تولد منه . حتما بیا . چون میخواهیم کلی برقصیم!!!!
به سلامتی اون پسری که خواست آدم بشه ...
ولی یه دختر اومد تو زندگیش و نذاشت و بهش فهموند که
همیشه پای یک زن در میان است !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط farhad ، الهه ، M-SH-IT
۹-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ :عصر
ارسال: #2
RE: وقتی دختر ها و پسر ها دور هم خلوت می کنند
فک کنم تکراری باشه
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۹-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ :عصر
ارسال: #3
(۹-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ :عصر)sahar.n نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک کنم تکراری باشه

سحر جان اگه تکراریه لینک قبلی رو بزار
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۹-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ :عصر
ارسال: #4
نمیدونم کجای تالار خوندمش ولی میگم تکراری هست
خانم اسلامی میاد ثابتش میکنه
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
 سپاس شده توسط STAR
۹-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ :عصر، توسط nasrin67.)
ارسال: #5
اینم لینک پست قبلی البته فقط در مورد دخترا هست پسرا نیست
بنابراین چون با قبلی فرق میکنه پسرا رو هم گفته به سطل زباله منتقل نمیشهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط sahar.n ، STAR
۹-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ :عصر، توسط mohammad.)
ارسال: #6
(۹-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم لینک پست قبلی البته فقط در مورد دخترا هست پسرا نیست
بنابراین چون با قبلی فرق میکنه پسرا رو هم گفته به سطل زباله منتقل نمیشهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس واسه چی این تکراریه واسه من باز نمیشه ؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۹-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ :عصر
ارسال: #7
خونسردیه خودتون حفظ کنید
گویا درست مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۹-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ :عصر
ارسال: #8
خانم نوذری شما هم که فقط مچ منو بگیر باشه طلبتون
به سلامتی اون پسری که خواست آدم بشه ...
ولی یه دختر اومد تو زندگیش و نذاشت و بهش فهموند که
همیشه پای یک زن در میان است !
۱۰-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ :صبح
ارسال: #9
اینکه تاپیکهای تکراری رو مشخص میکنیم فقط به خاطر آسونتر شدن هرس تالار هست، و به خاطر غرض شخصی نیست!!! ولی متاسفانه ظاهرا خیلی از خانمها و آقایان از این موضوع ناراحت شدن، من در اینجا اعلام میکنم شخصا دیگه هیچموقع کاری به تاپیکهای تکراری ندارم!! با تشکـــــر !!!!
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
 سپاس شده توسط MostafA ، nasrin67 ، sajad.h
۱۰-۳-۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ :عصر
ارسال: #10
(۹-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ :عصر)sajad.h نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خانم نوذری شما هم که فقط مچ منو بگیر باشه طلبتون

آقای هاشمی همونطور که خانم اسلامی گفتن مشخص کردن این پستای تکراری واسه هرس کردن راحت تره ولی من این پست شما رو که به سطل زباله انتقال ندادم چون با پست قبلی یکم فرق میکردمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط STAR ، sajad.h
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  وقتی ی پسر....وقتی یه دختر... sima 0 359 ۱۱-۲-۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ :عصر
آخرین ارسال: sima

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
2 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
STAR (۲۰-۵-۱۳۹۴, ۰۱:۵۷ :عصر)، sahar.n (۱۸-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری