شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

وقتی مردی دروغ میگه...زمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۱۲:۴۲ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Rastak432
آخرین ارسال: par1
پاسخ: 3
بازدید: 504

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

وقتی مردی دروغ میگه...

۲۷-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ :عصر
ارسال: #1
1 (1) وقتی مردی دروغ میگه...
روزی، وقتی هیزم شكنی مشغول قطع كردن یه شاخه درخت بالای رودخونه بود، تبرش افتاد تو رودخونه. وقتی در حال گریه كردن بود، یه فرشته اومد و ازش پرسید: چرا گریه می كنی؟ هیزم شكن گفت كه تبرم توی رودخونه افتاده. فرشته رفت و با یه تبر طلا برگشت.
آیا این تبر توست؟
هیزم شكن جواب داد:
"نه" فرشته دوباره به زیر آب رفت و این بار با یه تبر نقره برگشت و پرسید كه آیا این تبر توست؟ دوباره، هیزم شكن جواب داد: نه !
فرشته باز هم به زیر آب رفت و این بار با یه تبر آهنی برگشت و پرسید آیا این تبر توست؟
جواب داد: آره آره ...
فرشته از صداقت مرد خوش حال شد و هر سه تبر را به او داد و هیزم شكن خیلی خوش حال روانه خونه شد.

هیزم شکن یه روز وقتی داشت با زنش كنار رودخونه راه می رفت زنش افتاد توی آب!
هیزم شكن داشت گریه میکرد و کمک میخواست كه فرشته باز هم اومد و پرسید كه چرا گریه می كنی؟
اوه فرشته، زنم افتاده توی آب !
فرشته رفت زیر آب و با جنیفر لوپز برگشت و پرسید: زنت اینه؟
هیزم شكن فریاد زد: آره!
فرشته عصبانی شد و گفت: تو تقلب كردی، این نامردیه

هیزم شكن جواب داد: اوه، فرشته منو ببخش. سوء تفاهم شده. می دونی، اگه به جنیفر لوپز "نه" می گفتم تو می رفتی و با كاترین زتاجونز می اومدی. و باز هم اگه به كاترین زتاجونز "نه" میگفتم، تو می رفتی و با زن خودم می اومدی و من هم می گفتم آره. اونوقت تو هر سه تا رو به من می دادی. اما فرشته، من یه آدم فقیرم و توانایی نگهداری سه تا زن رو ندارم، و به همین دلیل بود كه این بار گفتم آره...!
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط pegah.kh ، sahar.n ، flower ، اسیر خودم ، AliReza ، farhad ، par1 ، sinderela ، mohammad
۲۹-۶-۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ :عصر
ارسال: #2
RE: وقتی مردی دروغ میگه...
خیلی با حال بود
یکی گفتا به کعبه ما هر دو خاکیم چرا باید به دورت من بگردم بگفتا کعبه تو با پای امدی باید بگردی برو با دل بیا تا من بگردم.
الهی پیشانی بر خاک نهادن اسان است دل از خاک برداشتن دشوار است
قبر صندوق اعمال ماست فشار قبر فشار اعمال ماست
۱-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۵۱ :عصر
ارسال: #3
RE: وقتی مردی دروغ میگه...
ممنون جالب بود
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دکتر روانشناس میگه به مشکلات بخند!!(طنز) manjoon 0 383 ۱۰-۵-۱۳۹۱ ۰۵:۵۹ :عصر
آخرین ارسال: manjoon
  وقتی ی پسر....وقتی یه دختر... sima 0 360 ۱۱-۲-۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ :عصر
آخرین ارسال: sima

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
32 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ :صبح)، MostafA (۱-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۳۹ :عصر)، mostafa haddadi (۱-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ :عصر)، kaka (۱-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ :عصر)، Masoud Ebrahimi (۲۸-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ :عصر)، mohammad (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۱۰ :عصر)، STAR (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۱۱ :عصر)، mahan (۲-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ :صبح)، ف.فرجی (۲۸-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ :عصر)، sahar.n (۲۸-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۰۳ :صبح)، pegah.kh (۲۷-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ :عصر)، AliReza (۲۹-۶-۱۳۹۲, ۰۲:۴۰ :عصر)، MshdN (۲۷-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ :عصر)، af.rad (۲-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ :عصر)، farhad (۳۰-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ :صبح)، sinderela (۲-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ :صبح)، mina (۳۰-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ :صبح)، flower (۲۸-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۴۴ :عصر)، ice girl (۲۹-۶-۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ :عصر)، engin_atefe (۲-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۴۶ :عصر)، Rastak432 (۲-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ :عصر)، par1 (۱-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۵۱ :عصر)، شاسلطان (۶-۸-۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ :عصر)، h_v1988 (۲۸-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۵۴ :عصر)، sama (۲-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۰۸ :عصر)، Z_12570 (۲۸-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ :عصر)، ناززی (۳۰-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ :صبح)، اسیر خودم (۲-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ :عصر)، zpirmoradian (۳۰-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ :صبح)، rasolnosrati (۲۹-۱-۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ :صبح)، رهان (۲۵-۲-۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ :عصر)، مموری (۸-۱۰-۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری