شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

پایان نامه کارشناسیزمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۴۴ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 16
بازدید: 3095

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پایان نامه کارشناسی

۱۳-۹-۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۹-۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #1
پایان نامه کارشناسی
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این ترم کسی پایان نامه نداره

بگید موضوعتون در چه مورده شاید بتونیم کمکتون کنیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه چندتا پایان نامه آماده من دارم
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط atefeh.m ، nasrin ، STAR ، nasrin67 ، maryam ، mahan ، ebrahim.alaee
۱۳-۹-۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۹-۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ :عصر، توسط STAR.)
ارسال: #2
RE: پایان نامه کارشناسی
طراحی سایت ( asp.net ) مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۳-۹-۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ :عصر
ارسال: #3
پروژه طراحی سایت دارم ولی نمیدونم asp.net هست یا نه
الان دارم میرم کرمانشاه اومدم حتما براتون آپ میکنم
پوزش مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط STAR
۱۳-۹-۱۳۹۱, ۰۵:۵۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۹-۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ :عصر، توسط sima.)
ارسال: #4
طراحی سایت صلواتی انجام میدیم ...موضوع + وقتی که برای ارائه دارید + مباحثی که باید لحاظ بشه رو بگید
تا شرایطشو بررسی کنیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط kaka ، maryam ، ice girl ، atefeh.m ، STAR
۱۳-۹-۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ :عصر
ارسال: #5
منم چند نمونه پروژه طراحی سایت دارم موضوعتونو بگید اگه به دردتون میخوره براتون بزارممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرامش آنست که احساس کنی در هر قدم دستت در دست خداست ، لحظه هایت آرام !
 سپاس شده توسط sima ، atefeh.m ، STAR
۱۴-۹-۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ :صبح
ارسال: #6
یعنی من کشته مرده ی این شرکتتون در امورخیریه ام مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خداخیرتون بده ماهم باکمک این خدمات انسان دوستانتون درسمونو تمام کردیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ده درصد از زندگی مسائلی است که برای من اتفاق می افتد و نود درصد آن نحوه ی رویارویی من با آن هاست...
 سپاس شده توسط sima
۱۴-۹-۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ :صبح
ارسال: #7
میگم می تونیم امیدوار باشیم تا یک سال دیگه هم این خدمات انسان دوستانه ادامه داشته باشه؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
۱۴-۹-۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ :صبح
ارسال: #8
من یه پروژه آماده دانلود کردم، ولی هنوز موفق نشدم ببینم در مورد چیه!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرق نمیکنه موضوعش چی باشه.

با تشکر
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
۱۴-۹-۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ :عصر
ارسال: #9
طراحی وب با سیستم مدیریت محتوای جوملا
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
۱۴-۹-۱۳۹۱, ۰۴:۵۹ :عصر
ارسال: #10
(۱۴-۹-۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ :صبح)STAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه پروژه آماده دانلود کردم، ولی هنوز موفق نشدم ببینم در مورد چیه!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرق نمیکنه موضوعش چی باشه.

با تشکر

(۱۴-۹-۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ :عصر)Ahmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طراحی وب با سیستم مدیریت محتوای جوملا

از اونجا که هدف ما جلب رضایت شماست با ذکر جزییات بگید تا دقیقا زمانی که طول میکشه رو تخمین بزنیم
من باب مثال
من ی پروژه مد نظرم هست که سه صفحه داره برای یوزر برای ادمین و برای سفارش ...کارهایی که هر صفحه باید قابلیت انجام داشته باشه و باید تا اول اسفند آماده بشهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با asp.net طراحی میکنم و خوشحال میشم کمکی کنم ب شرطیکه وقت زیاد بهم بدین مثلا نگین فردا باید ارائه بدم تا آخرشب میتونی آماده کنیمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیش اومده که گفتم بگم
که دست پیشو بگیرممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط kaka ، MostafA ، Ahmad
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
25 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۴-۲-۱۳۹۳, ۰۴:۳۳ :عصر)، mostafa haddadi (۱۷-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ :عصر)، mohammad (۱۸-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ :عصر)، nasrin67 (۱۸-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۱۲ :صبح)، nasrin (۱۷-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ :عصر)، mahan (۱۸-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۰۸ :عصر)، maryam (۲۲-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ :عصر)، moon (۵-۱۲-۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ :عصر)، ebrahim.alaee (۱۸-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ :صبح)، af.rad (۱۷-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ :عصر)، habib (۱۸-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ :صبح)، motamed (۴-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ :عصر)، rkazpnu (۶-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ :صبح)، merila (۲۷-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ :عصر)، bayati1360 (۲۹-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ :صبح)، Aras_1361 (۲۱-۵-۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ :عصر)، msalehi600 (۲۶-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ :صبح)، tinaa (۱۸-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ :صبح)، m.fn (۲۸-۱-۱۳۹۳, ۰۳:۵۴ :عصر)، a_ad2013 (۱۷-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ :عصر)، میترا1183 (۲-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ :صبح)، شاهی (۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۱۷ :عصر)، tayyebi_shiva (۲۰-۵-۱۳۹۴, ۱۰:۱۹ :عصر)، ali_pgu95 (۱-۶-۱۳۹۵, ۰۱:۴۰ :عصر)، AZADEH93 (۱۶-۶-۱۳۹۵, ۰۴:۰۸ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری