شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

پرسش و پاسخ برای ارشدزمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۱۲:۲۴ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: ebrahim.alaee
پاسخ: 11
بازدید: 1707

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرسش و پاسخ برای ارشد

۳۰-۳-۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ :صبح
ارسال: #1
پرسش و پاسخ برای ارشد
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما خدایی داریم مهربان و دوست داشتنی ، مهربان تر و دوست داشتنی تر از همه ی کسانی که می شناسیم ، که همیشه همراه ما بوده ، هست و خواهد بود و اجازه نمی دهد تلاش ما بی پاسخ و بی پاداش بماند پس با توکل و امید به خدا دوباره شروع کن .

تمام سعی مان را بکنیم، پیامبری همیشه در همین نزدیکی ست…
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sahar.n ، kaka ، mahan ، Rastak432 ، Ahmad ، nasrin67 ، sima ، atefeh.m ، mostafa haddadi ، af.rad
۳۰-۳-۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۳-۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #2
RE: پرسش و پاسخ برای ارشد
"اگر هدفی ارزشمند دارید به دنبال تنها دلیلی باشید که بیان می کند شما می توانید به آن هدف برسید ."

" این تاپیک را برای پرسش و پاسخ شما عزیزان برای اولین گام برای مطالعه برای کنکور ارشد گذاشتیم.سوالات خودتون را که در قالب چگونگی برنامه ریزی درسی-تهیه چه عنوان منابع درسی و هرنوع سوالی که در حین خوندن برای ارشد دارید بپرسید تا با همکاری اساتید محترم تالار و سایر دوستان بتونیم مطالعه خوبی تا زمان کنکور داشته باشیم و آینده خوبی همراه با موفقیتهای فراوان را برای خودمون رقم بزنیم"
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط ebrahim.alaee ، mahan ، sahar.n ، kaka ، Rastak432 ، Ahmad ، nasrin67 ، mostafa haddadi ، af.rad
۳۰-۳-۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۳-۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ :عصر، توسط kaka.)
ارسال: #3
کار بسیار خوبی ست.

دوستانی که میخوان شروع کنند برای ارشد بخونند ، اگر سوالی دارند و منابعی که میخوان خریداری کنند و توی برنامه ریزی و ثبتنام توی چه موسسات کنکور آزمایشی و.... و هرسوالی که دارند و را اینجا مطرح کنند؛ انشالله که بچه هایی که این راه را رفته اند و درحال گذراندن مقطع ارشد هستند وهمچنین اساتید محترمی که عضو تالار هستند کمک کنند و گامی در جهت پیشرفت خودمون باشد. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mahan ، sahar.n ، Administrator ، Ahmad ، nasrin67 ، mostafa haddadi ، shahrum
۵-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۲۲ :عصر
ارسال: #4
باسلام و ارزوی قبولی طاعات و عبادات

من میخوام کنکور ارشد نرم افزار شرکت کنم چه منابعی را پیشنهاد میکنید؟
 سپاس شده توسط nasrin67 ، mostafa haddadi
۵-۵-۱۳۹۲, ۰۷:۰۸ :عصر
ارسال: #5
(۵-۵-۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ :عصر)mehlysa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام و ارزوی قبولی طاعات و عبادات

من میخوام کنکور ارشد نرم افزار شرکت کنم چه منابعی را پیشنهاد میکنید؟

سلام.طاعات شما هم قبول

منبع برای چه دروسی میخواهید؟
 سپاس شده توسط sahar.n ، nasrin67 ، mostafa haddadi
۵-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ :عصر
ارسال: #6
من برای درسی مثل ساختمان داده نمیدونم چی رو بخونم

ساختمان داده پارسه خیلی خوب توضیح داده ما روند سوالات امسال اینو نشون داد که این کتاب کاملی نیست

ساختمان داده مقسمی هم درسنامه جامعی نداره فقط تستاش خوبه

غیر از این دو منبع چی رو توصیه میکنید؟
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
 سپاس شده توسط mahan ، nasrin67 ، mostafa haddadi
۵-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ :عصر
ارسال: #7
من خودم ساختمان داده فقط مقسمی خوندم به همراه جزوه از استاد خودمون که جزوه مشابه کتاب و تستهای مقسمی بود.به نظرم که خوب بود

مدرسان شریف و پوران پژوهش هم خودتون ببینید اگر خوب بودن تهیه کنید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط sahar.n ، nasrin67
۱۰-۶-۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ :عصر
ارسال: #8
1 (10) RE: پرسش و پاسخ برای ارشد
سلام.من کتاب فارسی sas mixed model رو میخوام.نمیدونم ازکجا باید پیداش کنم.خیلی مهمه واسم.لطفا کمکم کنید .لینک کتاب رو گذاشتم:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این کتاب راهنمای موضوع سمینارمه.لطفا راهنماییم کنید
۱۰-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۶-۱۳۹۲ ۰۴:۰۳ :عصر، توسط atefeh.m.)
ارسال: #9
سلام ممنون از آقای جزایری بخاطر این که حواسشون به همه هست.
من می خواستم ببینم ادامه تحصیل توی چه رشته ای راحتت تره و وقت کمتری میخاد برای کنکور؟بعد از اون ور بازار کار وا3 چه رشته هایی بهتره؟
حتما هم نباید شاخه ی کامپیوتر باشه ها هرکی تو هر زمینه ای اطلاعاتی داره بفرماید مثلا خودم جدیدا به رشته ی فلسفه هم فکر می کنم.
ممنون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگید تنبله ها وقت ندارممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ده درصد از زندگی مسائلی است که برای من اتفاق می افتد و نود درصد آن نحوه ی رویارویی من با آن هاست...
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، Rastak432 ، Masoud Ebrahimi
۱۱-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ :عصر
ارسال: #10
(۱۰-۶-۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ :عصر)atefeh.m نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ممنون از آقای جزایری بخاطر این که حواسشون به همه هست.
من می خواستم ببینم ادامه تحصیل توی چه رشته ای راحتت تره و وقت کمتری میخاد برای کنکور؟بعد از اون ور بازار کار وا3 چه رشته هایی بهتره؟
حتما هم نباید شاخه ی کامپیوتر باشه ها هرکی تو هر زمینه ای اطلاعاتی داره بفرماید مثلا خودم جدیدا به رشته ی فلسفه هم فکر می کنم.
ممنون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگید تنبله ها وقت ندارممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام. توی زمینه کامپیوتر و IT بنده پیشنهاد می کنم که ارشد را IT شرکت کنید. گرفتن مدرکش راحت از کرایش نرم افزار رشته کامپیوتر است. اما در مورد بازار کار، این طور که من متوجه شدم بازار کار رشته مهندسی کامپیوتر از همه پر رونق تره ولی تحصیل توی این رشته یکم سخته. نظر به این که حفظیات شما خوبه همون IT برای شما مناسب است.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
 سپاس شده توسط atefeh.m
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
100 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱۱-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ :عصر)، sima (۱۰-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۴۲ :عصر)، z.d (۲۳-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ :عصر)، MostafA (۱۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۳:۱۶ :عصر)، mostafa haddadi (۱۰-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ :عصر)، Ahmad (۵-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ :عصر)، kaka (۱۱-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ :عصر)، ستاره (۱۷-۸-۱۳۹۲, ۰۶:۳۲ :عصر)، Masoud Ebrahimi (۱۴-۹-۱۳۹۵, ۱۱:۲۵ :عصر)، nasrin67 (۵-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ :عصر)، STAR (۱۲-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ :صبح)، r.k (۱۴-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ :عصر)، Fereshte (۶-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۱۸ :عصر)، nasrin (۱۸-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۳۷ :عصر)، atefeh.m (۱۳-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ :صبح)، hamid (۲۲-۵-۱۳۹۳, ۰۵:۱۶ :عصر)، mahan (۱۳-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۳۴ :عصر)، ف.فرجی (۱۲-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ :عصر)، Glaxy (۵-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ :عصر)، ebrahim.alaee (۶-۲-۱۳۹۴, ۰۵:۳۳ :عصر)، sahar.n (۱۱-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۰۵ :عصر)، peymangoodboy (۱۱-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ :عصر)، pegah.kh (۲۷-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ :صبح)، af.rad (۱۲-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۰۲ :عصر)، amir_ch_1367 (۳۰-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ :عصر)، parva (۱۱-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ :عصر)، jzd (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ :عصر)، مینا (۱۸-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ :عصر)، tahoora (۱۴-۲-۱۳۹۳, ۰۳:۳۷ :عصر)، f_AllahbeiGy (۲۸-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۴۳ :عصر)، ayeshe (۲۳-۶-۱۳۹۳, ۰۱:۴۳ :عصر)، masood_r (۱۱-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۰۷ :عصر)، khoram22 (۵-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ :صبح)، behnaz72 (۱۳-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ :صبح)، حیفا (۹-۱-۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ :صبح)، Rastak432 (۱۳-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ :صبح)، dara (۱۳-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۰۵ :عصر)، mehlysa (۵-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۲۲ :عصر)، ریحانه (۲۸-۶-۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ :عصر)، anahita368 (۲۰-۱۰-۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ :عصر)، motamed (۳۰-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ :عصر)، parnia (۱۱-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ :عصر)، akhlaghialireza (۱۵-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ :صبح)، sama (۱۳-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ :صبح)، artan200 (۱۷-۶-۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ :عصر)، samira68 (۲۹-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۵۴ :عصر)، rmanoracle (۱۱-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۲۸ :صبح)، مینی نیمی (۱۹-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ :عصر)، mffi (۲۵-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ :صبح)، ناززی (۲۱-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ :عصر)، raminmoradi47 (۲۹-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ :عصر)، فرانک (۱۵-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ :صبح)، maryam.khasheie (۲۴-۲-۱۳۹۳, ۰۸:۳۶ :عصر)، vahidhz08 (۱۰-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ :صبح)، shermilla0 (۱۰-۶-۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ :عصر)، baran1391 (۱۰-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۳۱ :عصر)، amir56 (۳۰-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ :صبح)، amir__t (۱۴-۳-۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ :صبح)، aliham (۳۱-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ :صبح)، lahijani (۲۲-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ :عصر)، ali2002 (۴-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ :عصر)، mohsen1990 (۱۹-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ :عصر)، shahrum (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ :عصر)، shahkar_ir (۴-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ :عصر)، teraktor2003 (۳-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ :عصر)، razi (۲۰-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ :صبح)، pishva (۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۳:۰۰ :صبح)، mohammad92 (۲۵-۸-۱۳۹۳, ۰۷:۲۰ :عصر)، karimpour (۲۶-۹-۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ :عصر)، p30doc (۸-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ :عصر)، Behzad_452 (۱۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ :صبح)، samira8800 (۲۴-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۲۵ :عصر)، kambiz696 (۲۷-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ :صبح)، sarina59 (۲۷-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ :صبح)، peresfone (۱-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۰۳ :عصر)، toops5892 (۳۰-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ :عصر)، bolbol (۲۵-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ :عصر)، حنانه (۲۰-۳-۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ :صبح)، mmmmz (۲۴-۲-۱۳۹۳, ۰۶:۱۱ :عصر)، amiri1981 (۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ :صبح)، parvaz255 (۱۵-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ :صبح)، amene he (۱۸-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ :صبح)، sepanloo (۱۹-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۲۳ :عصر)، m.fn (۲۵-۲-۱۳۹۳, ۰۹:۱۸ :صبح)، esmat (۲۰-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ :عصر)، persiansh (۱۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ :عصر)، tavaneh (۵-۳-۱۳۹۳, ۰۸:۰۰ :عصر)، mam2012 (۲۶-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ :عصر)، tabassomsa (۲۹-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ :عصر)، sahar9210 (۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ :عصر)، tamtam (۱۶-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ :صبح)، sara1366 (۹-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ :عصر)، faraji (۱۴-۱۲-۱۳۹۲, ۰۴:۲۲ :عصر)، memari (۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ :عصر)، سما1986 (۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ :عصر)، شیما71 (۱۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ :عصر)، kahyani (۲۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۸:۱۶ :عصر)، Rm_290 (۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۰۴:۴۳ :عصر)، hamid-kh (۲۱-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۴۴ :صبح)، mahlah (۲۸-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری