شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

پس از صعود به يك چهارم نهايي المپيك/ روزبهاني: راند سوم طوري زدمش كه نتواند بايستدزمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۵۸ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 1
بازدید: 272

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پس از صعود به يك چهارم نهايي المپيك/ روزبهاني: راند سوم طوري زدمش كه نتواند بايستد

۱۵-۵-۱۳۹۱, ۰۳:۱۶ :عصر
ارسال: #1
پس از صعود به يك چهارم نهايي المپيك/ روزبهاني: راند سوم طوري زدمش كه نتواند بايستد
احسان روزبهاني گفت: اميدوارم بتوانم در مسابقه سوم نيز حريف قزاق خود را ببرم و صاحب مدال المپيك شوم.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) از لندن، ملي‌پوش وزن 81 كيلوگرم بوكس ايران پس از كسب دومين پيروزي ارزشمند خود در بازي‌هاي المپيك در جمع خبرنگاران گفت: حريف سرسخت و قديمي داشتم. اين بوكسور ترك حتي با مظاهري هم بازي كرده بود، ولي من تا به حال مقابل او قرار نگرفته بودم. اما در راند سوم طوري مي‌زدم كه ديگر نتواند سرپا بايستد.

وي همچنين در مورد مسابقه سرنوشت ساز خود با حريف قزاق كه مدال برنز برنده اين ديدار قطعي مي‌شود، گفت: حريف قزاقم خيلي خوب است اما اميدوارم بتوانم او را ببرم و صاحب مدال المپيك شوم.
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin67 ، mahan
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  احسان حدادي: نمي‌خواهم تجربه تلخ پكن تكرار شود/تا المپيك تنها در يك مسابقه شركت میکنم mahdi hashemi 0 292 ۳۰-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ :صبح
آخرین ارسال: mahdi hashemi
  شعار المپيك 2012 مشخص شد yasi 0 536 ۳۱-۱-۱۳۹۱ ۰۴:۳۱ :عصر
آخرین ارسال: yasi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری