شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

پیامی که دانلود منجر میده!!!(چیکارش باید بکنم؟)زمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۸:۵۲ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mostafa haddadi
آخرین ارسال: mostafa haddadi
پاسخ: 20
بازدید: 1331

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیامی که دانلود منجر میده!!!(چیکارش باید بکنم؟)

۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ :صبح
ارسال: #1
پیامی که دانلود منجر میده!!!(چیکارش باید بکنم؟)
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام، چیکار کنم که دیگه این پیامو نده؟
از دیروز روی اعصابم راه میره!!!
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط AliReza ، nasrin67
۲۸-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ :صبح
ارسال: #2
RE: پیامی که دانلود منجر میده!!!(چیکارش باید بکنم؟)
آپدیتش کردی جدیدین ؟
کرکش کش حل میشه
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط nasrin67
۲۸-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ :صبح
ارسال: #3
از منم همین جور شده
کرکش هم کردم باز درست نشد
حتی حذفش کردم باز نصب کردم و کرکش کردم بازم هنوز ارور رو میده
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۲۸-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #4
بعد از حذف نرم افزار

تو سیستم عامل 32 بیتی برید Run بعد Regedit بعد HKEY_LOCAL_MACHINE بعد زیر قسمت SOFTWARE نوشته Internet Download Manager بعدم Delete کنید و دوباره نرم افزار رو نصب کنید و کرک

تو سیستم عامل 64 بیتی Run بعد Regedit بعد HKEY_LOCAL_MACHINE بعد زیر قسمت SOFTWARE بعد Wow6432Node نوشته Internet Download Manager بعدم Delete کنید و دوباره نرم افزار رو نصب کنید و کرک
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط nasrin67 ، AliReza ، mostafa haddadi
۲۸-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ :عصر
ارسال: #5
(۲۸-۸-۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ :صبح)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد از حذف نرم افزار

تو سیستم عامل 32 بیتی برید Run بعد Regedit بعد HKEY_LOCAL_MACHINE بعد زیر قسمت SOFTWARE نوشته Internet Download Manager بعدم Delete کنید و دوباره نرم افزار رو نصب کنید و کرک

تو سیستم عامل 64 بیتی Run بعد Regedit بعد HKEY_LOCAL_MACHINE بعد زیر قسمت SOFTWARE بعد Wow6432Node نوشته Internet Download Manager بعدم Delete کنید و دوباره نرم افزار رو نصب کنید و کرک

من همین کار رو کردم ولی بازم ارور میده نمیدونم یدفه چش شده
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ :عصر
ارسال: #6
(۲۸-۸-۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ :صبح)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آپدیتش کردی جدیدین ؟
کرکش کش حل میشه

نه، آپدیتش نکردم!
هر وقت هم که پیام میداد میتونم نسخه بالاترش رو آپدیت کنم، قبول نمی کردم!!!

یک بار حذفش میکنم، کارایی هم که میگی میکنم ...

البته برای نصب مجدد نرم افزار، به نظرم بهتر باشه اینترنت رو قطع کنیم و کرکش کنیم ...

۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۳۳ :عصر
ارسال: #7
فکر کنم مشکل حل شد ... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط AliReza
۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ :عصر
ارسال: #8
نخیـــــر، حل نشده! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۸-۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #9

اینو دانلود کنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از tray ویندوزتون (همون جایی که آیکن های کوچولو کنار ساعت هستن) اگه IDM اجرا هست اون رو ببندید...
فایلی که دانلود کردید از حالت فشرده درش بیارید...
کرکی که داخلش هست رو اجرا کنید...
دکمه Patch رو بزنید، بعد به ترتیب توی پنجره هایی که نمایش داده میشه اسم و بعدش فامیلتون رو بزنید... (البته مهم نیست چی بزنید، هرچی دوست دارید بزنید)
بهد که نوشت Patch Successfull ینی همه چیز حله...
حالا اجرا کنید دانلود منیجرتونو...
اگه درست شده یا نشده خبر بدین...

اگه بعد از زدن دکمه Patch دیدین اروری داد که گفت فایل رو پیدا نمیکنم شما با Yes جواب بدین و توی پنجره ای که باز میشه محل نصب و فایل اجرایی IDM رو نشونش بدین تا عملیات کرک رو انجام بده که این مورد اکثراً توی ویندوزهای 64بیتی اتفاق میفته.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط mostafa haddadi ، Administrator
۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ :عصر
ارسال: #10
(۲۸-۸-۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ :عصر)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو دانلود کنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از tray ویندوزتون (همون جایی که آیکن های کوچولو کنار ساعت هستن) اگه IDM اجرا هست اون رو ببندید...
فایلی که دانلود کردید از حالت فشرده درش بیارید...
کرکی که داخلش هست رو اجرا کنید...
دکمه Patch رو بزنید، بعد به ترتیب توی پنجره هایی که نمایش داده میشه اسم و بعدش فامیلتون رو بزنید... (البته مهم نیست چی بزنید، هرچی دوست دارید بزنید)
بهد که نوشت Patch Successfull ینی همه چیز حله...
حالا اجرا کنید دانلود منیجرتونو...
اگه درست شده یا نشده خبر بدین...

اگه بعد از زدن دکمه Patch دیدین اروری داد که گفت فایل رو پیدا نمیکنم شما با Yes جواب بدین و توی پنجره ای که باز میشه محل نصب و فایل اجرایی IDM رو نشونش بدین تا عملیات کرک رو انجام بده که این مورد اکثراً توی ویندوزهای 64بیتی اتفاق میفته.

انجام دادم ...

ولی بازم همون ارور ها داده میشند!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
16 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۳۰-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ :عصر)، sima (۳۰-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ :عصر)، MostafA (۲۹-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ :عصر)، mostafa haddadi (۲۹-۸-۱۳۹۲, ۰۴:۰۳ :عصر)، Masoud Ebrahimi (۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ :عصر)، mohammad (۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۴۲ :عصر)، nasrin67 (۷-۱۲-۱۳۹۲, ۰۳:۵۹ :عصر)، mahdi (۲۹-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ :عصر)، STAR (۲۹-۸-۱۳۹۲, ۰۴:۵۲ :عصر)، simin (۲۹-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ :صبح)، nasrin (۲۹-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ :صبح)، fahime.azad69 (۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۰۷ :عصر)، sahar.n (۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ :عصر)، AliReza (۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ :عصر)، af.rad (۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ :عصر)، sama (۲۸-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری