شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

پیام خصوصیزمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۷:۲۹ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 5
بازدید: 670

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیام خصوصی

۱۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۳۱ :عصر
ارسال: #1
پیام خصوصی
یکی از کاربرا پیام خصوصی داده که آقای جزایری شما به پیام خصوصی ها دسترسی دارید

گفتم این پست رو اینجا بذارم تا در دسترس همه ی کاربرا باشه

عرضم به حضورتون هر اتفاقی تو تالار بیفته تو دیتابیس سایت ذخیره میشه

همه ی سایتها دیتا بیس دارند

و با ورود به هاست سایت و دیتابیس میشه همه ی تغییرات رو مشاهده کرد

ولی به دردسرش نمی ارزه چون دیتابیس جز مهم سایته و یه اشکال باعث میشه سایت بپره

من هیچ وقت نخواستم به حریم خصوصی کاربرام وارد بشم چون همون جور مستحضر هستید نوشته پیام خصوصی ننوشته پیام خصوصی من و شما و ادمین

پس خواهشی که ازتون دارم اینه که سعی کنید گفتمان خصوصی خودتون رو با ادد کردن آی دی و و چت رد و بدل کنید
تا اینجور حتی 1% شک نکنید ادمین سایت داره پیام هامون رو میخونه اینجورم من عذاب وجدانم کمتره

با تشکر
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط The DaRk PrOpheT ، kaka ، nasrin67 ، MostafA ، sima ، mostafa haddadi ، yasi ، sajad.h ، seda ، STAR ، سامانی ، mahan ، Masoud Ebrahimi ، AliReza ، sprit
۱۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۵۲ :عصر
ارسال: #2
RE: پیام خصوصی
حالا جدی جدی شما نمیخونید آقای جزایری ؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط kaka ، AliReza
۱۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۰۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۰۱ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #3
(۱۴-۱۱-۱۳۹۰ ۰۸:۵۲ :عصر)nasrin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا جدی جدی شما نمیخونید آقای جزایری ؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بابا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه پیام خصوصی رو از کاربرایی که به ادمینشون اعتماد ندارم حذف کنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولا من از دومتری دیتابیس تالارمم رد نمیشم خیلی ازش میترسم چون اولین سایته که راه انداختم و تجربه ی زیادی در مورد کار با دیتابیس ندارم

بعدشم من هیچ وقت چنین جسارتی نمیکنم و به حریم خصوصی هیچ کاربری وارد نمیشم

حق دارن کاربرایی شک کنن به همین خاطر هم هست که میگم خواهشا اطلاعات خصوصی خودتون رو با چت یاهو رد و بدل کنید که اگه ام خواستید مشکوک شید به مدیر یاهو مشکوک شید نه من مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط MostafA ، kaka ، seda ، STAR
۱۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۰۲ :عصر
ارسال: #4
نه نفرمایید ، ببخشید جسارت کردیم ، فقط خواستم مزاح کنم ، ما به شما اطمینان کامل داریم .
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Administrator ، MostafA
۱۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۵۷ :عصر
ارسال: #5
برا اینگه دیگه کسی بهم پیام خصوصی نده و بگه اقای جزایری شما پیام خصوصی ها رو میخونید و من عذاب وجدان بگیرم
 سپاس شده توسط MostafA ، nasrin
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری