شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

پیام نور :کنکوری که همه شرکت کنندگان قبولند!!!زمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۲۱ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: kaka
پاسخ: 6
بازدید: 861

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 3.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیام نور :کنکوری که همه شرکت کنندگان قبولند!!!

۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #1
پیام نور :کنکوری که همه شرکت کنندگان قبولند!!!
عبدالله معتمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اضافه کرد: در مقطع کارشناسی ارشد، ۱۹۰ هزار نفر، در مقطع کارشناسی ۱۳۰ هزار نفر و در مقطع کاردانی به کارشناسی ۱۵ هزار نفر برای شرکت در دوره های فراگیر پیام نور ثبت نام کرده اند.

وی گفت: در هر رشته محل در مقطع کارشناسی ۳۰ تا ۵۰ نفر و در هر رشته محل مقطع کارشناسی ارشد به این ترتیب پذیرش انجام می شود که ۱۵ نفر در پژوهشی و ۱۵ نفر در آموزش محور دانشجوی فراگیر پیام نور می شوند.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور تأکید کرد: برای دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ظرفیت اعلام شده بیشتر از تعداد شرکت کنندگان است و از این نظر مشکل کمبود ظرفیت نداریم.

به گفته معتمدی در صورتی که داوطلبان در هر کدام از دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد کف نمره را کسب کنند، پذیرفته می شوند، هرچند که در کارشناسی ارشد ظرفیت پذیرش محدودتر است.

وی تأکید کرد: در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز داوطلبان هیچ گونه نگرانی از بابت ظرفیت پذیرش نداشته باشند، زیرا همانند دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ظرفیت بیشتر از تعداد داوطلبان است. نیمی از داوطلبان مقطع کارشناسی ناپیوسته از طریق کنکور فراگیر و نیمی از طریق کنکور سراسری تأمین می شوند.

معاون دانشگاه پیام نور با اشاره به زمان برگزاری هر سه آزمون فراگیر این دانشگاه خاطرنشان کرد: آزمون های فراگیر دانشگاه پیام نور روز جمعه ۲۳ دیماه برگزار می شوند.

وی افزود: در نوبت صبح آزمون مقطع کارشناسی و در نوبت بعد از ظهر آزمون مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته برگزار می شوند.

ضمنا" معاون فنی سازمان سنجش امروز اعلام کرد این کنکور به ۳۰ دیماه منتقل شده است.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط kaka ، nasrin ، MostafA ، Ahmad ، SHIRIN ، mohammad
۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ :صبح
ارسال: #2
RE: پیام نور :کنکوری که همه شرکت کنندگان قبولند!!!
به نظرتون با رتبه چند میشه ارشد پیام نور قبول شد ؟
تو تهران چند تا دانشگاه پیام نور ارشد هستش؟؟
شهریه ارشد پیام نور چقدر با شهریه آزاد متفاوته ؟؟
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ :صبح
ارسال: #3
نسرین خانم تا جایی که من سراغ دارم دوستم با رتبه600پیام نور تهران آورد
هزینه اش فکرکنم ترمی 1200 میشه
هزینه آزاد ترمی حدود 1700 هست

ارشد پیام نور تهران و شهر ری را من سراغ دارم
 سپاس شده توسط nasrin ، Arezoo
۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۴۷ :عصر
ارسال: #4
پیام نور ورودیش خوبه ولی خروجیش... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۰۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۸:۱۲ :عصر، توسط Arezoo.)
ارسال: #5
(۱۸-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ :صبح)Alidousti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نسرین خانم تا جایی که من سراغ دارم دوستم با رتبه600پیام نور تهران آورد
هزینه اش فکرکنم ترمی 1200 میشه
هزینه آزاد ترمی حدود 1700 هست

ارشد پیام نور تهران و شهر ری را من سراغ دارم

سلام
هزینه پیام نور من این ترم پرداخت کردم نزدیکای 900 شد یعنی 800و خورده ای احتمالا خانم علیدوستی درمورد وقتی فکر کردن که پروژه داشته باشی و اینقدرزیاد بشه!
به نظر من پیام نور بیشتر از آزاد ارزش داره به هرحال 800تومن تفاوت با چیزی که خانم علیدوستی گفتن کم نیست خودش یه ترمه!
ارشد پیام نور هم تهران، ری و قشم داره
امیدوارم کسایی که از پیام نور خوششون نمیاد را دست تقدیر روانه پیام نورشون نکنه!
 سپاس شده توسط kaka ، Administrator ، MostafA
۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ :عصر
ارسال: #6
مرسی آرزو خانم

دانشگاه آزاد دوستم ثبت نام کرده بود ترم اول 1700 داده بود.
ترم آخر که دفاعیه دارن هم حدود2500 میشه.
که فکر میکنم پیام نور ارزشش بیشتر ه.
حداقل برای کسی که باید هزینه را باید پدربزرگوار تقبل کنند مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظرمن ارشد دیگه هرکجا قبول بشی آزاد یا پیام نور ارزش داره ..مهم اینه که هدف از قبولیتون برای ارشد چی باشه.

ولی انشالله اولویت اول دانشگاه دولتی هست
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
bernova (۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری