شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

پیر وفادارزمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۵۴ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sadaf.sh
آخرین ارسال: sadaf.sh
پاسخ: 1
بازدید: 205

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیر وفادار

۱۳-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ :عصر
ارسال: #1
پیر وفادار
پیرمرد وفادار
پیرمردی صبح زود از خانه اش خارج شد...در راه با یک ماشین تصادف کرد و اسیب دید.عابرانی که رد می شدند به سرعت او را به اولین در مانگاه رساندند.پرستاران ابتدا زخم های پیرمرد را پانسمان کردند.سپس به او گفتند: ((باید ازت عکسبرداری بشه تا مطمئن بشیم جائی از بدنت اسیب ندیده)) پیرمرد غمگین شد،گفت عجله دارد و نیازی به عکس برداری نیست . پرستاران از او دلیل عجله اش را پرسیدند.پیرمرد گفت:همسرم در خانه سالمندان است.هر روز صبح به انجا می روم و صبحانه را با او می خورم.نمی خواهم دیر شود!پرستاری به او گفت:خودمان به او خبر می دهیم.پیرمرد با اندوه گفت: خیلی متاسفم،او الزایمر دارد. چیزی را متوجه نخواهد شد! حتی مرا نمی شناسد!! پرستار با حیرت گفت:وقتی نمیداند شما چه کسی هستید،چرا هر روز صبح برای صرف صبحانه پیش او می روید؟
پیرمرد با صدایی گرفته،به ارامی گفت: اما من که می دانم او چه کسی است
زندگی زیباست....زندگی آتشگهی دیرینه پابرجاست.....گر بیافروزیش رقص شعله اش در هر کران پیداست......ور نه خاموش است و خاموشی گناه ماست.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sahar.n ، Rastak432 ، اسیر خودم
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
8 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ :عصر)، Masoud Ebrahimi (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ :عصر)، sahar.n (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ :عصر)، nematolahi_22 (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۰۴ :عصر)، Rastak432 (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ :عصر)، aminmeghnatisi (۱۱-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ :عصر)، اسیر خودم (۱۴-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ :صبح)، sadaf.sh (۱۴-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۵۸ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری