شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

پیشنهاد فتح‌الله‌زاده به یک مدیر پرسپولیسی برای حضور در استقلالزمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۶:۰۷ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 1
بازدید: 316

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهاد فتح‌الله‌زاده به یک مدیر پرسپولیسی برای حضور در استقلال

۲۰-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ :صبح
ارسال: #1
پیشنهاد فتح‌الله‌زاده به یک مدیر پرسپولیسی برای حضور در استقلال
وزارت ورزش هیئت مدیره استقلال را به تازگی انتخاب کرده است. علی فتح الله زاده، بهرام افشارزاده، مقداد نجف نژاد، امیدوار رضایی، احمد شهریاری.

معمولا وقتی هیئت مدیره باشگاهی تازه مشخص می شود برای اداره باشگاه باید کمی تامل کرد اما در پس مدیریت چه اتفاقاتی رخ می دهد مشخص نیست. پیشنهادهایی که به برخی مدیران برای حضور در باشگاهی مثل استقلال داده می‌شود، این تامل و تعجب را بیشتر می کند.

امیر عابدینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی فارس از پیشنهادی خبر می دهد که کمی عجیب است.

وی به فارس گفت: روز گذشته علی فتح الله زاده با من تماس گرفت و پس از احوال‌پرسی های همیشگی خودمان به من گفت هر پستی که خواستی بگو اما به استقلال بیا.

وی افزود: من تعجب کرده بودم و به او گفتم چطور می خواهی من به استقلال بیایم. او گفت تو مدیر هستی و حتما نباید در پرسپولیس باشی.

عابدینی ادامه داد: من به فتح الله زاده گفتم به دلیل مسئولیتی که در داماش دارم و تازه این تیم از شرایط بحرانی خارج شده نمی توانم این پیشنهاد را قبول کنم ضمن اینکه من همیشه پرسپولیسی بودم و به فوتبال غیر قرمز نمی توانم فکر کنم.
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کی روش : اینکه استقلال باشگاه بزرگی است دلیل نمی شود که فتح الله زاده هم آدم بزرگی اس iman123 0 191 ۲۷-۱-۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ :صبح
آخرین ارسال: iman123
  کربکندی: بزرگترین تبلیغ برای ایران، حضور در جام جهانی است mahdi hashemi 0 317 ۱۵-۴-۱۳۹۲ ۰۸:۱۳ :صبح
  گفت‌و‌گویی متفاوت با کریم باقری/ با ۲۲ میلیون تومان پرسپولیسی شدم mahdi hashemi 0 269 ۲۷-۷-۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ :عصر
  تصاویری از حضور مدیر پرسپولیس در تمرین تیم ملی mahdi hashemi 0 298 ۱۵-۷-۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ :عصر
  پس از حضور در سالگرد هوادار استقلال، قلعه‌نويي به مزار حجازي رفت mahdi hashemi 0 274 ۶-۷-۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ :عصر
  نظر شما در مورد این عکس چیست؟ / مسمومیت پرسپولیسی‌ها mahdi hashemi 23 1,652 ۴-۷-۱۳۹۱ ۰۵:۴۶ :عصر
آخرین ارسال: mostafa haddadi
  با رویانیان دوستم اما بازی ما جوانمردانه بود/کار فتح‌الله‌زاده درست نبود mahdi hashemi 0 380 ۲۰-۶-۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ :صبح
  انصاریفرد در آستانه امضای قرارداد با استقلال/ رقیبان پیشنهاد بالاتری داده‌اند! mahdi hashemi 0 296 ۲۴-۳-۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ :عصر
  فتح الله زاده:پرسپولیس از امکانات دولتی استفاده می‌کند/ به رئیس جمهور نامه می‌نویسیم mahdi hashemi 0 264 ۲۴-۳-۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ :عصر
  كي‌روش عليه اظهارات "تفرقه‌انگيز" فتح‌الله‌زاده بيانيه مي‌دهد mahdi hashemi 0 305 ۲۱-۳-۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ :عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری