شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

چرا کامپیوترم اینجوری شده؟زمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۰۴:۴۱ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: z.d
آخرین ارسال: MostafA
پاسخ: 17
بازدید: 1976

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چرا کامپیوترم اینجوری شده؟

۲۷-۸-۱۳۹۰, ۱۰:۴۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۸-۱۳۹۰ ۰۴:۵۲ :عصر، توسط z.d.)
ارسال: #1
چرا کامپیوترم اینجوری شده؟
با سلام خدمت اساتید. دوباره من یه سوال دارم ازتون. نمیدونم چرا هر چی مشکله واسه من پیش میاد؟!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی کامپیوترم را روشن میکنم این پیغام را نشان میده.ازم سریال را می خواد. آخه ویندوز7 که سریال نداره ! و دسکتاپم هم به رنگ مشکی دراومده . هر چی بَک گراندو عوض می کنم ، یه بار دیگه که سیستمو روشن میکنم باز همین جوریه!
آهان راستی بعضی از برنامه هامم کار نمیدن. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کانال نیازمندی های چهارمحال و بختیاری:
اخبار استخدامی، آگهی حراجی های فروشگاه های معتبر، آگهی های رهن و اجاره و خرید و فروش املاک و...
chaharmahalkhabar@
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۷-۸-۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ :عصر
ارسال: #2
RE: چرا کامپیوترم اینجوری شده؟
سلام ویندوز شما سی روزه هست برا همین این پیغامو می ده
کرک فعال سازی راباید اجرا کنید کرک تو سی دی ویندوز 7 هست
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi
۲۷-۸-۱۳۹۰, ۱۰:۵۵ :عصر
ارسال: #3
(۲۷-۸-۱۳۹۰ ۱۰:۵۲ :عصر)mahdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ویندوز شما سی روزه هست برا همین این پیغامو می ده
کرک فعال سازی راباید اجرا کنید کرک تو سی دی ویندوز 7 هست

فکر نمیکنم اینجور باشه ها. آخه من ویندوزما 4 روزه نصب کردم . قبلنا هم همین ویندوز (منظورم از رو همین دی وی دی) را نصب می کردم ، اینجور پیغامی نمیدادمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخبار استخدامی، آگهی حراجی های فروشگاه های معتبر، آگهی های رهن و اجاره و خرید و فروش املاک و...
chaharmahalkhabar@
۲۷-۸-۱۳۹۰, ۱۰:۵۸ :عصر
ارسال: #4
برا اینکه مطمئن بشی مراحل زیر را انجام بده
برو روی my Computer و کلیک راست کرده و propertice را بزن صبر کن اخر پنجره پیغام سی روزه را بهت می ده
۲۷-۸-۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ :عصر
ارسال: #5
(۲۷-۸-۱۳۹۰ ۱۰:۵۸ :عصر)mahdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا اینکه مطمئن بشی مراحل زیر را انجام بده
برو روی my Computer و کلیک راست کرده و propertice را بزن صبر کن اخر پنجره پیغام سی روزه را بهت می ده

نه . اینجوری نوشته.
windows Action------------
status Not Avaliable
product ID : Not Avaliable
chaharmahalkhabar@
۲۷-۸-۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ :عصر
ارسال: #6
دیگه بدتر مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه برنامه بعد می زارم با اون مشکلتون حل می شه
۲۷-۸-۱۳۹۰, ۱۱:۱۰ :عصر
ارسال: #7
دلایل مختلفی داره
1 : شیطونی کردن روی فایل های سیستمی و ویندوز و سیستم 32 و فایل های پنهان مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2: نصب بعضی نرم افزار ها
3: نصب ویندوز 30 روزه و اکتیو نکردن درست ان یعنی اومدی ویندوز را اکتیو کنی زدی چشمشم کور کردی
4 : اپدیت از ماکروسافت
5: بعضی از ویروس ها
۲۷-۸-۱۳۹۰, ۱۱:۱۲ :عصر
ارسال: #8
(۲۷-۸-۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ :عصر)mahdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلایل مختلفی داره
1 : شیطونی کردن روی فایل های سیستمی و ویندوز و سیستم 32 و فایل های پنهان مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2: نصب بعضی نرم افزار ها
3: نصب ویندوز 30 روزه و اکتیو نکردن درست ان یعنی اومدی ویندوز را اکتیو کنی زدی چشمشم کور کردی
4 : اپدیت از ماکروسافت
5: بعضی از ویروس ها

خوب هیچ کدوم اینا که نبوده. فقط پام خورد به کابل پاور کامپیوتر ، خاموش شد، بعد که روشن شد دیگه خر شده بودمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا من چکار کنم استاد؟
chaharmahalkhabar@
۲۷-۸-۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ :عصر
ارسال: #9
این مشکل شامل بند الف
زدی ویندوز را داغون کردی میگی هیچ کدوم نبوده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه نرم افزار دارم
حجمش 3 مگابایته
باید صبر کنی فردا اپلود می کنم و لینک دانلودشا می زارم (به همراه نحوه اموزش + عکس )
الان سرعت اینتر نتم نفتیه
 سپاس شده توسط z.d ، Masoud Ebrahimi
۲۷-۸-۱۳۹۰, ۱۱:۳۹ :عصر
ارسال: #10
مراحل زیر را انجام دهید
ابتدا فایل را دانلود کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2: سپس روی فایل دوبار کلیک کنید
3: گزینه install را زده
4: صبر کنید پیغامی ریست می اید ویندوز را ریست کن
5: مراحل propertice را برو باید شکل زیر به نمایش در بیاد

سپاس شده توسط z.d ، mohammad
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای شما هم یاهو اینجوری شده؟!؟!؟!؟!؟ sima 32 2,512 ۲۰-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ :عصر
آخرین ارسال: Administrator
  کامپیوترم هنگه!!!!چراااااااااااا؟ سامانی 8 1,160 ۲۶-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ :عصر
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
31 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۳۰-۸-۱۳۹۵, ۰۲:۱۰ :عصر)، sima (۶-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۵۳ :عصر)، z.d (۸-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۲۷ :عصر)، MostafA (۶-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ :عصر)، mostafa haddadi (۴-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ :عصر)، Ahmad (۶-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ :صبح)، kaka (۶-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ :عصر)، ستاره (۷-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ :صبح)، Masoud Ebrahimi (۱۵-۱۲-۱۳۹۲, ۰۷:۳۵ :عصر)، mohammad (۲-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۳۱ :عصر)، nasrin67 (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ :عصر)، mahdi (۲۰-۱۱-۱۳۹۳, ۰۹:۴۱ :صبح)، Fereshte (۶-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۴۸ :عصر)، nasrin (۵-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ :صبح)، mahan (۹-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ :عصر)، ف.فرجی (۲۰-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ :عصر)، maryam (۵-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۱۲ :صبح)، moon (۲۴-۵-۱۳۹۳, ۰۷:۳۸ :عصر)، سامانی (۶-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ :عصر)، Glaxy (۶-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۰۰ :عصر)، sahar.n (۶-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ :عصر)، AliReza (۴-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ :عصر)، parva (۶-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ :عصر)، soha (۷-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ :صبح)، behnaz72 (۹-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ :عصر)، Rastak432 (۶-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ :عصر)، alma (۶-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ :عصر)، sama (۶-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ :صبح)، فاطمه سهرابی (۵-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ :صبح)، hoso9513 (۲۸-۲-۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ :عصر)، raaaha (۲۵-۱۰-۱۳۹۴, ۰۲:۲۹ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری