شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

چه سخت است بی پدر بودنزمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۵۶ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin
آخرین ارسال: AliReza
پاسخ: 38
بازدید: 3248

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چه سخت است بی پدر بودن

۵-۷-۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۷-۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ :عصر، توسط nasrin.)
ارسال: #1
چه سخت است بی پدر بودن
پدر رفتی ولی سخت بی کس ام ساختی

چه سخت است بی پدر بودن

چه سخت است ...
. هنوز باور نکردم و باور نخواهم کرد.کجاست عادت خاک؟ کجاست سردی‌اش که مرا نمی‌گیرد. باور دارم که هستی. هنوز منتظرم که چشمان منتظر تو را ببینم، وقتی مسافرِ خانه تو می‌شوم. سایه مانده روی دیوار اتاقت غریب است و غریبی می‌کند.

اکنون تو با مرگ رفته ای و من اینجا به این امید دم می زنم که با هر نفس گامی به تو نزدیک تر می شوم این زندگی من است

رفته ای اما آیا
باز برمی گردی ؟
چه تمنای محالی دارم
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط STAR ، seda ، kaka ، mostafa haddadi ، MostafA ، mahan ، nematolahi_22 ، Glaxy ، The DaRk PrOpheT ، nasrin67 ، atefeh.m ، AliReza ، farhad ، MshdN ، mohammad ، SHIRIN ، pegah.kh ، maryam ، Administrator ، Masoud Ebrahimi ، marjan ، محمدرضا ، sima ، mahdi ، Ahmad ، sahar.n ، engin_atefe ، سامانی ، soha ، moon
۳۰-۷-۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۷-۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ :عصر، توسط nasrin.)
ارسال: #2
RE: چه سخت است بی پدر بودن

گفتم که پدر رفتی و تدبیر نه این بود

گفتا چه توان کرد که تقدیر چنین بود

گفتم که نه وقت سفرت بود چنین زود

گفتا که مگو مصلحت حق چنین بود
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
 سپاس شده توسط STAR ، marjan ، mahan ، nasrin67 ، محمدرضا ، mostafa haddadi ، MostafA ، mohammad ، sima ، Administrator ، nematolahi_22 ، atefeh.m ، mahdi ، Ahmad ، sahar.n ، The DaRk PrOpheT ، AliReza ، سامانی ، soha ، Masoud Ebrahimi ، Glaxy
۱۴-۸-۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ :صبح
ارسال: #3
پدرم
با پاکی قدومش
صفای وجودش
سنگینی سکوتش
نجابت و غرورش
با زمزمه کلامش
در جذبه محراب گستره وسیع جنت بود و من فقط پدر میخواندمش...
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، kaka ، STAR ، atefeh.m ، mahdi ، sima ، Ahmad ، MostafA ، Administrator ، mohammad ، AliReza ، mahan ، marjan ، The DaRk PrOpheT ، soha ، Masoud Ebrahimi ، nasrin67 ، sahar.n
۱۷-۸-۱۳۹۱, ۰۶:۴۳ :عصر
ارسال: #4
پدرم سایه اش ما را پناهی بود و رفت
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، mohammad ، kaka ، MostafA ، mahan ، sahar.n ، Administrator ، marjan ، STAR ، pegah.kh ، vision ، The DaRk PrOpheT ، AliReza ، atefeh.m ، سامانی ، soha ، Masoud Ebrahimi ، nasrin67
۴-۹-۱۳۹۱, ۰۵:۰۰ :عصر
ارسال: #5
درکتون میکنم چون منم سایه پدر رو رو سرم کم دارم
 سپاس شده توسط nasrin ، AliReza ، mostafa haddadi ، atefeh.m ، Administrator ، soha ، nasrin67 ، STAR
۵-۹-۱۳۹۱, ۰۴:۱۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۹-۱۳۹۱ ۰۴:۱۷ :عصر، توسط The DaRk PrOpheT.)
ارسال: #6
به سلامتی همه باباهایی که
رمز تموم کارتهای بانکیشون شماره شناسنامشونه !
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط kaka ، maryam ، Administrator ، soha ، nasrin67 ، AliReza ، Rastak432 ، yasi
۱-۱۰-۱۳۹۱, ۰۶:۵۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۰-۱۳۹۱ ۰۶:۵۴ :عصر، توسط nasrin.)
ارسال: #7

پدرم وقتی رفت

لحظه ای از نظرش دختر نازش نگذشت ؟

فکر دردانه نگارش را کرد ؟

دلهره یا عطشی از ته قلبش نگذشت ؟

از خدا پرسیدم : جای بابا چه کسی می گیرد ؟

ای خدا بعد از او گریه وغم کار من است ؟

التیام دل من کیست خدا ؟

چه کسی پشت و پناه دل بیتاب من است ؟

چه کسی بار غم او ز دلم بردارد ؟

چه کسی روی دلم مرهمی از جنس بشر بگذارد ؟ ... "

سپاس شده توسط mostafa haddadi ، MostafA ، pegah.kh ، Administrator ، mahan ، marjan ، kaka ، soha ، sahar.n ، maryam ، hichkas ، nasrin67 ، Masoud Ebrahimi ، AliReza ، moon ، yasi ، STAR
۴-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ :عصر
ارسال: #8
پدر تو رفتي و هنوز هر كلام هر صدا هر صحنه بهانه اي است تا اشكهاي فرو خورده سرازير گردد تا قلب هاي بيتاب ناله از سر گيرند تا تمام دنيا هم براي تحمل جاي خاليت كوچك باشد...
 سپاس شده توسط Administrator ، nasrin67 ، kaka ، Masoud Ebrahimi ، sahar.n ، sima ، AliReza ، mahan ، atefeh.m ، STAR
۵-۱۰-۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ :صبح
ارسال: #9
ﻫﻨﻮﺯ ﺷﻤﺎﺭﺵ ﺗﻮ ﮔﻮﺷﯿﺖ ﺑﺎﺷﻪ,
ﺫﺧﻴﺮﻩ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﯽ ﺑﺎﺑﺎ...
ﺑﻌﺪ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﺑﻪ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺯﻧﮓ ﺑﺰﻧﯽ....
ﻟﺤﻈﻪ ﺳﺨﺘﯿﻪ ﻭﻗﺘﻲ ﺗﺼﺎﺩﻓﻲ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺑﺎﺑﺎﺕ ﺑﯿﺎﺩ ﺟﻠﻮﺕ! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قدر داشته هاتون رو بدونین شاید بعدآ خیلی دیر شده باشه . . .
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، nasrin ، sima ، kaka ، atefeh.m ، yasi ، STAR
۵-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ :صبح
ارسال: #10
(۵-۱۰-۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ :صبح)AliReza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﻫﻨﻮﺯ ﺷﻤﺎﺭﺵ ﺗﻮ ﮔﻮﺷﯿﺖ ﺑﺎﺷﻪ,
ﺫﺧﻴﺮﻩ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﯽ ﺑﺎﺑﺎ...
ﺑﻌﺪ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﺑﻪ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺯﻧﮓ ﺑﺰﻧﯽ....
ﻟﺤﻈﻪ ﺳﺨﺘﯿﻪ ﻭﻗﺘﻲ ﺗﺼﺎﺩﻓﻲ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺑﺎﺑﺎﺕ ﺑﯿﺎﺩ ﺟﻠﻮﺕ! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قدر داشته هاتون رو بدونین شاید بعدآ خیلی دیر شده باشه . . .

این لحظه چند بار برام اتفاق افتاده
خیلی خیلی خیلی سخته

واقعا قدرشون بدونید چون خیلی عزیزن
 سپاس شده توسط sima ، mostafa haddadi ، kaka ، atefeh.m ، MostafA ، AliReza ، Rastak432 ، mahan ، yasi ، STAR
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
3 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
STAR (۱-۶-۱۳۹۳, ۰۵:۴۴ :عصر)، nasrin (۱۷-۶-۱۳۹۴, ۰۵:۳۹ :عصر)، AliReza (۲۷-۵-۱۳۹۵, ۱۱:۵۷ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری