شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

چه شغلی به نفر قبلیت میاد؟؟؟زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۷:۳۲ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: lord
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 8
بازدید: 647

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چه شغلی به نفر قبلیت میاد؟؟؟

۲۱-۳-۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ :عصر
ارسال: #1
چه شغلی به نفر قبلیت میاد؟؟؟
درود!!

چه شغلی به نفر قبلیت میاد خوب از من شروع کنیدمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۱-۳-۱۳۹۱, ۰۹:۰۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ :عصر، توسط mahdi hashemi.)
ارسال: #2
RE: چه شغلی به نفر قبلیت میاد؟؟؟
(۲۱-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ :عصر)seda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
U?????????????????????? مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانم معاون از کلمات انگلیسی استفاده نکنید لطفا
پارسی تایپ کنید
من کار دیگران را انجام دادم و گفتم
ببخشید
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط lord
۲۱-۳-۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ :عصر
ارسال: #3
به شما میاد روحانی باشید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط mahdi hashemi
۲۱-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ :عصر
ارسال: #4
ای بابا شانس مائه که بهمون میخوره روحانی باشم؟
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
۲۱-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ :عصر
ارسال: #5
راننده کامیون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۱-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ :عصر
ارسال: #6
(۲۱-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ :عصر)m_h_d1365 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۱-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ :عصر)seda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
U?????????????????????? مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پارسی تایپ کنید
ببخشید
حس وظیفه شناسی شما قابل تحسینه ولی باید عرض کنم که اولا حتی یه کلمه انگلیسی هم استفاده نکردم چه برسه کلمات و در ضمن یه چند ساعتی مشکل فارسی نویس ویندوز رو داشتم نمی تونستم فارسی تایپ کنم .
۲۱-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ :عصر
ارسال: #7
ای خدا من چه گناهی کردم که سوژه ی این بچه ها شدم؟

آخه کجای من میخوره راننده کامیون باشم؟

مگه شکم دارم؟
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
۲۱-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ :عصر
ارسال: #8
(۲۱-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ :عصر)seda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۱-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ :عصر)m_h_d1365 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پارسی تایپ کنید
ببخشید
حس وظیفه شناسی شما قابل تحسینه ولی باید عرض کنم که اولا حتی یه کلمه انگلیسی هم استفاده نکردم چه برسه کلمات و در ضمن یه چند ساعتی مشکل فارسی نویس ویندوز رو داشتم نمی تونستم فارسی تایپ کنم .
به جان خودم اول نوشته بودیت you
بازم ببخشید که تذکر دادم
شرمنده که ناراحت شدیت
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اول مهر اول دبستان یادتون میاد..؟؟ kaka 4 616 ۳۱-۶-۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ :عصر
آخرین ارسال: kaka
  دوست داری با نفر قبلیت چه نسبتی داشته باشی؟ mehdi3234 0 359 ۲۹-۵-۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ :صبح
آخرین ارسال: mehdi3234

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری